5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

benım pazatesi belli olcak ama bi sorunum var galıbaaa bilmiyorumkismile bi kabızlık söz kanusu :sinifsinif: bunu nasıl atlatcamm bennn bilmiyorumkismile

günaydın kızlar opuyorumnanaktan bende pazartesi günü size katılıyorum sabahtan akşama kadar tek tip biraz bıktırıcı ama devamlı salata türü şeyler yemekten de daha iyidir :)

hoşgeldin benimde pazartesi bitecek inşallah.verilen kiloya ve zamana göre süper diyet bence incili deniz abla sağolsunolumunekankayizsmilehepimissss sayıflayacasssss çıtıv olacassss:enbuyukkk::teytey:

benım pazatesi belli olcak ama bi sorunum var galıbaaa bilmiyorumkismile bi kabızlık söz kanusu :sinifsinif: bunu nasıl atlatcamm bennn bilmiyorumkismile

bu forumda biri bana sabah öğle akşam bir diş sarımsak yuttuğunu söyledi dün ama bunu denemedim.sinemaki çayı içebilirsin şekersiz bizim evde bittide poşet çay aynı sorunu bende yaşıyorumboshayallersmile

tutmayın beni diyet yapacam.yarın başlıyorum.ama bişey sorucam patates ,yumurta günlerinde yoğurtla tüketebilirmiyiz..

a.s.patates günlerinde yalnızca patates ve baharat.. yogurdu 5.gün kullanıyoruz..
kolay gelsinvereliniortak

günaydın kızlar benim diyetim bitti bugun 89,8 ile başlamıştım diyete bu sabah 87,1 im yani 3 kg kadar vermişim biraz daha dikkat etseydim 5 kg verebilirdim sanırım ama olsun bu alışma haftası olsun başka bitiren yok mu benim gibi merak ediyorum kacar kilo verdiniz

a.s.sanırım kacamakla 3 kg veriliyor..:kedi: ben de 3 kg vermişim eyvahedigeldismile

başlangıç kilom 46.bugün 45.2

a.s. az kilo gitmiş.. neden ki:uhm:

kizlar ya ben niye 1 kilo verdim.ama regl olcam daha olamadim onunda etkisi vardir dimi.zaten cokta supriz olmadi bana herzamanki gibi cok yavas veriyorum kilo.offff ya.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbencokmu yedim acababilmiyorumkismile

a.s.diyet menüsündekilerden ne kadar yediğin önemli değilbilmiyorumkismile ama kacmaklardan cok yediysen vermeni etkileyebilirbilmiyorumkismile

bugun diyetimin son günü 68 ile başladım 65 ile son buldu 3 kilo verebilmişim..istisnalar hariç standart herkes 3 kiloo verebiyo snırım...kaçamakta yapmış olmama ragmen

a.s. istisnalar ki bu sudenaz bire bir uyup hic kacamak yapmamıstı...zemuszemus

3 kilo verdim pazartesi tekrar baslıcm

a.s.pzt beraberiz.. ben de devam ediyorum...kaydirigubbakcemile5

a.s.chatlaxx ben 3 kg verebilmişimsenağlama itiraf ediyorum yine kacamaklarım oldu:eek:klava:
ama istahım dizginlendi bu hafta artık göz dönmeleri yasamayacagımı umuyorum:kedi:
karalıyım haftaya kacamaksız yapacagım:eek:lmaz: hafta sonuda dikkat edecegim veee haftaya 80 kg olacakzemuszemus kararlıyım.....:lepi::Saruboceq:

epcetcim ve incili abla bnde bugun papatya cayı ıctım sekersız bugunde meyve gunum yesıl elma ve kivi yiycem aksama kadar bı gelısme olmassa dogruuu markete kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
yok incilideniz tek kacamagim dun yumurta yiyemedigim icin sadece yogurt yedim ikindin icine biraz maydonoz ve bir tane salatalik dogradim.tek basina yogurt ve su dayanamadim ondan.ama galiba su tutuyor vucudum bide karnim sis baya bi.aslinda itiraf etmeliyim buda yeter bana 3,5 -4 ay cok siki diyet ve sporla 9 kiloyu zor vermis biri olarak buda guzel.hic degilse ac kalmiyorum.haftaya devam.regl oluncada biraz daha rahatlarimopuyorumnanaktan

tatlım tesekkur ederımde ben ayva yıyemıorum :sinifsinif: yedıgım meyvelerin üstüne birazda limon sıktım nefis oldular cokacimcoook böylede kendimi kandırıorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

niye az gitmiş dedinya incili abla annem çalışıyo benim dünde misafir vardı biraz kaçamak yaptım:kedi:yoksa 200 değil giderdi 600 700 gr mutlaka

a.s.chatlaxx ben 3 kg verebilmişimsenağlama itiraf ediyorum yine kacamaklarım oldu:eek:klava:
ama istahım dizginlendi bu hafta artık göz dönmeleri yasamayacagımı umuyorum:kedi:
karalıyım haftaya kacamaksız yapacagım:eek:lmaz: hafta sonuda dikkat edecegim veee haftaya 80 kg olacakzemuszemus kararlıyım.....:lepi::Saruboceq:

olsun yinede iyi vermissin opuyorumnanaktan

Epcet cnm senin diyetin bittimi??

güzeller listeye ekledim verdiginiz kilolari opuyorumnanaktan

kizlar ben cok az vermisim bu hafta mafoldumben ama itiraf ediyim kacamaklarim asiri oldu

kizlar kas, su, yag oranini yazicam demistim

pazartesi : 51.2kg
yag : 20.4%, kas : 46.8%, su : 54.4%, kalori : 1298

cumartesi : 49.9kg
yag : 19.1%, kas : 47.6%, su : 55.8%, kalori : 1262

yagdan gitmis kizlar kas ve su oranimda yükselmis gözüküyo
ama cok az vermisim mafoldumben bu hafta sadece 1.3kg vermisim

bu diyete 52.4 ile basladim suan 49.9 olmusum
2 haftada sadece 2.5 kg verdim mafoldumben

Son düzenleme:
chatlaxx canım sonuçları yazarmısın ben 87,1 e düştüm yani 2,9 kg. verdim bişey merak ettim senin hedef kilon kac canım

X