5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar benim diyetim bitti bugun 89,8 ile başlamıştım diyete bu sabah 87,1 im yani 3 kg kadar vermişim biraz daha dikkat etseydim 5 kg verebilirdim sanırım ama olsun bu alışma haftası olsun başka bitiren yok mu benim gibi merak ediyorum kacar kilo verdiniz

günaydın kızlar benim diyetim bitti bugun 89,8 ile başlamıştım diyete bu sabah 87,1 im yani 3 kg kadar vermişim biraz daha dikkat etseydim 5 kg verebilirdim sanırım ama olsun bu alışma haftası olsun başka bitiren yok mu benim gibi merak ediyorum kacar kilo verdiniz

bende dün biraz kaçamak yapmasaydım dahada verirdim:sinifsinif:

simanur, ikraaa, anastasia, Sympathique, baya

burdaymıisınız kızlar günaydın

chatlaxx opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar ben 82,5 la biridim bu hafta ara verip haftaya tekrar başlamayı düşünüyom
inci ablaya çokkkk teşekkür ederim

benim bugün et günüm tavuk yiyom haşlama derisiz kaynar kaynar gidiyor ama biraz soğusa yiyemem

kizlar ya ben niye 1 kilo verdim.ama regl olcam daha olamadim onunda etkisi vardir dimi.zaten cokta supriz olmadi bana herzamanki gibi cok yavas veriyorum kilo.offff ya.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbencokmu yedim acababilmiyorumkismile

günaydın kızlar opuyorumnanaktan bende pazartesi günü size katılıyorum sabahtan akşama kadar tek tip biraz bıktırıcı ama devamlı salata türü şeyler yemekten de daha iyidir :)

kizlar ya ben niye 1 kilo verdim.ama regl olcam daha olamadim onunda etkisi vardir dimi.zaten cokta supriz olmadi bana herzamanki gibi cok yavas veriyorum kilo.offff ya.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbencokmu yedim acababilmiyorumkismile

metabolizman yavaştır canım mutlaka

bu arada ben cok cay iciyorum sekersiz acik ama cok iciyorum.acaba vucudum su mu tutuyor,cunku sabahlari ellerim falan biraz sis oluyor.gunduz parmagima bol olan yuzugum sabah uyandigimda tam oturmus oluyor.:umursamaz:

belkide canim zaten hafta ici seker testi yatircam cunku cok asiri susuzluk cekiyorum bir okadarda su ictigim halde.sabah ac karnina en az iki buyuk bardak su iciyorum.bazen ac ac midem bulaniyor ama hala canim su istiyor

belkide canim zaten hafta ici seker testi yaptircam cunku cok asiri susuzluk cekiyorum bir okadarda su ictigim halde.sabah ac karnina en az iki buyuk bardak su iciyorum.bazen ac ac midem bulaniyor ama hala canim su istiyor

benimde et günüm suya koyup kaynatıcak mıyım bayağı

epcetcim ben dun ton balıgı yemıstım ama aksama kalmadı kaydirigubbakcemile3 tavuk gogsu haslamıstım suyun ıcıne de bıraz baharat ilave etmıstım gayette guzel oldu dene bak güzel oluo tabıkı bıraz tuzsuz ama opuyorumnanaktan

bugun diyetimin son günü 68 ile başladım 65 ile son buldu 3 kilo verebilmişim..istisnalar hariç standart herkes 3 kiloo verebiyo snırım...kaçamakta yapmış olmama ragmen

epcetcim ben dun ton balıgı yemıstım ama aksama kalmadı kaydirigubbakcemile3 tavuk gogsu haslamıstım suyun ıcıne de bıraz baharat ilave etmıstım gayette guzel oldu dene bak güzel oluo tabıkı bıraz tuzsuz ama opuyorumnanaktan[/QUOsağol tamam bende haşlatiim artık acıktımcokacimcoook

X