5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bağırsakların tembelse sabah akşam sarmısak yut cnm

Sarmisak mi ? ise yariyormu gercekten, ilk kez duyuyorum sarmisagi.

kuru meyve kalorisi yüksektir ama bagırsak çalıştırmak için ye bence madem calışmyıor...arada ufacık kaçamaklar oluyor..önemli olan devam etmek..

kacamak yapmak istemiyorum aslinda ama bagirsaklar icin hergün aliyorum onlardan.

zalimi kız gözünden de kaçmıyor.
ben 2. gündeyim sabah salatalık domates felan yedim arada marul.az önce de baharatla kabak haşlayıp yedim.akşama da marul felan olur.ya da tost makinasına biber felan koyarım.

arkadaşlar topikde gereksiz muhabbet çok fazla yakında modlardan uyarı glir söyleyim.kimse ne yediğini içtiğini doğru dürüst yazmıyo.
benim vucut tuzsuz yediğim için ödem atıyor.dün bol sıcak su içmiştim.birazdan başlayacağım yine su içmeye.
herkese kolaylıklar diliyorum

alkisalkisalkis tebrikler canım umarım verirsin 5 kiloyu

wowwwwww alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis akşamın olmasını sabırsızlıkla bekliyorumm tbk canımvereliniortak
teşekür ederim cnm
ay insallah sevgi,tebrik ederim valla.darisi bizim basimiza.:Saruboceq:
amin canım inşallah
chatlaxx arkadasimizin icine dogmus demekki bak.:CüvCüv:
valla yaguclubacismile
lmaz:muz yok canim kalorisi fazla onun yerine ayva yemeni tavsiye ederim.opuyorumnanaktan
çilek keçmez kiivi varmuı peki diğer meyvelerle gün gün geçmezki
bu dıyetle zayıflayan vardır dımı

valla şahsım adına dün ilk günümdü ve 1 kilo gitmiş görünüyor:ecrin_bebek:

hmm gereksiz konuşma derken??

bu arada kaçamak yapmaktansa sarmısağı soy suyla hiç doğramadan yut bak neler oluyor

aşırıya kaçma bu arada sarmısak zayıflatıyor

hmm gereksiz konuşma derken??

bu arada kaçamak yapmaktansa sarmısağı soy suyla hiç doğramadan yut bak neler oluyor

aşırıya kaçma bu arada sarmısak zayıflatıyor

sen denedin mi canim kilo verdirmeye ne kadar faydasi oluyor

peki denicem, sabah ve aksam kullaniliyor degilmi

sarımsağın zayıflattığını söledin şimdi topikte bi sarımsak patlaması yaşancak:jeyyar:

ya cnm istemiyor hiçbişey ama açımda siz nasıl yediniz ya alışamadım yağsız tuzsuz yemeye

gulshen, MyHoS, ayse_08, suri23, rainofapril, mavili_2010, nazilk, tursari

kızlar hadi bi cvp

bu arada diyet nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…