5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

slm kızlar yarın yeni bir hafta başlıyor patateslerim haşlandı yarın için o kadar kararlıyım ki inşallah bu hafta milim dışına çıkmayacağım bu diyetin bugün arkadaşlar şaka yollu kiloma laf ettiler üstelik te eskiye nazaran daha ince olmama rağmen senağlama millet zayıflayınca takdir etmiyor bir iki kilo alınca acımasızca yorum yapıyorlar hele bir de uzun süreden beri görüşmediğin biriyle karşılaşınca merhaba nasılsın demeden sen kilo almışsın dediler mi işte orda benim moral sıfırın altına iniveriyor ya boy 170 kilom şu sıralar aldıysam en fazla 68dir ama çevrem obez muamelesi yapıyor senağlama yüzümün toplu görünmesinden dolayı sanırım
neyse yarının menüsü belli sebze günü salatalık kabak ve yeşil fasulye et gününde zorla da olsa tavuk butu meyve günü elma portakal yumurta günü haşlanmış yumurta ve süt düşünüyorum kaydirigubbakcemile2

görsün bakalım herkes bendeki azmiiiiiii :lepi:

sudecimmm görüntünü çok merak ettiimmm bi resim paylaşman mümkün mü yüzün görünmesin istemezsen ama fiziken nasılsın çok merak ediyorum bende 65 kilo olmak istiyorum ama sen kilolu gibi bahsedince moralim bozuldu benimde boyum 171:KK43:

merhaba arkadaşlar
ben şu anda 76 kiloyum büyük bi azimle 14 kilo verdim ve geri aldım 4 kilomu yarın bende başlıyacaghım ihşallah yapabilecegime eminim çünkü daha beter programlardan geçtim bakalım işe yarıcakmı bendede ..umarım hepimiz kurtuluruz şu kilo denen illetten ...

bu hafta 2 kilo verdim hatta 2 gundur tam uygulayaamdim daha guzel sonuc olabilirdi
yarin yeniden basliyorum patates gunume bakalim bu hafta kac verecem

yarın ikinci haftama yeniden başlıcammirmirmirmir bu kez ölcek olsam bozmıcam yeter yaaaa mafoldumbenyarın başlıcak arkadaşlara kolay gelsin :dance:pes etmeyin kızlar

slm sude kelebek yarın bende 3 bızum yaptığım diyetimin 4.süne başlıcam hep elimde olmayan sebeplerden diyeimi bozdum umarım bu sefer bozmucam

kızlar ya bişey kafama takıldı patates tavuk yumurta taamda sebze ve meyvede tek çeşitmi yememiz lazım mesela meyvede akşama kadar elma sebzede salatalık vs tek tipmi olcak her gün birde tavuk yiyemem akşama kadar onun yerine süt olurmu

slm sude kelebek yarın bende 3 bızum yaptığım diyetimin 4.süne başlıcam hep elimde olmayan sebeplerden diyeimi bozdum umarım bu sefer bozmucam

gözüm üstünüzde:eek:lmaz: verceğinz kilolorı düşünün kızlarboshayallersmile hiç biri yemediğimz şeyler değicokacimcoookl birbirimizi motive edelim pleaseopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

kızlar ya bişey kafama takıldı patates tavuk yumurta taamda sebze ve meyvede tek çeşitmi yememiz lazım mesela meyvede akşama kadar elma sebzede salatalık vs tek tipmi olcak her gün birde tavuk yiyemem akşama kadar onun yerine süt olurmu
canim mesela gune ne yemekle basliyosan onunla devam ediyosun ,mesela ben sebze gununde aksamdan tum sebzeleri dograyip karistirip firina veriyorum ,sabahta biraz marul,domates salatalik dogruyorum ,yani her iki kaba koyup oula goturuyorum ,orda sabah oglen ayni seyi yiyorum aksamda ayni yani
meyve gunundede kalorisi fazla olan sebzelerden kacin,ben meyve salatai yapiyorum hepsinden karsik, gun boyunca yiyorum
et gununde sut olmuy, tavuk yemiyosan ,balik ,et olur
yarın sabah patteslerimi yiycem bayılırım haşlanmış patatese
bende severdim gecen hafta denedim iyi olmadi benim icin ,simdi firina verdim az once pisti, kutuya koydum yarina hazir
yarın ikinci haftama yeniden başlıcammirmirmirmir bu kez ölcek olsam bozmıcam yeter yaaaa mafoldumbenyarın başlıcak arkadaşlara kolay gelsin :dance:pes etmeyin kızlar
sanada kolay gelsin canim ,ben bu diyeti cok sevdim gecen haftam guzel gecti insallah bu haftada oyle olur
.

kizlar bi sorum olucak, yumurta gününde neler yiyosunuz

sadece haslanmis yumurta mi yemeli o gün???

canim ben sabahlari haslanmis yiyorum yogurtla
ogle aksamda cilbir yapiyorum ,yogurtla cok guzel oluyo

kızlar yarın bende patatesle başlıyorum gitsin yağlar diyorumkaydirigubbakcemile5
yalnız bişey sorcam kilo çizelgemi forma yapıştıramıyorum bilenler varmı?

başlıga bakarak yorum yapıyorum..5 günde 5 kilo vermek demekkk yag oranında bi kayıp olcagı anlamına gelmiyor..5 günde sadece su kaybınız olur buda hiç iyi deil siz tartıya çıkarsınız zayıfladıgınızı görürsünüz halbuki yagların hepsi durur sadece vucudunuzun yaşam kaynagı sudan kaybınız vardır..bende şuanda zayıflıyorum diyet yapıyorum ama herşeyden yiyorum azar azar...zayıflayayım derken yazık canınızdan olmayın kıslarrrrrrrrrrrrrr...

incilideniz .!.:
a.s. ben ce devam gittikce diyete alısırsın kaydirigubbakcemile2 kacamaklar biter zemuszemus
ve de kilo vermen hızlanır denemeye devam et :dance: kaybedecegin yalnız kiloların olacak :lepi:
ayyyy haklisin, ilk defa bi diyet yaptim ve kilo verdim birakmayim var
ama reglim yaklasti cikolatalari götürmeye basladim bile :KK43:
umarim geri almamisimdir:KK43::KK43:
sude_naz20 .!.:
nasıl mı canım artık içinde şeker olan hiç bir şey yiyemiyorum bilirsin ben et de yiyemiyordum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

patates,sebze ve yumurtadan da tiksinip yiyememem yakındır kaydirigubbakcemile3
ayyyyyy ben patates ve yumurtadan simdiden tiksinmeye basladim
en sevdigim gün sebze:lepi:
berrudemir .!.:
arkadaslar ben aranıza döndüm yarın boşladığım son gün kilom 83 su an.. ve 18 kiloyu 42 günde vereceğim başka yol yok destek olun lütfen 2 gün değil bir gün ara vererek yapacağım ben çünkü iki olursa azıtırım... bide su var su an vatan gazetesi 21 günde 10 kilo detoks diyeti kitabı veriyo onu biriktiriyorum bu aın bitmesine kaldı 20 gün buda 3 kere bu diyeti yapma hakkı demek:) bu ayın sonunda 72 falan olmam gerek sonra o kitabın kuponu bitmiş olacak onu alacağım sonrada 21 gün onu yapacağım elveda 10 kilo hoşgeldin FıT bERRU:):)
aramiza hosgeldin cnm:) listeye ekledim baslangic kilonu:):)
asl35 .!.:
kızlar mrb yine bir çoğunuz çok güzel kilo vermişsiniz ben perşembe bozdum malesef hiç veremedim bu hafta haftaya zorunlu izindeyim diyet yapamayacağım sonraki hafta kısmetse aranızdayım herkese bolllllllllllllllll kilo vermelerrrr iyi akşamlarrrrrrrr görüşmek üzere
diyet bozanlar arasinda fislenmektesiiiiinnn:):)
sude_naz20 .!.:
slm kızlar yarın yeni bir hafta başlıyor patateslerim haşlandı yarın için o kadar kararlıyım ki inşallah bu hafta milim dışına çıkmayacağım bu diyetin bugün arkadaşlar şaka yollu kiloma laf ettiler üstelik te eskiye nazaran daha ince olmama rağmen senağlama millet zayıflayınca takdir etmiyor bir iki kilo alınca acımasızca yorum yapıyorlar hele bir de uzun süreden beri görüşmediğin biriyle karşılaşınca merhaba nasılsın demeden sen kilo almışsın dediler mi işte orda benim moral sıfırın altına iniveriyor ya boy 170 kilom şu sıralar aldıysam en fazla 68dir ama çevrem obez muamelesi yapıyor senağlama yüzümün toplu görünmesinden dolayı sanırım
neyse yarının menüsü belli sebze günü salatalık kabak ve yeşil fasulye et gününde zorla da olsa tavuk butu meyve günü elma portakal yumurta günü haşlanmış yumurta ve süt düşünüyorum kaydirigubbakcemile2

görsün bakalım herkes bendeki azmiiiiiii :lepi:
cnm bosver sen onlari
onlara inat zayiflicaksin inaniyorum ben olumunekankayizsmile

Sevgi, shipdiptis, redlipstick, kanatsiz_angel, nalansu09, cananokyay ekledim kizlar listeye:) aramiza hosgeldiniz

kilo veren arkadaslar tebrikler:) düzenledim listeyi:)

kizzzz zalimi allah seniiiiiii genemi bozdun :roflol: ekledim cnm :KK70::KK70::KK70:

nem .!.:
başlıga bakarak yorum yapıyorum..5 günde 5 kilo vermek demekkk yag oranında bi kayıp olcagı anlamına gelmiyor..5 günde sadece su kaybınız olur buda hiç iyi deil siz tartıya çıkarsınız zayıfladıgınızı görürsünüz halbuki yagların hepsi durur sadece vucudunuzun yaşam kaynagı sudan kaybınız vardır..bende şuanda zayıflıyorum diyet yapıyorum ama herşeyden yiyorum azar azar...zayıflayayım derken yazık canınızdan olmayın kıslarrrrrrrrrrrrrr...
cnm zaten aramizda bi kisi 5 kilo verdi, digerlerimiz 2-3 kilo civari verdik
ben dijital tartida baktim kesinlikle yagdan gitmis ve kalori oranim azalmis, kas ve su oranimda yükselmis gözüküyo

ayyy kizlar bu arada ancak girebildim:)
ben yrn diyet yapmiyorum, galiba 2 gün sonra regl olcam
sinir ve tatli krizlerim basladi eyvahedigeldismile bugün götürdüm cikolatalari:KK43:
umarim bu hafta cok almam:KK43::KK43:

X