5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ben kaanla zayıflama sitesine baktım aletli hareketler var benmi bulamadım acep siz o siteden nasıl yapıyorsunuz yapanlar bilgi verebilirmi:uhm:

ozman barı 1gun ara verım salı baslayım cunku 2 gun olursa homili gırtlak yerım ben kaydirigubbakcemile3 olsun cnm bıdakı hafta yaptıgında kacamak yapmazssın alıstırma olmus sana :emir_bebek:

ozman barı 1gun ara verım salı baslayım cunku 2 gun olursa homili gırtlak yerım ben kaydirigubbakcemile3 olsun cnm bıdakı hafta yaptıgında kacamak yapmazssın alıstırma olmus sana :emir_bebek:

cnm kızma ama senin kilon süpermiş vkin de öyle çizelgene göre konuşuyorum yani acaba dengesiz mi dağılmış vücudunda????
ama cidden şok diyetlik bi durum göremedim ben sende
tabi sen bilirsin yine de ahh keşke 58 olsam söz veriyorum 57ye düşmeye çalışmayacağım tek derdim tartıda 5li rakam görmek ve de korumak kaydirigubbakcemile2

kızlar şimdi sitede yeni bir reklam gördüm
lida jel
acaba bunu kullanan oldumu?
ben biraz kolaya kaçmak istiyorum
sür jeli incel oh ne rahat

cnm ins hedefledigin kiloya ulasirsin a.s.

ben şunu farkettim ki amacım 10 kilo verip sora tekrar alıp tekrar vermek değil.Kilo olarak çok farkeymesem de sarkan göbeğimi toparlamak ve hayatım boyunca yapamıcağım dietlere bulaşmamak.beynimde şimşek çaktı benim bu hafta ben napıyorum diye.benim belli başlı alışkanlıklarım var ve bir süre bunlardan vazgeçmiş görünsem de tekrar dönerim.ozaman dedim alışkanlıklarını minumuma indirip spora yüklenip sıkı bir fizikle mutlu mesut yaşayabilrim.beni mahrumiyetin olduğu her türlü diet vs sinirsel olarak çok yıpratıyo.Allah utandırmasın bu hafta hiç diet yapmaksızın (ama hiçbişeyi abartmadan) ve sporumla 1 kilo daha gitti.inşallah böle devam ettiricem.

kızlar şimdi sitede yeni bir reklam gördüm
lida jel
acaba bunu kullanan oldumu?
ben biraz kolaya kaçmak istiyorum
sür jeli incel oh ne rahat

canım ben kullanmadım ama artık kimyasal hiç bir şeye inanmıyorum zayıflama ve incelme konusunda :umursamaz:
tek çaremiz mide küçültmek başka türlü bastırdığımız açlık duygusu hortlayıp çıkıyor bi yerden delikafadulden incelme kremi kullanmıştım bi ara inan para tuzağı artık klasik kelimelerden de nefret ediyorum ama tek çözüm yolumuz kendimiz kaydirigubbakcemile2

kızlar ben kaanla zayıflama sitesine baktım aletli hareketler var benmi bulamadım acep siz o siteden nasıl yapıyorsunuz yapanlar bilgi verebilirmi:uhm:

bende o siteden yapıyorum egzersizlerimi sağ tarafta kategoriler var mesela benim kalça bölgesi biraz sorunlu olduğu için kalça hareketleri yazısına tıkladım hem resimlerle anlatmış hemde 8.5 dklık bide video var hergün yapıyorum onu

ben şunu farkettim ki amacım 10 kilo verip sora tekrar alıp tekrar vermek değil.Kilo olarak çok farkeymesem de sarkan göbeğimi toparlamak ve hayatım boyunca yapamıcağım dietlere bulaşmamak.beynimde şimşek çaktı benim bu hafta ben napıyorum diye.benim belli başlı alışkanlıklarım var ve bir süre bunlardan vazgeçmiş görünsem de tekrar dönerim.ozaman dedim alışkanlıklarını minumuma indirip spora yüklenip sıkı bir fizikle mutlu mesut yaşayabilrim.beni mahrumiyetin olduğu her türlü diet vs sinirsel olarak çok yıpratıyo.Allah utandırmasın bu hafta hiç diet yapmaksızın (ama hiçbişeyi abartmadan) ve sporumla 1 kilo daha gitti.inşallah böle devam ettiricem.

tebrik ederim canım seni verdiğin doğru kararlar için alkisalkisalkis
haftada 1 de gayet sağlıklı bir rakam ama benim hatam sabırsız olmam :eek:klava:
ama ben de en fazla birkaç hafta yapıp bırakacağım bu diyeti umarım o zamana kadar da midem küçülmüş olur :Saruboceq:

kızlar ben geçen hafta ikinci gün bu dieti ve bütün şok dietleri terkettim,dikkat ederek herşeyi yiyorum ve aerobic-tenis yapıyorum.bence en önemli şey spor,acayip sıkılaştırıyor.eziyet edemicem kendime daha fazla,bu yöntemle keyifle inceliyorum,devam eden ya da başlayan herkese başarılar

aslında çok ii yapmışsın sporla sadece incelme olmuyor şeklede giriyor daha biçimli oluyor yani.bende bir ara badminton ve taekwondo kurslarına gitmiştim.taekwondoda 2 saat aralıksız antreman çok yorucu oluyor ama badminton çok çok zevkli gerçekten vücuttaki bütün kasları da çalıştırdığını bildiğim bi spor tenise benziyor

cnm kızma ama senin kilon süpermiş vkin de öyle çizelgene göre konuşuyorum yani acaba dengesiz mi dağılmış vücudunda????
ama cidden şok diyetlik bi durum göremedim ben sende
tabi sen bilirsin yine de ahh keşke 58 olsam söz veriyorum 57ye düşmeye çalışmayacağım tek derdim tartıda 5li rakam görmek ve de korumak kaydirigubbakcemile2

tatlım neden kızayımkı opuyorumnanaktan dengesiz dagılım evet spor fln denedım tek basına yeterlı sonuc alamadım dıyet yapmadan gıtmıo basenlerım :umursamaz: cnm umarım ıstedıgın kılona kavusursun opuyorumnanaktan

valla cnm bende ayni senin gibi hicbisey bulamadim
sadece birsürü yazi var
hammer .!.:
ins böyle devam edersin cnm sana olumunekankayizsmile
bizide haberdar etmeyi unutma olurmu kaydirigubbakcemile5
Epcet .!.:
bende o siteden yapıyorum egzersizlerimi sağ tarafta kategoriler var mesela benim kalça bölgesi biraz sorunlu olduğu için kalça hareketleri yazısına tıkladım hem resimlerle anlatmış hemde 8.5 dklık bide video var hergün yapıyorum onu
cnm bende tikladim ama video fln göremedim

aslında çok ii yapmışsın sporla sadece incelme olmuyor şeklede giriyor daha biçimli oluyor yani.bende bir ara badminton ve taekwondo kurslarına gitmiştim.taekwondoda 2 saat aralıksız antreman çok yorucu oluyor ama badminton çok çok zevkli gerçekten vücuttaki bütün kasları da çalıştırdığını bildiğim bi spor tenise benziyor

bu dieti ben sadece bir hafta yaptım ve benim bile midem küçüldü.yeterki sinirlenmiyim,sadece o zaman bir boğaya dönüşüyorum yemek konusunda,yoksa bu sabah özenle hazırladıım kahvaltıda ancak bi dilim kepekli ekmek yedim.benim kilo almamın en büyük sebebi sıkıntı zaten.hayatıma sporu da sokunca fazla sıkılacak zaman kalmıyo.

bugün ilk günüm henüz 3patates bitirdim baharatlarla..yanında da cay içtim şekersiz ve bol su içtim bugün..akşama 1patates daha yerim...cok zor değilmiş ben bu diyetle mutlaka 3kilo falan gidecegini düşünüyorum bi de günde bir saat yürümeyi planlıyorum yarın başlayacagım...perşembe kaç kilo verdiğimi yazarım inş..yarını da sabırsızlıkla bekliyorum salataya bayılırım bol elma sirkeli tavsiyem...kolay gelsin arkadaslar..

bişey daha dicem kızlar,burada herkesin kilo sorunu var benim gibi.bence herkesin kendine sorması gereken bazı sorular var.ben kendi adıma kilolu olmamın en büyük sebebnini hayatımda boş kalan çok alan olmasına ve mutsuzluu yeme-içmeyle bastırmama bağlıyorum.kimse yanlış anlamasın ama biçoğumuz kilolu olduğumuz için mutsuz olduğumuzu düşünüyoruz,bir de bu pencereden bakın ve acaba mutsuz olduğum için mi kilo alıyorum diyin.belki daha kalıcı çözümlere ulaşırsınız.ben bu sıralar bu çerçeveden bakıyorum,belki faydası olur diye söylüyorum.

valla cnm bende ayni senin gibi hicbisey bulamadim
sadece birsürü yazi var
ins böyle devam edersin cnm sana olumunekankayizsmile
bizide haberdar etmeyi unutma olurmu kaydirigubbakcemile5
cnm bende tikladim ama video fln göremedim

tüm sayfaya baktınız mı arkadaşlar ya az önce yine açtım ben videoyu kalça sıkılaştırma hareketlerini yaptım amaCADIARZU

bugün ilk günüm henüz 3patates bitirdim baharatlarla..yanında da cay içtim şekersiz ve bol su içtim bugün..akşama 1patates daha yerim...cok zor değilmiş ben bu diyetle mutlaka 3kilo falan gidecegini düşünüyorum bi de günde bir saat yürümeyi planlıyorum yarın başlayacagım...perşembe kaç kilo verdiğimi yazarım inş..yarını da sabırsızlıkla bekliyorum salataya bayılırım bol elma sirkeli tavsiyem...kolay gelsin arkadaslar..

sebze gününde görürürm ben seniiii:jeyyar:

merhaba bayanlar
5 gün sonra 2 kiloya veda etmiş bulunuorum... chatlaxxcım 60 kilo olarak deiştirirmisin beni. devammmmmmmmm kızlar yılmak yok:ecrin_bebek:

cnm seni listeye ekleidm ama kilonu yazmamissin kac kiloyla basladin???

bişey daha dicem kızlar,burada herkesin kilo sorunu var benim gibi.bence herkesin kendine sorması gereken bazı sorular var.ben kendi adıma kilolu olmamın en büyük sebebnini hayatımda boş kalan çok alan olmasına ve mutsuzluu yeme-içmeyle bastırmama bağlıyorum.kimse yanlış anlamasın ama biçoğumuz kilolu olduğumuz için mutsuz olduğumuzu düşünüyoruz,bir de bu pencereden bakın ve acaba mutsuz olduğum için mi kilo alıyorum diyin.belki daha kalıcı çözümlere ulaşırsınız.ben bu sıralar bu çerçeveden bakıyorum,belki faydası olur diye söylüyorum.

ben biliyorum neden bu problemi yaşadığımı atıştırmayı çok seviyorum yani tokken de yemek yerim yoksa öyle hamurişi tatlı falan da yediğim yok abur cuburu ise bırakalı çok oldu keşke şu atıştırma huyumdan vazgeçsem bir de iyi ki çalışan bi bayanım evde çok cnm sıkılıyor yapacak bişey bulamayınca yemekle oyalanıyorum okulda yemek aklıma gelmiyor ev hanımı olsam yanmıştım kaydirigubbakcemile3

X