5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

pardon kızlar ya özür :kedi:

yanlış yere koymuşum:asigim:

bu arada 4-5 defa istifrağ edince kafamçokkarıştı

annem önce p----- -----i kafamçokkarıştı

üstüne de y------- m-------ı dayadıkafamçokkarıştı

kekik suyu öff şiştim iyiceakannehir

merdaneyi görünce diyeti unuttum ohaoldumsmile

çünkü bayağı kalındı merdaneohaoldumsmile

ha bulsa kızılcık sopasıyla girişecekmişohaoldumsmile

şaka bir yana sonuna gelmeme rağmen boshayallersmile

diyeti bozdum yarın tekrar başlıcam:kedi:

bu arada 82 kiloyum yarına eklersin chatlaxx:hooray::hooray:

ay bide biri ölmüş içim kalktı sanırım onun da etkisi var çok kötü oldum 3 sene önce karısı ölmüştümafoldumben

amin cnm üzüldüm ya nebilim moralim bozuldu defnedip geldilerde gittiler şimdi

kızlar bende yarın başlıyorum benide yazın inş halszlik yapmaz yapanlar nasıl oldu kızlar zorladı mı cok ben sanırım meyve gününde zorlanırım sevmem çünküüü

ben zorlanmadım hep bir engel oldu bozdum bugünki gibi ama yarın inatla 4. ye başlıcam

bu arda sabah yaz istersen başlarken tartılaım da

ya ben bugünde kaçamak yaptım benneyaptımki
bu hafta böyle oldu artık ama yarın meyveyle devam edicem. bu haftayı alışma haftası olarak sayıyorum. haftaya doğru düzgün kaçamak falan yapmadan yapıcam kesinlikle. hem sınavım da geçmiş olacak o zamana daha rahat yaparım.

arkadaslar biri yorum yapabilir miiiiiiiiiii hiç kimse benimle ilgilenmiyoo desteğe ihtiyacım varr lütfen lütfennnnnnnmafoldumbenfisfisfiseyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

arkadaslar biri yorum yapabilir miiiiiiiiiii hiç kimse benimle ilgilenmiyoo desteğe ihtiyacım varr lütfen lütfennnnnnnmafoldumbenfisfisfiseyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

cnm hep birlikte vericez bütün kiloları merak etme. sakın ümitsizliğe düşme. özellikle de sende benim gibi moralin bozulunca buzdolabına koşuyorsan. yarın başla çok kararlı bir şekilde bu diyete ve sakın kaçamak yapma. bişey yemeye kalkışırsan yaza zayıf gireceğini düşün ve yeme. birbirmize destek olarak herşeyi yapabiliriz. olumunekankayizsmile

slm kızlar yarın yeni bir hafta başlıyor patateslerim haşlandı yarın için o kadar kararlıyım ki inşallah bu hafta milim dışına çıkmayacağım bu diyetin bugün arkadaşlar şaka yollu kiloma laf ettiler üstelik te eskiye nazaran daha ince olmama rağmen senağlama millet zayıflayınca takdir etmiyor bir iki kilo alınca acımasızca yorum yapıyorlar hele bir de uzun süreden beri görüşmediğin biriyle karşılaşınca merhaba nasılsın demeden sen kilo almışsın dediler mi işte orda benim moral sıfırın altına iniveriyor ya boy 170 kilom şu sıralar aldıysam en fazla 68dir ama çevrem obez muamelesi yapıyor senağlama yüzümün toplu görünmesinden dolayı sanırım
neyse yarının menüsü belli sebze günü salatalık kabak ve yeşil fasulye et gününde zorla da olsa tavuk butu meyve günü elma portakal yumurta günü haşlanmış yumurta ve süt düşünüyorum kaydirigubbakcemile2

görsün bakalım herkes bendeki azmiiiiiii :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…