5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

valla ne güzel bu diet bana göre değil ama yapıpta başaranları gerçekten tebrik ediyorum azmin zaferi bu olsa gerek innşşş o kilolar bir daha hiç gelmemek üzere geri gidiyordurrr başarılarınızın devamını diliyorumm öyle içimden geldi yazayım dedimmm allah yardımıcınız olsunnn

ya kızlar ben bir hata yaptım meyve gününü unuttum yoğurtla başladım güne mecbur böyle devam edecek benim aklım yumurta gününe gitmiş meyveyi unutmuşum

slm günaydınlarrrrrrrrrr herkese.nasıl gidiyor hayat sizde bende süper hasta oldugum halde sebebı kılo vermiş olmamkaydirigubbakcemile2wc 2 gündür gitmememe rağmen baya düşükmüş kilom yarın son günüm ozaman kaç kılo oldugunu söylerım bu sanah tartı benı baya mutlu etti.

ya kızlar ben bir hata yaptım meyve gününü unuttum yoğurtla başladım güne mecbur böyle devam edecek benim aklım yumurta gününe gitmiş meyveyi unutmuşum

bişey olmaz öyle davam et artık burdakı dıyetın amacı belı zaten etekı proteinlerı aldın ertesı gün vitamınle desteklenemsı lazımdı sen artık devam etolumunekankayizsmile

kızlar hepinize soruyorum fikrı olan belırtsin. sizce bu verdıgımız sumu yoksa kılomu normalde diyetısyenlerde haftada bir kılo en fazla 2 kılo verılır diyor ama biz 5 günde 4 kıo rahat verıyoruz. diyelım ben istedıgım kılodayım ya sonrası aynı kalırmı . benım ilk oldgundan tecrübem yok bu konuda fazla

slm kizlar ben bu diyete sali gnu baslamistim ,dun 2 kilo vermisim ,iki gundurde karisik her telden takiliyorum ,yumurta gununu yapamadim sali basladigindan dolayi

simdi ben kilo bildirimini sala gunumu yapicam tekrardan

yarin yeniden patates gunune basliyorum ,bakalim bu hafta ne kadar vercem

arkadaşlar sizi takip etmeye çalışıyorum.ama sirkeyi sulandırmadan içerseniz bağırsaktaki faydalı bakterileri yok edip tahrip ediyomuş ben sulandırıp içiyorum.

valla canim tabi ilk basta su veriyoruzdur ama devaminda su verecegimizi sanmiyorum.ustelik chatlaxx arkasimiz olcmustu ve yagdan gittigini soylemisti yanlis hatirlamiyorsam.birde ac birakip diyet yaparsan cok sagliksiz ama biz burda ac kalmiyoruz ki aksama kadar istedin kadar yiyoruz.ustelik hergun farkli yiyoruz.benim fikrim,yinede bilememopuyorumnanaktan

Benim de kurutulmuş maydonoz saplarım var kavanozlarda, yazın yaprağını ayrı saplarını ayrı kurutmuştu annecim, burda nemli iklim kurumaz diye hepsini bana verdi. Onu kaynatıyorum birkaç tutam, bal ve sirke de girince içine tadı cidden güzel oluyor, bir kupaya bir çorba kaşığı bal ve iki kaşık falan sirke koyuyorum, afiyetle içiyorum. :içelim:

güzel ödem attiriyor maydonoz sapi ama hamileler icin sakincaliymis.
Ben elma sirkeli suyu fazla hazirlayip sisede sakliyorum ögle aksam yemekten 20 dakika falan sonra iciyorum, kolay oluyor ozaman zemuszemus

sirkeli suyu bi zamanlar bende icerdim faydasini gordummu derseniz hic gormedim ,tabi simdilerde mide problemim var ilac aliyorum hayatta kullanamam,
ama sirkeyi sakin sulandirmadan icmeyin ,bagirsaklar icin cok zararli

zalimiii tatlımm oldumu bu şimdiiii cnm böle seyler cekerken tamda mafoldumben

bu hafttada devam ediyorum kzlar . herkees kilosunu yazmamş . yazında biraz bilgilenelm ne kadar kilo veren var bilmiyorumkismile

Bende her sabah kalktığımda ve yattığımda yarım çay bardağı katıksız elma sirkesi içiyorum (çok iğrenç tadı) daha 4. günde 66 kilodan 63,5 kg düşmemde büyük tesiri var.

a.s.tatlım öyle icme sakın mideni delersin..bilmiyorumkismile benim bi yakınımınki delindieyvahedigeldismile onun ölçüsü 1 su bardagı suya 1 yemek kasıgı ve yatarken icilmesi gerekiyoreyvahedigeldismile hele ac karnına hic olmaz:eek:lmaz:

a.s.aşkolsun yaaa ne yapıyosun öyle:eek:lmaz: yaglardan yanamısın yoksa bizden yanamıkafamçokkarıştı

X