5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

canim bende spor yapiyorum.milli sporcu Kaan Berberoglu"nun sitesinden kendime uygun sporlari yapiyorum.belki oradan sende bulabilirsin.evde yapilabilecek olanlardan.40 dakika yapiyordum sirasiyla dun 45 dk yaptim.alistikca daha iyi gidiyor.

çok sağol şimdi bakıyorumsırnaşık şey

kızlar günaydın,sabah erkek kaltıgım için ilk günüm, patatez yemekten çok su içtim kafamçokkarıştışuana kadar 2litre su içtim ay ne zormuş yahu halbukı severek tüketıgım bi yıyecekticokacimcoookmiledem alt üstü oldu kan şekerım şimdiden düşüyor haberınız olsunalsanaalsanasmilebana bişey olursa haber verırsınız 155e:gitme:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

yazım hatası nelere sebep oluyor güzel türkçemiz farklı anlamlara da gelebiliyor

bide annem engellemese sinir oluyorum ya

uzun zaman sonra karnım düzleşmeye başladı

gezmeye giderken salata yicezmi akşama dedi

diyetteyim deyincekötükedihüso istemiyorum o zaman salak yakötükedihüso dedi

üzülüyorum böle yapınca yok her zaman yapılmaz yılda 1kere yaparsın su atarsın olur hep yapılmaz diyo

hep engellemeye çalıyor yada bozduruyor

kızlar ila spor yapacaksanız palates öneririm saat 10 30da ebrulıde var hemde 45 dakıka üstelık güzelde! bende onunla 2 kılo vermıştım vucudu baya sıkılaştırıyor.tv8de

canim ben gecen yil yapmistim onu yaklasik 3 ay kadar.ama malesef bana pek iyi gelmiyor belimde problem var surekli agriyor ve bu tur sporlar agrimi arttiriyor.belime fazla yuklenmeden spor yapmaya calisiyorum.daha cok bacak kalca hareketleri falanopuyorumnanaktan

benimde esim engelliyor hep zorla kahvaltida recel yedirmeye calisiyor ya.tek basina diyet yapmakta zor ya

canim ben gecen yil yapmistim onu yaklasik 3 ay kadar.ama malesef bana pek iyi gelmiyor belimde problem var surekli agriyor ve bu tur sporlar agrimi arttiriyor.belime fazla yuklenmeden spor yapmaya calisiyorum.daha cok bacak kalca hareketleri falanopuyorumnanaktan

kaan berberoğlunun sitesinde buldum bende hiç bi sitede yok bu kadar ayrıntı gerçekten süper çok sağol videoda var rockynn müziği çalıo hemde:dance:

kaan berberoğlunun sitesinde buldum bende hiç bi sitede yok bu kadar ayrıntı gerçekten süper çok sağol videoda var rockynn müziği çalıo hemde:dance:

evet canim ozellikle ben kalca hareketlerini yaparken uc kiside karsimda yapinca yalniz hissetmiyorum kendimi.ve kaan berberogluda sporcu oldugu icin daha cok guveniyorum ona.ayni gurubun bel icinde var ama ben onu yapamiyorum malesef agridan.umarim isine yarar canim.opuyorumnanaktan

chatlaxx cnm bende dun basladım budıyete benıde alın lısteyeee lutfennn:kedi: boy kılo 1.66/55 bugun 2.gunum slata yapıp yıyorumm burda bu gazla 5 gunde 3 kıloya bıle razıyımm a.s

chatlaxx cnm bende dun basladım budıyete benıde alın lısteyeee lutfennn:kedi: boy kılo 1.66/55 bugun 2.gunum slata yapıp yıyorumm burda bu gazla 5 gunde 3 kıloya bıle razıyımm a.s

çevrim içi olduğunda yazar listeye.arkadaşlar bu site cidden süper kolayda hareketleri vakti olan mutlaka baksın kaanlazayıflama.blogcu.com sporuda beraber yapalımopuyorumnanaktan

merhaba ben gecen yıl kadınlar kulubu sayesınde 3 ayda 13 kılo vermıstım gercekten motıvasyon cok yuksek burda bıkere kımse amannn yınemı dıyet yapıyorsun kızım dıye dalga gecmıyor en onemlısı bu ama gecen yıl 62 kıloya ınan benn bazı psıkolojık nedenlerden dolayı saldım kendımı ve suan 75 kıloyum aslında 80 dımde bır aydır bırazcık keserek 5 kılo verdım ve suan kılo vermem durdu neolur bana yardımcı olun bu dıyetle gercekten 5 kılo veren varmı daha onemlısı nekadar sure yapabılırım ve bu kılolar gerı gelmıyor dımı:KK43:( neolur bana bır dıyet arkadası olurmusunuz bırıyle bırlıkte yada yarısarak daha ıyı dısıplıne gırebılıyorum yada nasıl yapmam gerekıyor yardımcı olucak olan varmıı :KK43:(

ya kızlar akşam eşimin arkadaşına yemeğe gitmek zorundayız ...
ne güzel gidiyordu diyetim yemesemde olmaz ilk defa gidiyoruz ve eşimle ikimiz sadece hazırlanacak o kadar kadıncağız. neyse az yerim ekmek yemem çok çiğnerim diyetimi bozmamaya çalışırım...

bu meyve günü beni bozdu dışarıya çıktım başım dönmeye başladı küçük küçük kurabiye gibi sinitlerden yedim 5-6 tane anca kendime geldim yoksa düşüp bayılacaktım ben zaten meyve gününden çok korkuyodum meyveyi yedikçe midem kazınıyo araöğünlerde tamamda bütün gün zor oluyo ama bozmuyorum diyetimi devam bugunu kazasız bi atlatsak

merhaba ben gecen yıl kadınlar kulubu sayesınde 3 ayda 13 kılo vermıstım gercekten motıvasyon cok yuksek burda bıkere kımse amannn yınemı dıyet yapıyorsun kızım dıye dalga gecmıyor en onemlısı bu ama gecen yıl 62 kıloya ınan benn bazı psıkolojık nedenlerden dolayı saldım kendımı ve suan 75 kıloyum aslında 80 dımde bır aydır bırazcık keserek 5 kılo verdım ve suan kılo vermem durdu neolur bana yardımcı olun bu dıyetle gercekten 5 kılo veren varmı daha onemlısı nekadar sure yapabılırım ve bu kılolar gerı gelmıyor dımı:KK43:( neolur bana bır dıyet arkadası olurmusunuz bırıyle bırlıkte yada yarısarak daha ıyı dısıplıne gırebılıyorum yada nasıl yapmam gerekıyor yardımcı olucak olan varmıı :KK43:(

ewet geçen hafta suda_naz20 bu dyette 5 kilo verdi ben 3.5 verdm ortalama 3-3.5 verdk. istedğin kadarda yapabliyosun cnm . bence bi dene bakalım verecekmisin . kaydirigubbakcemile2

ikraaa

kayra_can

nbusra

giz3mm

mnh

kızlar yorum yok hayırdır

daha doğrusu paylaşım yok

3te misafir varmış bir de ben 9 kişi aa kimse yok ya

X