5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben de tavugumu pişiriyorum yicem şimdi ay 1 kilo daha versem yeter bana yarında elma erik greyfurt fln yicem greyfurt şişkinlik yapıyor zaten yani tok tutuyor zayıflamayada etkili

1 tane yedim vallahi incilideniz ablam birsey olmaz insallah ayyyyy pisman olmiyacagim iste olan oldu yemesem daha kotu olurdum.daha fazlasini yerdim mazallah

ben de tavugumu pişiriyorum yicem şimdi ay 1 kilo daha versem yeter bana yarında elma erik greyfurt fln yicem greyfurt şişkinlik yapıyor zaten yani tok tutuyor zayıflamayada etkili

a.s. ilaç kullanıyorsan greyfurt kullanılmaması gerektiğini biliyorsun değil mi canımbilmiyorumkismile

1 tane yedim vallahi incilideniz ablam birsey olmaz insallah ayyyyy pisman olmiyacagim iste olan oldu yemesem daha kotu olurdum.daha fazlasini yerdim mazallah

bilmiyorumkismile kaldığın yerden devam amalmaz: bugün başka kaçamak yok diimiopuyorumnanaktan

a.s.ama neden ben tadını çok beğeniyorumcokacimcoook

ay midem bulandı valla.. eve gidince kalanları yağsız tavada bi çeviricem tad değişsin..

Allahtan benim 2 günü kaldı sonrasına dikkat edicem. Zaten amacım 5 kilo vermekti. Ama çok duamı aldın incili abla.. artık ben bunu ömür boyu uygularım.. a.s.kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmileŞeniz:asigim::1hug:

kızlar bn regl olmuyorum . hastaneye gidicem . acaba bu yüzden mi 3.5 kilo verdim . 5 veremedm. bilmiyorumkismile

a.s. ilaç kullanıyorsan greyfurt kullanılmaması gerektiğini biliyorsun değil mi canımbilmiyorumkismile

bilmiyorumkismile kaldığın yerden devam amalmaz: bugün başka kaçamak yok diimiopuyorumnanaktan

yok ablam yok kacamak yok baskaolumunekankayizsmileeyvahedigeldismile:gitmehaoldumsmileaklinialirimsmileŞeniz

a.s. teşekkür ederim tatlım ...opuyorumnanaktan şu sıra duaya gerçekten çok ihtiyacım varopuyorumnanaktan

kızlar bn regl olmuyorum . hastaneye gidicem . acaba bu yüzden mi 3.5 kilo verdim . 5 veremedm. bilmiyorumkismile

a.s. kaç gündür olmuyorsun:uhm: sude de şikayet ediyordu ama bu gün düzeldi debilmiyorumkismile

ya ben bikaç aydır olmuyorum zaten hiç düzenli olamadm . diyetsyende demişti regl olmassan kilo zor verirsin diye . acaba ondan mı 5 kilo veremedm ?ohaoldumsmile:uhm:

Son düzenleme:
kızlarrr

ben bugün çok zorlandım ilk iki gün hiç acıkmamıştım depolarımmı boşaldı acaba
bende bir kase çağla yedim bugünlük bir dahah taviz yok

bu gün muayyen günümdeyim malum canım tatlı çekiyor hem de deli gibi delikafadulden
1 tane muz yiyeyim mi ne dersiniz kızlar senağlama
hem yarın meyve günü yani saat geç oldu ya yarın saysak artık olmaz mı sırnaşık şey

valla bende çok zorlandım sade ette yenmiyormuş doğrusu bide tuzu belli belirsiz olunca arada y.yağlı yoğurtta yedim bide yarın bi olsada meyveciklerimi yesem gözümün önü açılır bari yürüyüşede gidemedim ayyyyyyy inş. yinede veririm biraz olsun

muzcuklarım az daha mı beklesin yani kimse destek vermemiş ye diye oysaki bir tane destek bile beni yoldan çıkarmaya yeterdi delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…