5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

benim yanımda yine iyi vermişsin tatlım ben yalnız 600gramcık vermişim :mymeka:

haklisin cnm:KK43:
ben bir ay gercekten hicbisey yememistim sadece su icmistim inanmasi zor ama cidden hicbisey yememistim ve 5 kilo vermistim bir ayda
bu diyette yedim sürekli benim bünyemle alakali galiba

gördüm şimdi sonuçları 9 aylık bebeğim var benim doğumdan sonra hiç kilo verememiştim 87 yi görünce cok mutlu oldum hedefim bu ay bitene kadar 80 olmak başarabilirmiyim sizceeee

baya cnm sen devam edicek misin diyete??
ben bu hafta persembeden tekrar baslicam yarin ve pazartesi lapa diyetini yapmayi düsünüyorum ama kizlar lapa diyetinde ödem atiliyo fln yazmis bikac arkadas o ne demek oluyoki yagdan gitmiyomu yani??

Kızlar bugün 3. günüm hiç aksatmadan kaçamak yapmadan devam ediyorum.
Meyve olarak ne tavsiye edersiniz? az kalorili

bu arada 29.03.10(pazartesi) baslayan ve kilolarini bildirmeyen arkadaslari aksam silcem listeden
gerci yazdigimi görmezler bakmiyolardir topige ama ben yinede söyleyim:)

kızlar selam
ben tekrar yazayım
2. hafta 4 gün yaptım diğeti dün sabah tartıldım
57.5 olmuşum
yani yarım kilo
ama dün boş günde çok ta abarttığıma inanmıyorum ama
58.5 olmuşum
şuan çok üzgünüm
toplam iki haftada 1.5 kg mı gitti şimdi
annem hemen belli olmaz daha verirsin diet bitincede dedi ama bilmiyorum artık
2 kg daha vermek istiyorum

chatlaxx beni listeden silme canım ben bu haftayı yapmadım sayıyorum regliydim ve regliyken yapamadım itiraf edeyim sadece patates ve sebze gününü yaptım diğerlerini yapmadım :kedi:
şimdi regliyken de tartılmak istemiyorum çünkü bu dönemimde benim bünyem çok su tutar tartılıp üzülmek istemiyorum
buarada yağ oranından gittiğine sevindim şu cumartesi pazar serbest takılıp pazartesi başlıyacağım inş. ve geçen hafta yaptığım gibi sıfır kaçamakla yapmayı planlıyorum kaydirigubbakcemile5
bu arada topicten hiç kopmadım ama bu haftayı saymayalım pazartesi yola devam :eek:

chatlaxx beni listeden silme canım ben bu haftayı yapmadım sayıyorum regliydim ve regliyken yapamadım itiraf edeyim sadece patates ve sebze gününü yaptım diğerlerini yapmadım :kedi:
şimdi regliyken de tartılmak istemiyorum çünkü bu dönemimde benim bünyem çok su tutar tartılıp üzülmek istemiyorum
buarada yağ oranından gittiğine sevindim şu cumartesi pazar serbest takılıp pazartesi başlıyacağım inş. ve geçen hafta yaptığım gibi sıfır kaçamakla yapmayı planlıyorum kaydirigubbakcemile5
bu arada topicten hiç kopmadım ama bu haftayı saymayalım pazartesi yola devam :eek:

cnm listeden siler miyim seni hic kaydirigubbakcemile3
kizlar kilolarini bildirmeyenleri silcem sizleri degil ilk hafta diyete birsürü kisi baslamistik hatirliyosun dimi kaydirigubbakcemile3 ama yaridan cogu haftanin sonunda kilolarini bildirmediler onlari silcem kaydirigubbakcemile5

kızlar selam
ben tekrar yazayım
2. hafta 4 gün yaptım diğeti dün sabah tartıldım
57.5 olmuşum
yani yarım kilo
ama dün boş günde çok ta abarttığıma inanmıyorum ama
58.5 olmuşum
şuan çok üzgünüm
toplam iki haftada 1.5 kg mı gitti şimdi
annem hemen belli olmaz daha verirsin diet bitincede dedi ama bilmiyorum artık
2 kg daha vermek istiyorum

cnm anlamadim simdi kafamçokkarıştı ilk hafta 58 kilo olmussun listede öyle yaziyo ama ikinci haftaya kac kilo yazcam??

cnm anlamadim simdi kafamçokkarıştı ilk hafta 58 kilo olmussun listede öyle yaziyo ama ikinci haftaya kac kilo yazcam??
ya ben bilsem
şuan 58 50 olmuşum
ama aç tartılmadım
bu hafta veremedim sanırım
ya siz verdiğiniz kiloları boş günlerde geri almamayı nasıl başarıyorsunuz kızlar

ama bu hafta bomba gibi devam edicem

cnm listeden siler miyim seni hic kaydirigubbakcemile3
kizlar kilolarini bildirmeyenleri silcem sizleri degil ilk hafta diyete birsürü kisi baslamistik hatirliyosun dimi kaydirigubbakcemile3 ama yaridan cogu haftanin sonunda kilolarini bildirmediler onlari silcem kaydirigubbakcemile5

teşekkürler canımmm olumunekankayizsmile
anladım ki regliyken ara vermek gerekiyormuş yani benim vermem gerekiyormuş ama pazartesi tam gaz :eek:
yaza 58 girerim değil mi şekerim a.s.
olur olur böyle güçlü destek varken hepimiz istediğimiz kiloda gireceğiz bence bu yaza ve ben ilk defa bir yazı diyet yapmadan geçireceğim :Saruboceq:

olsun yinede iyi vermissin opuyorumnanaktan

Epcet cnm senin diyetin bittimi??

güzeller listeye ekledim verdiginiz kilolari opuyorumnanaktan

bugün et günü benim pazartesi son gün ama salı sabah tartılmış halimi yazarsın o zaman daha çok farkediyorsırnaşık şey

X