5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

gulshen, MyHoS, ayse_08, suri23, rainofapril, mavili_2010, nazilk, tursari

kızlar hadi bi cvp

bu arada diyet nasıl gidiyor

diyet süper gidiyorr ögleye dogru bozacaktım :jeyyar:
ama kesin kararlı oldugum için zemuszemus
bozmadım:lepi:
55 olcam kararlıyım:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ben sabahtan beri 6 orta boy patates yemişim :kedi: eve gidince iki tane daha yerim.. onun dışında iki bardak da çay içtim.. hiç bozma gereği duymadım.. meyve gününde de böyle olması dileğiyle..

bende cok tatsiz tuzsuz oldugundan bi sürü baharat ekledim patetesime tozbiber kimyon ve karabiber :) aclik hissetmiyorum fakat canim bisiler istiyo :) bol su ve kahve iciyorum

kızlar benim bu ikinci haftam normalde 3. olacaktı ama geçen hafta regl olduğum için yapamadım bu 2. o yüzden ve bende çoooooook fazla üşüme var hem elektrikli hem de normal sobam yanıyor bi de çay içiyorum ama üşüyorum hava da güzel ama :bbo:
bu durumu yaşayan var mı ??
ama ben kararlıyım hiç bi şekilde bozmayı düşünmüyorum inş. ilk haftaki sonucumu yeniden almak istiyorum ben :içelim:

ben bugün yoğurt günümdeyim.yumurta yiyemiyorum.kuru kaysılı aktıve yoğut yedim öğlen ama içinde şeker varmış aldıktan sonra farkettim. 3 tane 110 gramlık yedim. yani yemiş bulundum iş yerinde başka alternatifim yoktu...çok mu fazla kaçıdım. sabah ta küçük bi elma yemiştim.bozdum sanırım ben bugünü...yoğurt pek doyurmuyo tek başına

a.s.sude mesajımı aldın mı????? ben de üşüyorum bi kaç gündür, galiba grib'de olacağım.. hafalar bi soğuk bi sıcak ondan dengemiz bozuldu galiba..opuyorumnanaktan

sunde naz bende çok fazla üşüyorum.elim ayağım buz gibi..ben de bugün regl oldum onun da etkisi varmı bilmiyorum.ama ikisi biarada hiç çekilmiyo ya..

bence sen bi doktora görün.ben akşam bırakıyorum zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…