5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Epcet cnm yrn baslicaklar arasina aldim seni
yarin tartil eger degisiklik varsa kilonda degistiririm kaydirigubbakcemile5

bilmiyorumkismileopuyorumnanaktançok sağol ya moralimde çok bozuktu biraz ondan yedim beş güne tam veririm inş pazartesi konser var bütün arkilerim orda olcak kaydirigubbakcemile2

yok kız hiç su içmedim bugün ondan oldu yani

sudenaz chatlaxx sorularınzza cvp yazayım

sabahtan annemi bekledim dişçiye gitmişti

öğlen geldi güne gittik

yarım börek küçücüktü onu yedim

mükemmel bir tatlıyı hüplettim yada gümettim diyim

yanlız tarifini alınca yaziim hayatımda yediğim en güzel tatlıydı

sarma vardı 15kişilik kargaşada annemin tabağına aktardım

böreğin kalanını postaladım ev sahibide hepsini yedim zannetti onuda yeseydin diyo

sonra açlıktan öldüm tabi iki dilim ekmekten tost yaptım

üstüne çilek yedik annemle

sabırım bu da çarptı beni

bilmiyorumkismileopuyorumnanaktançok sağol ya moralimde çok bozuktu biraz ondan yedim beş güne tam veririm inş pazartesi konser var bütün arkilerim orda olcak kaydirigubbakcemile2

kimin konserine gidiyosun kizzz aklinialirimsmile
5 vermesen bile en az 2-3 kilo verirsin kaydirigubbakcemile5

herkesten uzak kald takip eemiyoummm ya kim ne yapmışşşşşş yarın müfettişler elyo oooolur şanzs dileyinnnnnn
bide ugün gerginlikten olsa erekbir çatal pasta ile birkaç tane kuru üzüm yedimm şekerim düşmüş galibaaaaa
bide et günüydü bugünet günlerinde sanki içime öküz oturuyo yaaaaa efes alamyorum çokta yemiyorumm niyekiiii

aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinniöyle umuyorum süt gününe bir gelmek nasip olmadı:roflol::sm_cool:

kızlar iyiakşamlar
ben şimdi hepsini olmasada bugün yazılanların çoğunu okudum
hepiniz harikasınız valla
ben tam olarak sizin gibi yapamıyorum sanırım ama işe yarıyor yinede
mesela patates gününde biraz tuzladım patatesleri ve akşam sade patatesten kumpir yemiştim
sebze günündede karışık sebze salatası
biber közleme gibi kafama göre sebze tükettim
yani sabah neyle başlarsan onla devam et değilde neyse o günün konusu onu yiyorum kafama göre
bu sabah 2 tane sosis yedim
sonra 2 ızgara köfte
akşam üstü dürümcüye gittik ben orda kuzu şiş yedim biraz soslu pişirmişler ama 2 şiş yedim yinede
biraz öncede 2 küçük baget fırında yedim
çok memnunum diyetten hiç aç kalmıyorum
öneren arkadaşa çok teşekkürler
biraz önce tartıldım yani gecenin bu saatinde bile 57.5 çıktım
yarım kilo daha gitmiş
haftada 5 olması önemli değil aç kalmadan vermem önemli

nuraksooyyy niye pasta dedin canim cekti mafoldumben
nazalyam ama cnm sen bayaaa bi disina cikmissin diyetin bilmiyorumkismile

Konuyu Toplam 16 Kullanıcı okuyor. (14 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
chatlaxx, KK Pro Üye Sympathique, berrudemir, naciye_arslan, _kvsr_, Anunaki, sude_naz20, nuraksoy, nazalyam, hbyrm, zalimi, BucuS, bitter41, Epcet

topic herzamanki gibi zinde aklinialirimsmileaklinialirimsmile

okulumuza pilli bebek geliyor.okul arkadaşlarımı uzun zamandır görmüyordum 44 yada 44.5 zaten uygun benim içinboshayallersmile

ayyy canımyok vala öle demek istemedim böleee düşünmene üzüldüm
şiir gibi yazmışsın hoşuma gitti sadece

canım benpk gremiyorum bu ara değiştirme diye yazmıştım takip edemdim sonra bölee kalsın kilomu cumrtes yazarım
bu gün biraz kaçırdım bi çatal psta ttım ağzıma birazda kuru üzüm şekerim düştü heraldeeeeeee

tamam cnm
olsun takma bende birazcik kacamak yaptim :kedi:

nuraksooyyy niye pasta dedin canim cekti mafoldumben
nazalyam ama cnm sen bayaaa bi disina cikmissin diyetin bilmiyorumkismile

hemde tiremisuuuu napim canm çekiyo eşmle arkadaşarıma yapıp yediriyorm tatmin oluyorum heralde bugün et günüydü canımközde biberle patlıcançekti gittim aldım eşime yedirdim alahımnasıl eziyet bu bide ben 8 den 5 e kadar okuldayım kahvaltıda yapamıyorum açlıktan kırılıyorummmmmmmmm

selam kizlarrrr.bugunde bitti hayirlisiyla bakalim.iki gun kaldi.sporumu yaptim bugun 45 dakikaya cikardim.ay bu kadar eziyet insallah ise yararda turkiyeye citir giderim.kizlar ya benim gibi selulit sorunuda varmi sizde cok sinir ediyor ya bi selulit bide su simitmidir nedir o varyamafoldumben

simit yokda selülit felaket basen göbek mide var nasıl cnm kimse benim kadar sorunlumu acabasempatiksalakcinni

yani bölge bakımından 4e bölündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…