5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

birde sebze olduğu gün salatalık domates yiyebilirmiyiz diğer türlü yağsız yenicek sebze yok ta yiyebilceğim

a.s.a.s.hoş geldin saglıklı zayıflamalarvereliniortak istedigin kadar domates salatalık yiyebilirsin ama baska sebzelerde ilave etmeni öneririrm (marul vs) bıktıtrıcı olmaz böyleceopuyorumnanaktan

a.s. bisey olmamıs gibi devam etmeni öneririmeyvahedigeldismile böylece motivasyonun düşmez ve az da olsa kilo vermeye devam edersinopuyorumnanaktan

a.s.hoş geldin. saglıklı zayıflamalarvereliniortak

merhabalar;bende bu diyete başlamak istiyorum ama sebze gününde neler yapılabileceğini yazarsanız sevinirim.bilmiyorumkismile

a.s.topicde pek cok sayfada cok guzel tarifler var.. birir mutlaka sana uyacaktır.. hoş geldinvereliniortak

arkadaşlar bende pazartesi başlıcam bakalım hadi hayırlısı eyvahedigeldismile75 kiloyum hedefim 10 kilo versem kafi idare eder düğünüme kadar opuyorumnanaktandesteğiniz için şimdiden tşkr hihoyyyt

a.s.sen de hoş geldin saglıklı zayıflamalarvereliniortak

günaydın arkadaşlar ne zamndır görüyorum ama saglıklımı bu diyet olayı yada işe yarıyomu....neyse dönim okıyım ben biraz..

Son düzenleme:
arkadaşlar bende pazartesi başlıcam bakalım hadi hayırlısı eyvahedigeldismile75 kiloyum hedefim 10 kilo versem kafi idare eder düğünüme kadar opuyorumnanaktandesteğiniz için şimdiden tşkr hihoyyyt
aynı kilodayız canım senle inşallah veririz

günaydın arkadaşlar ne zamndır görüyorum ama saglıklımı bu diyet olayı yada işe yarıyomu....neyse dönim okıyım ben biraz..

valla sağlık konusunda bişey denemez ama işe yaradığı listeye bakılırsa kesin yani yarın ola hayrolaguclubacismile

günaydın kıslarrrrr ben bugun yumurta gunumdeyım yagsız tuzsuz bol baharatlı cılbır yaptım yedımmm opuyorumnanaktan bısı sorabılırmıyım sutsuz kremasız sekersız nescafe ıcebılırmıyızkı bilmiyorumkismile

evet canım içebilirsin tabiki hadi bakalım senin diyette bitmiş sayılır artık ne kadar vereceksin merakla bekliyoruz

evet cnm bıttı ınan bende merakla beklıorum kaydirigubbakcemile3 tatlımsenın nasıl gıdıo

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr 66 kiloydum ve 63,5 oldum şuanda daha diyette 4. günüm
üstelik 3. günün kalanını meyve ile geçiştirdim harika gidiyor..

Son düzenleme:
a.s.sen de hoş geldin saglıklı zayıflamalarvereliniortak

hoşbulduk saol canım ay işlaa başarırımbilmiyorumkismile

aynı kilodayız canım senle inşallah veririz

işllaa canım artık destek oluruz birbirine kurtuluruz kilolardan kaydirigubbakcemile2

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr 66 kiloydum ve 63,5 oldum şuanda daha diyette 4. günüm
üstelik 3. günün kalanını meyve ile geçiştirdim harika gidiyor..

vuuu süpersin devam böle sengözlerimebaksanab

darısı başımıza artık pazartesi kararlıyım başlıcam:kedi:zemuszemus

merhaba kizlar nasil gidiyor diyet, kilolar devam gidiyormu ? Ben ilk hafta yapip sonra kacanlardanim :kedi: 2 kilo vermistim. Diyeti birakinca 1-1,5kg geri aldim 4-5 gündür yemeklerden sonra balli elma sirkesi suyu iciyorum 1 kilo kaybetmisim bugün itibariyle :lepi:
eger bu diyete aykiri degilse (emin olamadim ) sizlerede tavsiye etmek istedim, kilo veriminizi hizlandiracaktir.

Bende her sabah kalktığımda ve yattığımda yarım çay bardağı katıksız elma sirkesi içiyorum (çok iğrenç tadı) daha 4. günde 66 kilodan 63,5 kg düşmemde büyük tesiri var.

Bende her sabah kalktığımda ve yattığımda yarım çay bardağı katıksız elma sirkesi içiyorum (çok iğrenç tadı) daha 4. günde 66 kilodan 63,5 kg düşmemde büyük tesiri var.

neden katiksiz icip kendine eziyet ediyorsunki ben yarim cay bardagina 1 kqasik elma sirkesi 1 cay kasigi bal atiyorum limonata gibi oldugu halde bir iciste icip üstüne su iciyorum :içelim:

ama güzel kilo vermissin tebrik ederim

neden katiksiz icip kendine eziyet ediyorsunki ben yarim cay bardagina 1 kqasik elma sirkesi 1 cay kasigi bal atiyorum limonata gibi oldugu halde bir iciste icip üstüne su iciyorum :içelim:

ama güzel kilo vermissin tebrik ederim

Benim de kurutulmuş maydonoz saplarım var kavanozlarda, yazın yaprağını ayrı saplarını ayrı kurutmuştu annecim, burda nemli iklim kurumaz diye hepsini bana verdi. Onu kaynatıyorum birkaç tutam, bal ve sirke de girince içine tadı cidden güzel oluyor, bir kupaya bir çorba kaşığı bal ve iki kaşık falan sirke koyuyorum, afiyetle içiyorum. :içelim:

evet cnm bıttı ınan bende merakla beklıorum kaydirigubbakcemile3 tatlımsenın nasıl gıdıo

canım benim diyetim cuma bitti 3 kg vermişim hafta sonu istediğimi yiyiorum fazla abartmamaya calışıyorum bu hafta da devam edeceğim ama annemler de gelecek nasıl olacak bilmiyorum boshayallersmile

Tadının iğrençliği bir şey değil de, uzun vadede gırtlağına, midene zararı dokunur diye düşündüm, sirke çok güçlüdür çünkü.

Benim de üşenmez yaparsam günde yarım çay bardağı sirke tükettiğim oluyordur toplamda ama sıcak suyla seyreltip balla da tatlandırınca seve seve içiyorum. Bazen sıcak su yerine bitki çayı ile yapıyorum, bilhassa maydonoz suyu ile.

Beni ilgilendirmez belki ama endişe ettim açıkçası.

bende 4 gün yapabildim bu diyeti 65.6den 64.2e düştüm.fakat harfi harfine uyamadım diyete.bilmiyorumkismile olsun bu da gzlzemuszemus

canım benim diyetim cuma bitti 3 kg vermişim hafta sonu istediğimi yiyiorum fazla abartmamaya calışıyorum bu hafta da devam edeceğim ama annemler de gelecek nasıl olacak bilmiyorum boshayallersmile

ıı vermıssın cnm benım :dance: annenler gelıncede herseyden yersın ama cok cok az yersın tatlım yerimseniben pazartesıde baslarsın dıyetıne ohh mıs gıbıııı verırsın kılolarını kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…