5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

neye yarıyor sarımsak onu bilmiyorum ben.ha birde antreman yapıyorum ağırlık kaldırmayada başladım terliyorum baya 1.5 verince 44 olacak kilom boyum 1.64 fena durmuyor yani zaten

gerçekten çok zayıfmışsın. bence kendini sıkmana hiç gerek yok yani ne işin var senin diyetle ya git canın ne istiyorsa onu ye. ben senin yerinde olsam öyle yapardım yani :lepi:

şimdi anladm ya hedef 46.0ın altında çizelge olmuyormuş orayı bi 48 yaptım oldu ama ben çizelge yapamıcam zaten şuan 45.5im

gerçekten çok zayıfmışsın. bence kendini sıkmana hiç gerek yok yani ne işin var senin diyetle ya git canın ne istiyorsa onu ye. ben senin yerinde olsam öyle yapardım yani :lepi:

yok cnm yüzüm tombul duruyor biraz hastahanede yatmıştım şiş çıktım ordan serumdan diyorlar yatmadan önce 44 kiloydum yüzüm incecikti bi gözlerim kocaman görünüyordu yine öle olsun istiyorum yanaklarım çok şimdi

yok cnm yüzüm tombul duruyor biraz hastahanede yatmıştım şiş çıktım ordan serumdan diyorlar yatmadan önce 44 kiloydum yüzüm incecikti bi gözlerim kocaman görünüyordu yine öle olsun istiyorum yanaklarım çok şimdi

hımm anladım. tamam o zaman umarım eski haline kavuşursun. ben sadece anoreksia nervoza'nın çok ciddi bir hastalık olduğunu bildiğim için sormak istedim. ama sende yok sanırım öyle bir şey neyse sevindim buna. :)

ya bu sirkeli suyu içen var mı aranızda? ben şimdi deniyim dedim ama çok kötü tadı içemiyorum bir türlü. gerçekten işe yaramıyorsa hiç bu tada katlanmak istemiyorum :a015:

ya bu sirkeli suyu içen var mı aranızda? ben şimdi deniyim dedim ama çok kötü tadı içemiyorum bir türlü. gerçekten işe yaramıyorsa hiç bu tada katlanmak istemiyorum :a015:

ben her sabah aç karna içiyorum bir bardak suya üç dört kaşık falan elma sirkesi katıyorum.tadı pek hoş deil ama olsun zayıflıcazaklinialirimsmile

iyigeceler kızlar
bugün son günüm olmalıydı dietin ama geçen haftada öle yapmıştım 4 günde bırakıyorum ben
sabah tartıldım 58 im yine yani bu hafta veremedim
sanırım aradaki kaçamaklarım yüzünden
evde olduğum günler zor oluyor
işteyken kolay
haftaya devam edip etmeyeceğime henüz karar veremedim
acaba lapa dietimi yapsam haftayada

kizlar kusura bakmayin cok yogundum giremedim

Epcet cnm baslangic kilonumu yazdin??? ekledim listeye ama baslangic kilon degilse söyle düzenlerim

beste06 kilonu yazmamissin cnm

nix cnm diyete baslicam demissin kilonuda yazmissin ama tarih vermeidgin icin eklemedim
diyete baslamadan önce tekrar kilonu yazarsan senide eklerim cnm tabi tarihide yazman lazim:)

qiz3mm cnm 1 kilo verdim demissin ama yrn tartilmicak misin?? yinede ekledim listeye yrn tartilirsan yine yazarsin

teker teker nick saymayayim arkadaslar kilosunu baslangic tarihini yazanlari ekledim:
bu arada kilo verenleride tebrik ediyorum:) listeye ekledim:)

zalimi .!.:
bu arada bekleriz bende senin gibiydim ama öyle bir uyuluyorki cnm ilk başladım akşam bozdum ekmeklere dayanamadım sonra başladım güne gittim dünyaları yedim dün başladım artık dedim bir sonunu göreyim bakalım ne olcak yeterrrrrrrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu ne cnm dedim ve daha bozmadım başladım yine bozma düşüncelerine ama bozmucama eminim chatlaxx beni kovalar herhalde beni bekle beraber başlayalım haftaya ben bitireyim şimdi bidakinde yani beraber ilerliyel,m annemde başlıcak bidakinde benimle
:roflol: cnm istersen 40 kez degistiririm listeyi, ama kilo vermen gerekiyo o yüzden seni kovalarim deyimki bidaha bozma dimi ama:KK70::KK70:

Son düzenleme:
iyigeceler kızlar
bugün son günüm olmalıydı dietin ama geçen haftada öle yapmıştım 4 günde bırakıyorum ben
sabah tartıldım 58 im yine yani bu hafta veremedim
sanırım aradaki kaçamaklarım yüzünden
evde olduğum günler zor oluyor
işteyken kolay
haftaya devam edip etmeyeceğime henüz karar veremedim
acaba lapa dietimi yapsam haftayada

cnm hemen pesmi ettin :eek:lmaz:

yaaa bu arada hayatimda biadaha yumurta görmek istemyiorum
sabah yedigimde cok güzeldi dedim yasasin zorluk cekmicem ama okuldan geldikten sonra 3 1 saat öncede 2 tane zorla yedim valla
offf bidahaki haftaya ya cilbir yada sadece yogurt yapcam cünkü feci kötüyüm:KK43:

offf valla ancak okudum tam bitti derken herkes gitti:KK43:
neyse ama yarin sizi hic yanliz birakmicam nede olsa evdeyim hafta sonu:)

tutmayın beni diyet yapacam.yarın başlıyorum.ama bişey sorucam patates ,yumurta günlerinde yoğurtla tüketebilirmiyiz..

tutmayın beni diyet yapacam.yarın başlıyorum.ama bişey sorucam patates ,yumurta günlerinde yoğurtla tüketebilirmiyiz..

aramiza hosgeldin cnm opuyorumnanaktan kilonuda ver listeye ekleyim, tabi istersen:):)
evet cnm yogurt serbest yumruta gününde ama az ve yagsiz yogurt kullanmak gerekiyo :)
inciliablaa serbestti dimii:KK70:

valla ben bugün yogurt yedim cünkü yumurtadan sonra baya fena oldum:S:S:S yogurt yeyince rahatladim
haftaya kesinlikle yumurta yapamam ben:S:S:S cilbir yaparim yada sadece yogurt yerim artik mafoldumben

X