5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

nur cnm üzülme gerçekten anlamamıştım ve açtım ve uykusuzdum anladın beni

ay kızlar nasılsınız beni neyin hasta ettiğini buldum

çeşme suyu

nasıl yani demeyin

doktorumm demişti

çeşme suyundaki bir maddeye alerjin vardır

ondan böle oluyorsun demişti

ve anlar anlamaz tuhaf bir su içtim bugün günde

biraz önce aklıma geldi

iyi bir su tüketmem gerekiyormuş

böbreğimde hareket etmeyen bir taşta var

benim yüzümden evde şaşal suya geçti

en sevdiğim erik...i su yen..u falan

içtikten sonra tatlı tadı almam lazım yoksa

içemiyorum maalesef

aslında çokda dışına çıktığım sölenemez ya
yani o gün ne günüyse onu yiyorum ama mesela balıkla başlatıp balıkla bitirmiyorumda et yiyorum
ama 0 tatlı 0 ekmek 0 bu bile iyi kilo verdiriyor
birden kendime yüklenip çabuk vazgeçmek istemiyorum
kısmetse haftayada devam edicem bakalım

kızlar bu arada bir arkadaş akşam elma sirkesi içip 2 kilo verdiğini yazmış
nasıl içiliyor bu sirke oranlaması nasıl mesela

sudenaz simdi gordum canim evet aldim gecen haftada isvec diyeti yaptim 6 gun 2 kilo verdim ama spor cok yaptim vucudum cok SIKIlasti fazla kilo vermedim ama cok memnun kaldim kiyafetlerim bol geliyor bu arada boy 165 kilo 65

merhabalar kızlar bu ara sayfadan uzak kalınca diyetde yalan oldu.. bugün pirinc lapasına başladım.. pazartesi tekrar gelicem aranıza.. umarım pazartesiden itibaren ilk hafta gibi sıkı bi şekilde devam ederimeyvahedigeldismile

kızlar ben meyveyi çokkkk seviyorum çok seviyorum ki çok yiyorum keşke bu kadar bağımlısı olmasam ama neyapayım işte hayatımın küçük bi zevki meyve yemek her çeşitine bayılırım ama bu gün sadece elmaaa,portakallll ve de muzz yiycem ya benim bu hafta birincilik gibi bi niyetim yok 2 kilo versem de şu tartıda 64ü görsem bayram edicem delikafadulden
bu arada ya bu gün ilçede toplantım var uzun saatler dışarıda olacağım bi de okuldan arkadaşlar plan yapıyorlar yok şunu yiyelim yok bunu ben garipse kendimi tutmalıyım ki inşallah tutarım :Saruboceq:
kızlar bana az destek çıkın gaz verin de cafeye restoranta gittiğimde kendimi kaybetmeyeyim lütfenn

günaydın sudecim
bende bu sabah uyandığımda midem yanıyordu çok kötüydü ama yılmadım bi küçük parça tam tahıl ekmek yedim:kedi: biraz iyi geldi.. hem bugün de geçse bi gün kalıyo hiç bişe. cafeye fln gidersen çay iç yada bitki çayı felan sositososito kendini yemek zorunda hissetmebayanssulusmile yedikçe yeriz unutmayalım dimi boshayallersmile

sağol cnm ben de sakız alayım çay kahve içeyim diyorum şekersiz çantama da elma atayım arkadaşlar deli diyecekler ama olsun 1 gün daha sabretmek varken pes etmeyeyim haklısın kaydirigubbakcemile5
ayrıca regli olmama rağmen verdiğimi hissediyorum ben tamam karnım davul gibi şiş ama diğer yerlerimden belli oluyor reglim bitince inşallah tartı 2 kg daha az gösterir :Saruboceq:
akşama rapor vereceğim kaçamak yaptım mı yoksa başardım mı delikafadulden

hadi bakalım:ecrin_bebek:

herkese günaydın :))
bende bugün başladım.az önce sirkeli suyumu içitim.birazdan patateslerimi yicem.

herkese günaydın
sudenazcım sakın bırakma bak bugun senin en sevdiğin gün meyve günü
cafeyede gidersen bitki çayı iç sadece 2 günümüz kaldı kızlar sıkın dişinizi

bende dünü bi küçük barak sahlep ve 2 bisküvi kaçamak yaparak geçirdim
ama et gününü seviyorum etide sevdiğim için

şimdi gidip elma portakal kivi ananas çilek alıp bütün gün meyve salatası yiyeceğim
2 kilo versen yeter bu haftalık inşallah hep baraber vericez kilollarımızı

gunaydin kizlare ikinci gunun sonunda 1 kilo vermisim ya cok mutluyum 66 oldum yuppihihoyyyt

bugun et gunum yemegimi hazirlamaya baslasam iyi olacakboshayallersmile

eveeeeeeeet bugün benim bayıldığım bi gün hihoyyyt
beni sinir eden şey her zaman yanımdakilerin tıkınmasıdır kaydirigubbakcemile3
ama herşeye rağmen zafer benim yani bizim olacak bugün iradem bi kez daha sınavdan geçecek sınavı geçmem lazım destekleriniz süperr çok sağolun kaydirigubbakcemile5

yine ve yeniden başlıyorumkaydirigubbakcemile3

benim üstüme 2.si bitiyor ben daha sonuçlandıramadım:roflol::roflol:

Günaydın Arkadaşlar,
Öncelikle Kilo veren arkadaşlarımı çok tebrik ediyorum...Ben inatla tartılmayanlardanım.Bugün 4. meyve günüm.Çok zor geçeceğe benzer ...sabah 2 yeşil elma -1,5 muz-2 kivi ve 250 gram çileği küp küp doğradım yanıma getirdim.Ama Miğdem öyle bir kazınıyorki anlatamam .bugün nasıl geçer bilmem. Ama dayanmaya çalışacağım.yarın sabah kahvaltıda iki haşlanmış yumurta,yoğurt ve süt içicem ki tümgün onlardan yiye bileyim.

neyse busabah getirdğim meyve salatasının dibini görmek üzereyim.sabah elma sirkesi içtim sandoraz sakızıyla birlikte.2 bardak yeşil çay içtim ve 1ltre su tükettim.ama halen karnım gurulduyor :)

ama durmak yok yola devam naniknanik

kızlar ben bugun itibariyle ibre 68 deyken 4.günde 65 gösteriyorum hadi bakalım hayırlısı bugun meyve günüm bende elma portakal çokaz muz ve ayva yemeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…