5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kilo veren arkadaşlar tebrikler
dün ben su 2 buçul litre içtim sabah tartıldımgram oynamamışı alışım üstne su olabilirmi sismi gösterdiii

1800 gr farketti.. bugün sebze günümdeyim.. ben hergün tartılıyorum.. 10 gündür sanırım hiç tartılmıyordum.. 107,6 yı gördüğüm an şok oldum ve bunu yapmaya karar verdim.. 105,8 ile tartıldım bu sabah.. 103 e düşmek istiyorum

inş cnm ne zamandır yapıyosun ilk mi bu hafta

selam kizlar,
bugun ikinci günüm, ilk günü bir kilo vererek attim 70 tim suan 69 kg oldum süper, cok zor oldu basagrisi yapti ama ödül 1 kilo :)) ve bugunde kendime koca bir tabak coban salatasi yaptim :)
fakat kalktigimda regly olmustum, sizce bu dieti etkiler mi nedersiniz devam edeyimmi?

niye ki ben çalışıyorum.. patates günümde evden getirdim patateslerimi.. yedim iş yerinde.. öğlene kadar da yedim öğledem sonra akşama kadarda.. bugünde salatalık getirdim yanımda.. öğlen çıkıp salata yicem akşamda evde salata yapıcam.. zor olan ne anlamadım.. yumurta günü zor olacak diye düşünmüştüm ama onda da iş yerinde süt ve yoğurt yicem.. yumurtayı akşam ve sabah yerim diye düşündüm.. gayet kolay yani..

evet katılıyorum ben ise koca ya coçuklarıma yemek hazırlıyorum ama okadar canım cekıyokı oturup kendım bıle yerım ama dayanaçam azimle :eek:lmaz:delikafadulden:dance:

inş cnm ne zamandır yapıyosun ilk mi bu hafta

ilk kez yapıyorum dün de birinci günümdü.. ben tuzu sıfıra indirmiyorum malesef.. çok kilo veremeyebilirim yani.. ama çok az kullanıyorum.. 103 ü görmek istiyorum 103,9 bile olur

selam kizlar,
bugun ikinci günüm, ilk günü bir kilo vererek attim 70 tim suan 69 kg oldum süper, cok zor oldu basagrisi yapti ama ödül 1 kilo :)) ve bugunde kendime koca bir tabak coban salatasi yaptim :)
fakat kalktigimda regly olmustum, sizce bu dieti etkiler mi nedersiniz devam edeyimmi?

devam et..etkilese de devam et etkilemese de devam et..

selam kizlar,

benımde bugunum ikinci günüm ,ayne çok başım ağırdıvereliniortak

niye ki ben çalışıyorum.. patates günümde evden getirdim patateslerimi.. yedim iş yerinde.. öğlene kadar da yedim öğledem sonra akşama kadarda.. bugünde salatalık getirdim yanımda.. öğlen çıkıp salata yicem akşamda evde salata yapıcam.. zor olan ne anlamadım.. yumurta günü zor olacak diye düşünmüştüm ama onda da iş yerinde süt ve yoğurt yicem.. yumurtayı akşam ve sabah yerim diye düşündüm.. gayet kolay yani..

bende aynı çalışıyorum yemek konusunda zorlanıyorum biraz eyvahedigeldismile
ankadaşlar yemege gider bende otururum ofisde :gitme:
ayrı takılmak zor oluyor ama kilolardan kurtulmak için buna mecburum guclubacismile

kızlar bugün benimde 3.günüm hergün çizelgeyi güncelliyorum saat beş gibi tatlı kaçamağı yapıyorum kan şekerim düşüyo sonra kendime geliyorum:teytey:sizlerde durumlar nasıl:içelim:

kızlar merabaaa bende baslıordum da bi ameliat gecirdim yapamadım diet fln ztn ameliattan snr 3 4 kilo verdm heralde ama merak ettim o zaman baslayanlarn sonuclarını hiç 5 kilo veren oldu mu?

X