5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben bu hafta bu diyeti bıraktım o kadar dikkat etmeme rağmen verdiklerimin büyük kısmını almışım..mafoldumben

a.s.tatlım üzülme. hani diyorlar ya kısa sürede verilen kilolar geri geliyor diye... ben en başta da yazmıştım 3 ay kadar bi süre yapmıştım... bu uzun vadede cidden metobolizmam ve iştahım değişmişti.. ve geri almamıştım... sanırım bu diyet verilecek kilosu çok olanların ve uzun vade yapması gerekenlerin diyeti.....bilmiyorumkismile

ay bende bundan korkuyorum işte ya verdiklerimizi geri alırsak inci abla geri alınıyormu verdiklerimiz

a.s. zalim sen sanırım uzun süre yapacaksın tıpkı benim gibikafamçokkarıştı.. uzun vade de sıkıntı olmayacaktır.:jeyyar: merak etme diyet bittiğin de artık herşeyi yiyemeyen, yemeklere saldırmayan ve bir lokma doyan biri olacaksın:jeyyar: dolayısıyla da deneyimlerime göre bizim tekrar alma riskimiz yokkaydirigubbakcemile2

arkadaşlar saat sınırlaması koyuyor musunuz yani o gün serbest olan besini gece geç bi saatete de tüketiyor musunuz yoksa belli bi saatten sonra yemiyor musunuz ben sınır olarak saat 7yi koydum da siz nasıl yapıyorsunuz merak ettimCADIARZU

bunu ben de merak ediyorum.. vaktiyle sorulmuş ama kimse cevap vermemiş :uhm:

a.s. daha önce de yazmıştım :1shok:MISIR YOK:eek:lmaz: MUZLA AYNI ETKıYı YAPIYOR..SABAH NE ıLE BAŞLIYORSAK BAŞKA gıda ilavesi yapamıyoruzopuyorumnanaktan

a.s.YAZILARINI OKUSAYDINIZ EĞER DÖNÜP DÖNÜP SORULAN AYNI SORULARIN DEFALARCA YANITLANDIĞINI OKURDUNUZ VE BıLGı SAHıBı OLURDUNUZ:eek:lmaz: OKUMUYOR VE ARAŞTIRMIYORSUNUZ GENÇLER:eek:lmaz:

ben sabah da mısır attım zaten ağzıma öğlen yiyeceğim için.. zaten mısır salatalara süs olarak konuyor muz kadar etki yapması için oturup yarım kilo yemem gerekir sanırım.. bilmiyorumkismile

sabah menüme de kuzu etini alacağım zaten.. diyetin o kısmını anladım ben yahu.. hatta sabah çiğ bakla ve mantar yedim akşam menümde olacak diye :sinifsinif:

biraz önce tam 121 sayfa geçmiş okudum :bbo: beynim döndü valla..

sucuk işinden vazgeçtim fümeyi duyduğumda zaten ama benim yiyeceğim sucuk özel yapım olacaktı kasaptan.. hatta annemin memleketinden getiriyoruz yağsız işlenmş falanda değil adam kendi hazırlıyor baharat var sadece.. hatta doru dürüst tuz bile yok çok güzel.. ama yine de riske girmek istemedim bu hafta 1. haftam diye..

Kızlar çok utanıyorummm:kedi:ya beni motive edin nolur mafoldumben tatlı görünce bozuyorum bi tane yiyim diyorum naslsa gitti diyip sonra başlarım diyorum hep ohaoldumsmileen yakında yeniden başlıcak varsa beraber başlayalım yarın sonraki gün başlıcak kim var:eek: aşırı hırslıyım bu kez !

nerdeyse 2 haftayı geçti canım başlamam ve vermem :dance::teytey:

hacı bende başlıyorumo zaman gerçi ben hafta başı başlayacam dedim ama internet gitti ay sular kesildi gibi oldu -tatlicadiarzu- kk ya giremeyince ne bileyim işte olmadı ama yarından itibaren başlıyorum bende 5ilk hedefim 55 filan şimdi 65 im tam hedefimse 50 inş olurum yani öptüm hadi a.s.

ya bu dardanel ton da hakketten diğer tonlardan % 96 daha az yağ varmış öle yazıyo yiyom valla pembe paket aldım ne ka güzelmiş lezzeti

Kızlar çok utanıyorummm:kedi:ya beni motive edin nolur mafoldumben tatlı görünce bozuyorum bi tane yiyim diyorum naslsa gitti diyip sonra başlarım diyorum hep ohaoldumsmileen yakında yeniden başlıcak varsa beraber başlayalım yarın sonraki gün başlıcak kim var:eek: aşırı hırslıyım bu kez !

ben başlıyorum yarın canım guclubacismile

ya bu dardanel ton da hakketten diğer tonlardan % 96 daha az yağ varmış öle yazıyo yiyom valla pembe paket aldım ne ka güzelmiş lezzeti

ay lezzetli olmasına çok sevindim opuyorumnanaktan topiğin geçmişinde olumsuz yorumlar görünce acabamı dedim ama yarın kesin kullanıcam a.s

güzel canım tadı da pek dussuz muş bea ama olsun 2 kilo verdim kız candy na ka mutluyum zehir olsa yerim artıkın valla

akşamada şu aşağıda gordüğünüz ızgarayı mideme indiricem saat 6 da ay valla ben çok sevdim bu dyeti

güzel canım tadı da pek dussuz muş bea ama olsun 2 kilo verdim kız candy na ka mutluyum zehir olsa yerim artıkın valla

darısı bizim başımıza inşallah.. ben de bu sabah tartıda 1800 gr eksik görünce bugüne daha sağlam girdim çok şükür.. et çok severim o yüzden yarın gerçekten tıkanana kadar yicem.. bugün açım yalandeğil.. dün 7 tane ortaa boy patates yedim çok doydum dün.. ama yarın.. yemin ediyorum gözümü karartıp yicem etlerimi cokacimcoook

ben bi de saat sınırlaması olup olmadığını merak ettim.. bi de diet içecek serbest ya.. diyet kola buna dahil di mi?

bende şincik marketten geldim yarın içinh meyve aldım bende meyve gününü sabırsızlanıyorum çilek kivi ananas emla armut portakal karışımlı bir salata yapıcavm ve tıkanana kadar yicem :dilcikar:hastayım ben meyveye bana 1 ay yemek vermesşnler meyve yerim valla

bu arada kızlar öğrendimki sizlerlen paylaşmak isterim ananas vucuttan toksin ve ödem attırıyormuşş:smiley-cool:

X