5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

neyse canim ilk haftan belki ikinci haftanda daha iyi gecer sebze gunude

bu arada chatlaxx beni de listeye ekleyebilirsin. cuma günü 71 kiloyla başladım. umarım bu haftanın sonunda en azından 69u görürüm.

merhabalar bayanlarr bende bu diyete yarın başlıoyorum.umarım güsel sonuçlar verir.62 kiloyum ve 5 kilo fazlam var.tam bana göre yani elma krom da kullanıyorum 4 gün oldu ama diyetsiz bir işe yaramıyor 500 gram falan verdim şaka gibi herkese başarılar diliyorum.

neyse canim ilk haftan belki ikinci haftanda daha iyi gecer sebze gunude

umarım ya haftaya daha güzel bir şeyler yapmayı planlıyorum sebze gününde. bugünüm haşlanmış karnıbahar ve brokoliyle geçti. sonunda da tabiki dayanamayıp kaçamak yaptım. ama daha güzel bir şeyler hazırlarsam haftaya düzgün yapabilirim sanırım.

bence zor veriyorum ya yazdım ya 3 aydır diyetteyim gram gitmedi inşalah bunda bari veririm haftada 2 versemde yeter bana

sorma canim ayni dert bendede var.neyse insallah veririz de yaza iyi bir moralle gireriz.belki haftaya ben daha cok veririm regl de olursam siskinlik var cunku birazda,oda gider.

a.s.hosgeldin canim aramiza.

sorma canim ayni dert bendede var.neyse insallah veririz de yaza iyi bir moralle gireriz.belki haftaya ben daha cok veririm regl de olursam siskinlik var cunku birazda,oda gider.

ben 20 gün geciktim şişkinliği tahmin edin artık baktım hamijlede değilim ne yapcam bilmiyorum

kuşuummm hoşgeldiiiiiii a.s.

canım elma kroma yeniyse hemen derhal bırak ben kullandım 7 kilo verdim 1 kutu bitti aradan 1 ay geçti 16 kilo almış bulundum elma krom bittikten sonra acaip kilo aldırıyor

canım gittim benim tiroid rahatsızlığım var ondan gecikiyor birde düşük yaptım 2 kez ondan hep gecikiyor

canım gittim benim tiroid rahatsızlığım var ondan gecikiyor birde düşük yaptım 2 kez ondan hep gecikiyor

anladım canım geçmiş olsun. ama tiroid rahatsızlığın kilo vermeni de baya yavaşlatır. bi de bence diyete başlamadan da doktoruna danışman mantıklı olur. sonuçta biraz daha güzel görünmek için sağlığını daha çok bozmak istemezsin sanırım.

ben 20 gün geciktim şişkinliği tahmin edin artık baktım hamijlede değilim ne yapcam bilmiyorum

tahmin edebiliyoum canim benim iki gun geciktigi halde karnim nasil sis.senin bide tiroit rahatsizligin varmis oda etkiler kilo vermeni.insallah duzelir canim en kisa zamanda.:Saruboceq:

merhabalar;bende bu diyete başlamak istiyorum ama sebze gününde neler yapılabileceğini yazarsanız sevinirim.bilmiyorumkismile

arkadaslar ben aranıza döndüm yarın boşladığım son gün kilom 83 su an.. ve 18 kiloyu 42 günde vereceğim başka yol yok destek olun lütfen 2 gün değil bir gün ara vererek yapacağım ben çünkü iki olursa azıtırım... bide su var su an vatan gazetesi 21 günde 10 kilo detoks diyeti kitabı veriyo onu biriktiriyorum bu aın bitmesine kaldı 20 gün buda 3 kere bu diyeti yapma hakkı demek:) bu ayın sonunda 72 falan olmam gerek sonra o kitabın kuponu bitmiş olacak onu alacağım sonrada 21 gün onu yapacağım elveda 10 kilo hoşgeldin FİT bERRU:):)

arkadaslar ben aranıza döndüm yarın boşladığım son gün kilom 83 su an.. ve 18 kiloyu 42 günde vereceğim başka yol yok destek olun lütfen 2 gün değil bir gün ara vererek yapacağım ben çünkü iki olursa azıtırım... bide su var su an vatan gazetesi 21 günde 10 kilo detoks diyeti kitabı veriyo onu biriktiriyorum bu aın bitmesine kaldı 20 gün buda 3 kere bu diyeti yapma hakkı demek:) bu ayın sonunda 72 falan olmam gerek sonra o kitabın kuponu bitmiş olacak onu alacağım sonrada 21 gün onu yapacağım elveda 10 kilo hoşgeldin FıT bERRU:):)

arkadaşlar bende pazartesi başlıcam bakalım hadi hayırlısı eyvahedigeldismile75 kiloyum hedefim 10 kilo versem kafi idare eder düğünüme kadar opuyorumnanaktandesteğiniz için şimdiden tşkr hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…