5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

hele şükür oku oku şaşa beş oldum.kızlr bu arada son günüm diyetımın 69 başladım şuan 66 geldım sabah tabı gerçegi yarın sabah belı olur sonuçta aç karnına tartılmak lazım dimi:kedi:yanı yıne zafer demektır

tebriikler jelibon, umarim yarin 2 kilo daha atmis olursun :KK70: nasil yaptigini biraz anlatabilirmisin?

Bu konuya yeni girdim zaten üyeligim cok olmadi, ben dietteydim zaten fakat kilom 3 hafta durdu ve üstüne aldim 1 kilo kadar :KK43: . 2 gündürde ara vermistim, bakalim simdi ne olucak.
:kedi:
kizlar beni de listeye alin lütfen yarinn bende basliyorum yarin sabah ac karna olan kilomu yazarim

Son düzenleme:
tek düşünüğüm haşlanmış yumurtayı ofis ortamında nasıl elimin altında bulunduracağım? :)
bir de patates gününde acaba hazır dondurulmuş elma patatesleri yağ kullanmadan, sadece baharatlayarak fırınlasak nasıl olur deneyen var mı?

ben mikrodalgada ya da normal firinda yapiorum patatesi baharatlarla karistirip ama cok az bir miktar yag ekliorum cok guzel oluo. yagsiz da olurmis gbi gelio bana cunku koydugum yag varla yok arasi zaten:)

kizlar ben de yarin sabahtan itibaren bu diyete basliorum. bi suredir benim de kilo vermem durdu ve buna cok moralim bozuluo, deneyen ve memnun kalanlari gordukce gaza geldim ben de:)
bi de sadece baharat eklenebilio denmis ya tuz da bunlara dahil mi:)
bi sey daha su kilo cizelgelerinizi nasil yapiosunuz ben forumda yeniyim de:)
hadi kizlar su kilolari kapi disari edelim artik:)

mrb kızlarrrr nasıl gidiyo diyetiniz ben fişlendim ama sizi takip ediyorum gözüm üzerinizde ona göreee

bugun serbest gunumdu aksam sdc bı tane sandevıc yedım cok yemıs gıbıyım mdem acayıp kuculmus dunyaları yemıs gıbı hıssedıyorum kendımı veee cooookk da ii olmus:))) yarın mutlaka kılomu bıldırcem bnde cok merak edıyorum bır turlu tartılamıorum evdede tartım yok:KK43:(( bu arada yarın tekrar baslıyorum dıytımın 2.haftasına:)))

Son düzenleme:
Iyi Aksamlar herkese

Ben burda yeniyim. kizlar az öncede sormustum fakat cevap gelmedi tuz ekleyebiliyormuyuz aceba.

valla ben bugünü atlattım sakız çiyniyorum şimdi sıra yarında yarın sebze salatası yicem çok merakla bekliyorum

hiç fire vermedim bugün yumurta meyve sebze tamamda inşalah et gününde bi alternatif bulabiirim

selam kizlar.nasil gidiyor,bugun bitti hayirlisiyla bakalim kacamaksiz bitirdim,ac hissediyorum kendimi ama bu saate geldik artik.ben yarin kuskonmaz ve lahana haslamasi ve salatalik domates biber maydonoz yicem.cok mu olcu acaba,abarttimmibilmiyorumkismile

chatlaxx cnm beni kaydedersin tam 43.0 şuan sabah yazsam bi 500 gr daha düşmüş olurdu ama işe başlladım bugün yarında erken gitcem geç gelcem halim kalır mı bilmiyorum ama 9 saatirde 2 dk bile oturmadım o yüzden arada bir tane sütmısır götürdüm:kedi:herkesin istediği kiloya ulaşması dileğiyle arkadaşlar incili abla çok saol hayatım boyunca kilo aldıkça uygularım ben bunu

MERHABA kızlar herkes ne guzel kılo vermış bende yarın baslıyorum acaba patatesi limonlasak olurmu acaba bırde rıcam dıyetı 5 gun uygulayan bır arkadas 5 gun boyunca ne yedıgını tam olarak yazarsa cok memnun olurum hatta MıNNETTAR çünkü bazı noktaları tam anlamadım neyle baslarsan onla devam et kısmı...

X