5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ben bugun itibariyle ibre 68 deyken 4.günde 65 gösteriyorum hadi bakalım hayırlısı bugun meyve günüm bende elma portakal çokaz muz ve ayva yemeyi düşünüyorum
tebrikler arkadaşım kaydirigubbakcemile5 ozman 5 günde 5 kilo verebilirsin inşallah

Fırında tavuk yapıcam bugüünzemuszemus diyetimin ikinci haftasının üçüncü günü herşey iyi gidiyor şimdilikopuyorumnanaktan mayısa kadar devamm sakın pes etmeyin kızlarr yasakkelimebünye ister istemez alışıyor yağlı tuzlu şekerli şeyler iğrenç geliyor artık bööözemuszemus

kilo veren arkadasalr inceliyomusun peki eger inceliyosaniz demkki yagdan kaybediyosunuz ama incelmiyosaniz kas ve su kaybidir demek bende bi kac hfta sonra yapmayi düsünüyorumda merak ediyorum incelme oluyormu acaba

ben denediğim ve biteremediğim süre içinde incelme farkettim ki ölçtümde 5gün sonunda yazacağım ölçülerimide o zmn daha net anlaşşılır

gerçi sporda yapıyorum baya ağır geliyor bana yaparken ama bitince mutlu oluyorum

eet cnm başladım
1mekik200
2makas180
3twist100
4sopa çevirme50
5sandalye20
6yürüyüş80dk
7ip atlama20
8geri tekme30
9çömelme10
10kondisyon bisikleti200
11ters mekik100
12yan bacak hareketi150 150
13step5dk
14derin nefes alma aklıma geldikçe

kızlar meraba
meyve günüm süper düne rağmen birazda kondisyon bisikletine bineceğim akşam
bakalım yarın kaç kilo olacağım

bende yapıyorum ama çok karışık ve düzensiz oluyor kalça ve basenleri inceltmek için hangisini yapıcam acaba
egzersiztr.com da resimli görüntülü egzersiz hareketleri var

bu arada fırsatı olanlar mutlaka spor yapsın yeterli sıvıyı aldıktan 2 saat sonra çünkü çalışan kaslar erimez kas kaybını önlersiniz

kızlar ben 2 hafta önce başladım daha doğrusu geçen hafta pazartesi..1.5 kilo vermiştim..bildiremeden gittim yola çıkmıştım..
takipte edemedim nasıl güzel kilo verenler oldumu peki
bu diyet bana pek verdirmedi..et ve patates görmek istemiyorum hala..
yapmak istesemde annem bana hayatta yaptırmaz bunu.
bide herkes çok zayıflamışsın daha verme diyor ama ben en azından 3 kilo daha vermek istiyorum

kızlar süpersinizzzzz azıcık boş bırakmaya gelmiyo valla hemen sayfalar ilerliyor bende bugün meyve günümdeyim hayırlısıyla yarınıda bi atlatsam bir hafta ara vericem chatlaxx bu arada teşekkür cevabın için görüşmek üzere kızlarrrrr

canım senin boyun kaçtı?

bende yapıyorum ama çok karışık ve düzensiz oluyor kalça ve basenleri inceltmek için hangisini yapıcam acaba
egzersiztr.com da resimli görüntülü egzersiz hareketleri var

canim bende spor yapiyorum.milli sporcu Kaan Berberoglu"nun sitesinden kendime uygun sporlari yapiyorum.belki oradan sende bulabilirsin.evde yapilabilecek olanlardan.40 dakika yapiyordum sirasiyla dun 45 dk yaptim.alistikca daha iyi gidiyor.

kızlar günaydın,sabah erkek kaltıgım için ilk günüm, patatez yemekten çok su içtim kafamçokkarıştışuana kadar 2litre su içtim ay ne zormuş yahu halbukı severek tüketıgım bi yıyecekticokacimcoookmiledem alt üstü oldu kan şekerım şimdiden düşüyor haberınız olsunalsanaalsanasmilebana bişey olursa haber verırsınız 155e:gitme:

zalimi bravo valla bugun iyi spor yapmissin tebrikler.alkisalkisalkis bu azimle hepimiz yaza muhtesem girecez.bayanssulusmile

kızlar ila spor yapacaksanız palates öneririm saat 10 30da ebrulıde var hemde 45 dakıka üstelık güzelde! bende onunla 2 kılo vermıştım vucudu baya sıkılaştırıyor.tv8de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…