5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

selam herkeze a.s. bende bugün ayran detoksuna başladım (toksinler için) bu 5 gün diyetinide deneyebilirim belki fakat tuz hiç konmuyormu onu merak ettim.

hımm.. burda liste tutmuyor musunuz? herkes aynı gün başlamıyor mu?

a.s. ilk sayfadaki linki tıklayınca 70. sy açılıyor... liste 70. sy da..opuyorumnanaktan

merhaba herkese, bende bugun basladim,artik vermek istiyorum bu ustume yerlesmeye calisan kilolari, cunku ben cok hizli aldim, tabi hepsi ayni anda degil ilk 5 aldim sonra 5 ole devam etti benim hatam sporu birakmam oldu, simdide ugrascaz vercez bakalim yapcak bisey yok:))

a.s. ömür boyu yapamayacağımız spora başlanmamalı:eek:lmaz: bu nedenle ben kendi adıma yalnızca yürüyüşü benimsiyorum.opuyorumnanaktan

Siz bilirsiniz bayanlar, uyarmak bizden, takdir sizden, umarım sağlıklı bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulursunuz.

a.s. iyi niyetinizden eminima.s. teşekkür ediyorumvereliniortak ama maalesef teori ile pratik bu zayıflama işin de aynı olmuyor...bilmiyorumkismile ben artık kulağımı uzmanlara tıkadım en güzeli kendi tecrübelerim:kahve: çocuk yetiştirme işide aynen böyle:bbo: uzmanlara göre çocuk eğitimi de aynen diyet gibi :bbo: en güzeli sornuç tecrübe ile alınıyor...opuyorumnanaktan

bende birsey merak ettim yanlis yapmiyim simdi, 5.gun yumurta yada sut yada yogurt diyor, bunlardan sadece birinimi seciyoruz:uhm:

bende yuruyus yapiyordum zaten herzaman yapardim evdede bant var, ekstra istersem baska sporda yapardim.kotu kismi bu ya zaten ben yuruyusu bile biraktim,yuruyus yaptigim zamani bile yemekle doldurdum:1shok:

a.s.diyeti 5 gün yapıyoruz. 6. ve 7. gün serbest takılıyoruz :dance:KK43:abartırsak verilen kilonun bir kısmını tekrar alıyoruz...) :a015:pazartesi başlayanların diyeti cumartesi sabah son buluyor...kaydirigubbakcemile2 verilecek kilo ya göre ertesi hafta pazartesi tekrar başlıyoruzhihoyyyt yani 5 gün diyet, 2 gün ara:lepi:

:roflol::roflol::roflol::roflol: açlıktan gülmeyi bile unutmuştum bee eyvahedigeldismile
bu nsl soru cevabı :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
olumunekankayizsmile

canım elma kroma yeniyse hemen derhal bırak ben kullandım 7 kilo verdim 1 kutu bitti aradan 1 ay geçti 16 kilo almış bulundum elma krom bittikten sonra acaip kilo aldırıyor

şaka yapıyosun inanmıyorum yaaa!!! o kadar para verdim inandım aldım zaten bi işe de yaramadı bende hiç kilo vermiyorummm.enayi yerine koyuldum yani ölemiiibenneyaptımki

1 patates daha yedim ben haşlanmış patatesi çok severim ama bıktım valla 4 tanede sonra öö

a.s.tatlım vereceğin yağları ve iç yağları bi düşün:çok üzgünüm: asıl öööööö yağlar:jeyyar:
böylece baharatlı patates güzel görünür gözünekaydirigubbakcemile3

selam herkeze a.s. bende bugün ayran detoksuna başladım (toksinler için) bu 5 gün diyetinide deneyebilirim belki fakat tuz hiç konmuyormu onu merak ettim.

a.s. hiç tuz kullanmıyoruz ama tansiyon problemi yada tiroid problemi olanlar birazcık kullanıyor..yasakkelime hiç tuzsuz olmaz diyen arkadaşlar bile alıştızemuszemus baharatlar tuzu aratmıyorkaydirigubbakcemile5

a.s. iyi niyetinizden eminima.s. teşekkür ediyorumvereliniortak ama maalesef teori ile pratik bu zayıflama işin de aynı olmuyor...bilmiyorumkismile ben artık kulağımı uzmanlara tıkadım en güzeli kendi tecrübelerim:kahve: çocuk yetiştirme işide aynen böyle:bbo: uzmanlara göre çocuk eğitimi de aynen diyet gibi :bbo: en güzeli sornuç tecrübe ile alınıyor...opuyorumnanaktan[/QUOTE]

ya kesinlikle sana katılıyorum incilideniz abla ben yıllardır bu problemle uğraşan biri olarak her yolu denedim spor,diyetisyen,diyet ama sonuç ne sonuç hala bu topiclerdeyim gerçi hedefe ulaşsam bile bu topiği takip edip destek vermek isterim o ayrı konu...
diyetisyene gidip sağlıklı vermeye de çalıştım ama olmadı eline kalemi alıp şu yasak bu yasak buna asla dokunma ...onlara uzaktan kouşması kolay belki tüm diyetisyenler öyle değildir ama benim deneyimlerim benim canıma yetti kafamçokkarıştı
o açıdan burada inci ablamın paylaşımına aklım yattı kendimi sıkmadan karışık listelerle uğraşmadan inş. amacıma ulaşacağım kaydirigubbakcemile5
chatlaxx arkadaşımız da yağdan gittiğini söyledi bu benim için yeterli ayy ne çok konuştum yahu meslek icabı sanırım delikafadulden

a.s.yalnızca birini seçmeyebilirsin.. sana bağlı.. ben kendi adıma light yoğurt, yumurta birazcık da light peynir kullanıyorum..opuyorumnanaktan
peki tatlım sen lıght yourdu yumurtayı ve peyniri yumurta günündemi yiyorsun
şaka yapıyosun inanmıyorum yaaa!!! o kadar para verdim inandım aldım zaten bi işe de yaramadı bende hiç kilo vermiyorummm.enayi yerine koyuldum yani ölemiiibenneyaptımki
ben yalansam allah beni çarpsın o kadar diyom dinime imanıma aldım bıraktıktan sonra fena bi şekilde senin elma krom kullanmanda bi çıkarım yok biliyosun senin için diyorum
a.s.tatlım vereceğin yağları ve iç yağları bi düşün:çok üzgünüm: asıl öööööö yağlar:jeyyar:
böylece baharatlı patates güzel görünür gözünekaydirigubbakcemile3

a.s. hiç tuz kullanmıyoruz ama tansiyon problemi yada tiroid problemi olanlar birazcık kullanıyor..yasakkelime hiç tuzsuz olmaz diyen arkadaşlar bile alıştızemuszemus baharatlar tuzu aratmıyorkaydirigubbakcemile5
tatlım tiroid problemi olan illede tuz kullanmak zorunda değilki şahsen ben öyleyim kullanılmıyor tuz kullanılıyorsada iyotlu aama tansiyonu bilemem

Bırakıyorum elma kromu walla sevgıcım Çok teŞekkÜr ederım uyardıĞın ıÇın kullanmıycam kımseye de Önermıceemmm ne heveslenmıŞtım yaaa:KK43:((((

kızlar benimde içim kıyıldı biraz napsam ki
yesem mi kii yine fırına verebiliyozmuuuu

iyi gidiyor valla ilk günün 75 lkiloyla başladım hadi hayırlısı haklımızda eyvahedigeldismile

az midem azcıktı ama su içiyom bol bol

ben 5 ci günü düşünüyorum yumurta yemeyi sevmem ne yapcam ben bilmiyorumkismile

:roflol::roflol::roflol::roflol: açlıktan gülmeyi bile unutmuştum bee eyvahedigeldismile
bu nsl soru cevabı :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
olumunekankayizsmile

a.s. ben aslında ciddi olarak tanınırım:kızgın: valla bu kadar gülmene şaştım:uhm:

tesekkurler yardim icin

a.s. bi şey değila.s.

peki tatlım sen lıght yourdu yumurtayı ve peyniri yumurta günündemi yiyorsun

a.s.evet 5. gün kullanıyorum.... diyetin orijinali yumurta VEYA yoğurt/süt diye geçiyo.. ben pek süt içemiyorum.. bu nedenle 5. gün yumurta ve yoğurt ağırlıklı besleniyorum..

tatlım tiroid problemi olan illede tuz kullanmak zorunda değilki şahsen ben öyleyim kullanılmıyor tuz kullanılıyorsada iyotlu aama tansiyonu bilemem

sağlık sektörün de çalışmadığım için inan bilmiyorum:uhm: ama tiroidi olan arkadaşlar yazmışlardı biz tuzsuz yapamıyoruz diye:uhm:

ben sabah ogle aksam diye bakmiyorum yanliz boyle ac hissettikce atiyorum bir iki catal,umarim boylede ise yarar.ben bide sandaloz+elma sirkeside kullaniyorum:kahve: cok umutlaniyim istemiyorum ama cok merak ediyorum kac kilo vericem 5gun sonra

ben sabah ogle aksam diye bakmiyorum yanliz boyle ac hissettikce atiyorum bir iki catal,umarim boylede ise yarar.ben bide sandaloz+elma sirkeside kullaniyorum:kahve: cok umutlaniyim istemiyorum ama cok merak ediyorum kac kilo vericem 5gun sonra

a.s. doğrusunu yapıyorsunalkisalkisalkis metobolizmaya göre değişiyor sanırım bide verilecek kilo miktarına göre değişiyor galibabilmiyorumkismile 1,5 veren olmuştubilmiyorumkismile 5 kg veren de varbilmiyorumkismile ama ortalama 3-4 arası veriyoruzzemuszemus

X