5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben hiç ara vermeden pazartesi tekrar baslamayı dusunuorum yarın aksamda kac kılo verdıgımı yazarım umarım bı 3 kılo gıtmıstır bilmiyorumkismiler lütfennnnnn opuyorumnanaktan

teşekkürler canımmm olumunekankayizsmile
anladım ki regliyken ara vermek gerekiyormuş yani benim vermem gerekiyormuş ama pazartesi tam gaz :eek:
yaza 58 girerim değil mi şekerim a.s.
olur olur böyle güçlü destek varken hepimiz istediğimiz kiloda gireceğiz bence bu yaza ve ben ilk defa bir yazı diyet yapmadan geçireceğim :Saruboceq:

evet cnm bende regl oldugumda yapmicam
kupanin sahii olarak girersin cnm yaaaaa eminim buna kaydirigubbakcemile5

bugün et günü benim pazartesi son gün ama salı sabah tartılmış halimi yazarsın o zaman daha çok farkediyorsırnaşık şey

kiz hergün tartilmaaa :eek:lmaz: motivasyonun düser cnm kaydirigubbakcemile5
nazilk .!.:
ben hiç ara vermeden pazartesi tekrar baslamayı dusunuorum yarın aksamda kac kılo verdıgımı yazarım umarım bı 3 kılo gıtmıstır bilmiyorumkismile r lütfennnnnn opuyorumnanaktan
cnm iki gün ara vermicek misin?? incili abla kesinlikle iki gün´ara vermemiz gerektigini söyledi ama sen bilirsin yinede opuyorumnanaktan
cnm kacamaksiz yapmazsan kesin verirsin kaydirigubbakcemile5 ama benim gibi sürekli kacamak yaparsan böyle az kilo verirsin :gitme:

kizlar ben cok az vermisim bu hafta mafoldumben ama itiraf ediyim kacamaklarim asiri oldu

kizlar kas, su, yag oranini yazicam demistim

pazartesi : 51.2kg
yag : 20.4%, kas : 46.8%, su : 54.4%, kalori : 1298

cumartesi : 49.9kg
yag : 19.1%, kas : 47.6%, su : 55.8%, kalori : 1262

yagdan gitmis kizlar kas ve su oranimda yükselmis gözüküyo
ama cok az vermisim mafoldumben bu hafta sadece 1.3kg vermisim

bu diyete 52.4 ile basladim suan 49.9 olmusum
2 haftada sadece 2.5 kg verdim mafoldumben

kaçamaklar olmasa ii veririz aslında birde daha çok kas yaparsan daha ince görünürsün aynı boy ve aynı kiloya sahip iki kişiden biri daha ince görünüyorsa o daha kaslıdır diğerinden

Chatlaxx
sen lapayamı geçmeyi düşünüyorsun
e yağ yakılmıyorsa nasıl kilo verdiriyor ki

cnm bu hafta persembeden baslicam bu diyete 5 gün bos olcak diyetsiz
o yüzden bende yarin ve pazartesi yani iki gün lapa diyetini yapip tekrar bu diyete baslayim hem 5 günde kilo almamaya calisirim diyodum
bende bilmiyorumki ödem gidiyomus fln yazmislar kafam karisti

sudenaz cnm sen yapmistin galiba lapa diyetini verdigin kilolari geri aldinmi???

bılmıorumkı bende hıc ara vermeden baslayım dıyodum cunku kendımı bılıyorum ara verırsem verdıgım kılolarım bana gerı yollanır kaydirigubbakcemile3 1tane cıkolata harınce hıc kacamagım olmadı ama 3.gun sabah tıtremeyle uyandım o yuzden yedım onuda kucuk 1 parca :kedi:

kaçamaklar olmasa ii veririz aslında birde daha çok kas yaparsan daha ince görünürsün aynı boy ve aynı kiloya sahip iki kişiden biri daha ince görünüyorsa o daha kaslıdır diğerinden

evet kesinlikle daha zayıf ve daha dinç duruluyor, bugun gordum pazartesi başlıcam kızlar benide eklermisiniz:)bu arada kılom60 hedefim 50:)boyum 1.71 göbüşüm ve yandan dusukbel gıymekten bıraz portledı yaglar:)kaydirigubbakcemile3:sinifsinif:

cnm sporla hic aram yokki bilmiyorumkismile

bence dene sadece 2 haftada yap cidden çok farkediyor egzersiz yapmış olanla yapmamış vücut hatta bak bi şu siteye
kaanlazayıflama.blogcu.com
sonra da duş gerçekten iyi hissettiriyor yani herkesin spor yapmasını istiyorum

bılmıorumkı bende hıc ara vermeden baslayım dıyodum cunku kendımı bılıyorum ara verırsem verdıgım kılolarım bana gerı yollanır kaydirigubbakcemile3 1tane cıkolata harınce hıc kacamagım olmadı ama 3.gun sabah tıtremeyle uyandım o yuzden yedım onuda kucuk 1 parca :kedi:

cnm sende fazla yemezsin aralarda nolcakki
sen bilirsin ama bence ara ver nolur nolmaz
kaydirigubbakcemile3sen bi cikolata yemissin ben ekmek flnda yedim :roflol:

bence dene sadece 2 haftada yap cidden çok farkediyor egzersiz yapmış olanla yapmamış vücut hatta bak bi şu siteye
kaanlazayıflama.blogcu.com
sonra da duş gerçekten iyi hissettiriyor yani herkesin spor yapmasını istiyorum

sagol cnm bi bakiyim olumunekankayizsmile

lapa bende denemek istiyorum aslında
daha tok olur insan heralde
e ödem gitmeside güzel
yapan biri varsa bize fikir verse iyi olur

kızlar birde şey sorayım size
bu sitede reklamı olan saffron gold jel alıp kullanan oldumu
cidden faydası oluyormu acaba

lapa bende denemek istiyorum aslında
daha tok olur insan heralde
e ödem gitmeside güzel
yapan biri varsa bize fikir verse iyi olur

cnm bu sürekli yapilmiyomus ama sadece iki gün
lapa diyeti topigine baktim simdi ayda bir yapin yazmislar ama ozlemilker iki gün arayla yapabilirsin demisti bilmiyorumkismile yapanlar bi bilgilendirsinler bizi lütfen yaa

kızlar ben geçen hafta ikinci gün bu dieti ve bütün şok dietleri terkettim,dikkat ederek herşeyi yiyorum ve aerobic-tenis yapıyorum.bence en önemli şey spor,acayip sıkılaştırıyor.eziyet edemicem kendime daha fazla,bu yöntemle keyifle inceliyorum,devam eden ya da başlayan herkese başarılar

kızlar ben geçen hafta ikinci gün bu dieti ve bütün şok dietleri terkettim,dikkat ederek herşeyi yiyorum ve aerobic-tenis yapıyorum.bence en önemli şey spor,acayip sıkılaştırıyor.eziyet edemicem kendime daha fazla,bu yöntemle keyifle inceliyorum,devam eden ya da başlayan herkese başarılar

cnm ins hedefledigin kiloya ulasirsin a.s.

geçtiğimiz hafta yapamamıştım kızlar ve malesef 1 haftadır da dikkat etmedim yediklerime ve sanırım yine 79 la başlayacam pazartesi...bu ayın sonuna kadar yapmayı düşünüyorum bakalım inşaallah..

X