5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

aslında çok ii yapmışsın sporla sadece incelme olmuyor şeklede giriyor daha biçimli oluyor yani.bende bir ara badminton ve taekwondo kurslarına gitmiştim.taekwondoda 2 saat aralıksız antreman çok yorucu oluyor ama badminton çok çok zevkli gerçekten vücuttaki bütün kasları da çalıştırdığını bildiğim bi spor tenise benziyor

badmintonu profesyonel olarak yapıyordum üniversitede gerçekten bütün kasları çalıştırıyor ve çok kalori harcanıyor:)

arkadaslar ben aranıza döndüm yarın boşladığım son gün kilom 83 su an.. ve 18 kiloyu 42 günde vereceğim başka yol yok destek olun lütfen 2 gün değil bir gün ara vererek yapacağım ben çünkü iki olursa azıtırım... bide su var su an vatan gazetesi 21 günde 10 kilo detoks diyeti kitabı veriyo onu biriktiriyorum bu aın bitmesine kaldı 20 gün buda 3 kere bu diyeti yapma hakkı demek:) bu ayın sonunda 72 falan olmam gerek sonra o kitabın kuponu bitmiş olacak onu alacağım sonrada 21 gün onu yapacağım elveda 10 kilo hoşgeldin FİT bERRU:):)

kızlar mrb yine bir çoğunuz çok güzel kilo vermişsiniz ben perşembe bozdum malesef hiç veremedim bu hafta haftaya zorunlu izindeyim diyet yapamayacağım sonraki hafta kısmetse aranızdayım herkese bolllllllllllllllll kilo vermelerrrr iyi akşamlarrrrrrrr görüşmek üzere

kızlarf bende uzun zamandır girmiyordum siteye ben pazartesi kesin olarak başlıyorum ben 3 aydır 1200 kalorilik diyet yapıyorum günde 1 saatte yürüyüş yapıyorum gram gitmedi yemin ederim 3 aydır da 74.20 kilodayım 74.20 74.19 bile olmadı çok moralim bozuk birbirimize destek olarak yaapalım benide alın aranıza

birde sebze olduğu gün salatalık domates yiyebilirmiyiz diğer türlü yağsız yenicek sebze yok ta yiyebilceğim

slm kızle ben bugun rahatsızdım giremedım.sanırım tansıyonu düştü et günümdü tavuk hasşlama yaptım tabı su ve bıtkı çayı tüketım bol ama akşma doğru kötü oldum teyzeme gitim,teyzem çok kızdı bende 2 kaşık pilav yemek zorunda kaldım bide bi tane çlek yedım.akşama evde tavuk biti 2 tane köfteyı suda haşladım yedım sizce dietım bozuldummu.şuana kadar daha tartılmadım gerçi 2günün sabahında baktım 1kilo gitmış.sizce diyetım bozuldummu

birde sebze olduğu gün salatalık domates yiyebilirmiyiz diğer türlü yağsız yenicek sebze yok ta yiyebilceğim

tabiyki yiyebilirsin canim onemli olan o gun yemek istedigin sebzeleri sabah ki menune koy ki aksama kadar o sebzeleri yicez.opuyorumnanaktan

slm kızle ben bugun rahatsızdım giremedım.sanırım tansıyonu düştü et günümdü tavuk hasşlama yaptım tabı su ve bıtkı çayı tüketım bol ama akşma doğru kötü oldum teyzeme gitim,teyzem çok kızdı bende 2 kaşık pilav yemek zorunda kaldım bide bi tane çlek yedım.akşama evde tavuk biti 2 tane köfteyı suda haşladım yedım sizce dietım bozuldummu.şuana kadar daha tartılmadım gerçi 2günün sabahında baktım 1kilo gitmış.sizce diyetım bozuldummu

biraz disina cikmissin ama neyse uzulme olmamis gibi devam et cnm.opuyorumnanaktan

bu kadar ezıyete ettim bozulsun istemedım ama kan şekerım düşünce durum böyle oldu.yarın 4 günüm bakalım yarın degılse son gün tartılıcam bakalım sonuca şimdi çıkıyorum size iyi dietler hiç iyi degılım hastayım yatacam.alak bulak oldum

ay alla çok umutlandım şimdi ya ben 2 hafta yapmayı planlıyorum 10 kilo verirsem o bile yeter ya 58den 76 ya çıktım kafayı yemek üzereyim

bu kadar ezıyete ettim bozulsun istemedım ama kan şekerım düşünce durum böyle oldu.yarın 4 günüm bakalım yarın degılse son gün tartılıcam bakalım sonuca şimdi çıkıyorum size iyi dietler hiç iyi degılım hastayım yatacam.alak bulak oldum

kendine dikkat et canim bu arada.saglik onemli.

ay alla çok umutlandım şimdi ya ben 2 hafta yapmayı planlıyorum 10 kilo verirsem o bile yeter ya 58den 76 ya çıktım kafayı yemek üzereyim

insallah verirsin canim istedigin kiloyu.aramiza hosgeldina.s..kilo insanin moralini gercekten bozuyor ozelliklede alisveriste.:nazar:

insallah verirsin canim istedigin kiloyu.aramiza hosgeldina.s..kilo insanin moralini gercekten bozuyor ozelliklede alisveriste.:nazar:

sorma canım şimdi geldim alışverişten gittim bi eşofmana 110 milyon verdim marka diye xl olduğu halde olmadıg üstüme cok canım sıkkınbilmiyorumkismile

sorma canım şimdi geldim alışverişten gittim bi eşofmana 110 milyon verdim marka diye xl olduğu halde olmadıg üstüme cok canım sıkkınbilmiyorumkismile

neyse uzulme cnm burda arkadaslar yalniz birakmiyorlar motive oluyor insan.sanada faydali olur ins.vereliniortakben tam istedigim kiloya gelmeden alisverise cikmama karari aldim.sen nezaman baslicaksin diyete

ben p.tesi başlıcam yarın eşim evde çünkü pazartesi başlıcam nasipse sen ne kadar verdin verebildinmi

selam kızlar bugün benim sebze günümdü. en çok bu günden korkuyordum korktuğum da oldu. bir kaç tane kaçamak yaptım :çok üzgünüm:
ama yinede bırakmıycam diyeti. diğer günlerin hiç birinde zorlanacağımı sanmıyorum. serbest günlerde de dikkat edersem 3 kilo falan verebilirim umarım.

ben p.tesi başlıcam yarın eşim evde çünkü pazartesi başlıcam nasipse sen ne kadar verdin verebildinmi

bende pazartesi baslicam.iki gun ara verip abartmadan istedigimizi yiyoruz.benim ikinci haftam ama malesef ben cok gec kilo veriyorum ve regl olcam birazda ondan 1 kilo verebildim.ama 5 kilo veren de var 3 kilo veren arkadasimizda.listede bicok arkadasimiz ne guzel verdi ben yine herzamanki gibi en geriden geliyorum.

bence zor veriyorum ya yazdım ya 3 aydır diyetteyim gram gitmedi inşalah bunda bari veririm haftada 2 versemde yeter bana

X