5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada 05.04.10(pazartesi) ve 06.04.10(sali) TARIHINDE BASLAYAN ARKADASLAR 1.HAFTADA VERDIGINIZ KILOLARINIZI YAZMAZSANIZ BU HAFTANIN SONUNDA LISTEDEN SILINCEKSINIZ a.s.

canim ben sali baslamistim ,dun 2 kilo vermis yani 61 olmustum
bugun biraz fazla kacirdim ,bilmem almis olabilirmiyim tekrar
ama yarin yeniden basliyorum ,beni yine listeye al ok

canim ben sali baslamistim ,dun 2 kilo vermis yani 61 olmustum
bugun biraz fazla kacirdim ,bilmem almis olabilirmiyim tekrar
ama yarin yeniden basliyorum ,beni yine listeye al ok

cnm sen önceki sayfalarda yazmissin görüp listeyi güncelledim ztn
listeden sadece veridgi kilolari bildirmeyenleri siliyorum
mesela iki hafta önce baslayan arkadaslar kilolarini bildirdiler ama bu hafta devam etmiyolar ama onlari silmiyorum, cünkü diyete baslamak isteyenlere örnek oluyo
digerleri ise listeye eklettiriyolar ama kilo bildirmiyolar, bosu bosuna listede yer kapliyolar
onlari siliyorum opuyorumnanaktan

günaydınnnnnnn herkese....

geçen hafta bi türlü diyete konsantre olamamıştım.. ilk hafta 3.300 vermiştim.. şimdi on günde 3 kiloyu geri almışım mafoldumben
ama bu hafta ilk hafta gibi istikrarlı bi şekilde yapıcam diyeti.. patateslerim haşlanıyo..

CHATLAXX kilom maalesef 67.5 oldu akannehir

Slm arkadaşlar.ben 4. Günümdeyim.patates ve sebze günüm iyi geçti.kaçamaksız. Ama et günü kötüydü. Midem kaldırmadı. Az da olsa başka şeylerden yedim. Tartıldım. 1.3 kilo vermişim sadece.moralim bozulmadı değil hani. Ama devam edeceğim. Kararlıyım. Meyve günü olması benim için avantaj. (67.7 ile başladım kilom 66.4 boy 1.65) 5 günde 5 kilo veren arkadaşları gerçekten tebrik ediyorum.

günaydin arkadaslar chatlaxx kusura bakma canim yaa kilo bildiremedim iki gündür misafirim vardi tabi diyet miyet kalmadi ona ragmen bu sabah tartildim iki kilo vermis gözüküyorum bugünde aynen devam patatesle herkese kolay gelsin

pates hasladım rendeledim biraz baharat katıp yağız tavada kavurdum yiyorum kahvaltımmm

Merhaba Arkadaşlar...
5.04.2010 pazartesi başladığım diyetimi cuma gecesi tamamladım.c.tesi sabahı kaltım tuvalete girdim banyomu yaptım.iç çamaşırlarımla büyük bir heycanla tartıya çıktım.ve sonuç....
+100 gr almışım.Vermek bir yana..çok moralim bozuldu.daha önce çevremde yapıp 3-4-5 kilo verenler olmuştu bu diyeti onlarıda referans alarak başlamıştım.
Çok fazla kaçamak yapmadım aslında.özellikle sabah ve öğlenleri bire bir uydum.2,5-3 litre suyumu içtim,3-4 bardak yeşil çayımı içtim,sabah akşam sirke ve sandorazımı kullandım.ama tüm bunlara rağmen 100 gram almışım.
umarım sizler vermişsinizdir.ben bırakıyorum kızlar.artık az az sık sık yiyip yediklerime dikkat ediycem.yaın spora başlıyorum.öğlen arasında iş yerimin ftnes salonu var.sauna sıda var .bakalım arad uğrar bakarım sonuçlarınıza.verdiğiniz destek için teşekkür ederim...

selam kizlar nasilsiniz yavrular ben bu hafta diyeti yapamayacagim hastayim grip,oksurek esimde izin vermedi hastayken yapma gucsuz kalirsin dedi.

bu hafta yapmiyorum ama listeden cikarmayin beni bu hafta yapamasamda evde yine sporumu yapmaya calisacagim hasta hasta verdigimi geri almamaliyim.

buda benim dün çekindiğim fotoğrafım
pic0018e.jpg

kilom 75.20

selam kizlar nasilsiniz yavrular ben bu hafta diyeti yapamayacagim hastayim grip,oksurek esimde izin vermedi hastayken yapma gucsuz kalirsin dedi.

bu hafta yapmiyorum ama listeden cikarmayin beni bu hafta yapamasamda evde yine sporumu yapmaya calisacagim hasta hasta verdigimi geri almamaliyim.

gecmis olsun canim,opuyorumnanaktankendini cok yorma hasta hasta

bende şuan sporumu yapıcam giyindim hazırım sonrada bir mate çayı içicem koca bi bardakta

X