5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

slm kısalr dun gıremedım dun sebze gunumdu 1 poset kadar taze fasulyenın ıcıne 10 yaprak kadar pazı 3 hawuc dograyıp yagsız pısırdım yanına da maydonoz lımon pulbıberlı salata yaptım butun gun gıdıp gelıp onu yedım 2 buyuk bardak yesıl cay bı buyuk bardak kırkkılıt otu 1.5 lt su ıctım

bugunde tawuk gunumdu but aldım onları az suda hasladım yıne kekık we karabıberle baharatladım lımon sıktım oyle yedım yıne 2 buyuk bardak yesıl cay 1buyuk bardak kırkkılıtotu 1lt su ıctım peklık yasamıyorum ck sukur

ye gitsin muzlari ben bir biskrem ve 1 tanecik uzum yedimguclubacismile

kız seninkiler de kaçamak mı sanki kaydirigubbakcemile3
bir biskrem hele bir tane üzüm komik ya küçücük şeyler ama muzzz kocaman ve de 100 kalori akannehir
ben çok garip bi insanım ya normalde insanlar ilk hafta zorlanır sonraki haftalar alışır ben ilk hafta zorlanmadım sonraki haftalar şeytan dürte dürte morarttı kaydirigubbakcemile3
yarın sabah ezanında bile kalkarım sırf meyve yemek için kaydirigubbakcemile3
çok özledimmmmmmmmm çoooooookkk opuyorumnanaktan

sude naz kacamak kacamaktir anacigim kucugu olsun buyugu olsun kacamak isteeyvahedigeldismile

moralini bozma diye dedim canım bi sonraki günlerde kaldığın yerden devam edersin olur biter yani tamam kaçamak yapmış olabilirsin ama kendini durdurmayı biliyorsun bu güzel bişey oturup bi paket de yiyebilirdin değil mi
ha bu arada kaç kgsın boyun nasıl canım olumunekankayizsmile

merhaba arkadaslar bende sızlere uydum 4 gün bitecek bugun 1,5 kılo verdım pekte zorlanmadan opuyorumnanaktan yanlız tam uymadım bu diyete biraz degısık oldu ama iyi gidiyor 66 ya düştüm devam edıyorm sizle beraber ıns basarıcazzzhihoyyyt

UyuyanGuzel .!.:
chatlaxx beni listeden cikardin di mi canim? benim daha onceki mesajimi gorduysen eger neden birakmak zorunda kaldigimi yazmistim da...su sinavlarim gecsin 2-3 hafta sonra bi kere daha denicem canim mutlaka...bakalim o zaman ne olacak...
cnm snei diyet bozanlar arasina aldim ama madem 2-3 hafta sonra devam etceksin cikariyorum seni listeden
tekrar baslicagin zaman yaz eklerim yine:)

incilideniz .!.:
a.s. ben teşekkür ederim. yalnız olsam bu kadar rahat diyet yapamazdım...

a.s. herkese selamlar,
hepinizi kutluyorum... herkes birbirine çoook güzel destek oluyor... ve diyete daha önce başlayanlar da çok kavramışlar ve güzel önerileri var...
HEPİNİZİ SEVİYORUM... İYİ Kİ VARSINIZ... SAYENİZDE BENDE MOTİVE OLUYORUM HERKESİ ÖPÜYORUM opuyorumnanaktan

chatlaxx özellikle senin çok emeğin geçiyor... çok güzel motive ediyorsun opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5 yolun açık olsuuuun...
:kedi: cnm cok sagoll opuyorumnanaktan
asil senin cok emegin gecti, tesekkürü gercekten hakediyosun:)
bizimle bu diyeti paylasip zayiflamamiza yardimci oldugun icin:) opuyorumnanaktan
jelibo .!.:
alooooooooooooo kıme dıyorum benıde ekleyınnnnnnnnnnnnnnnnn
:kızgın: pardonda her dakka her saniye pc basinda olamiyorum yaaaaa allah allah :umursamaz:
ayriyetten ne zaman baslicaginizida yazmamissiniz :umursamaz:
biri benide ekleyin dedigi zaman görüp ekliyorum heralde :kızgın: gelde sinir olma yaaa :kızgın:

bigsize ekledim cnm seni listeye

moralini bozma diye dedim canım bi sonraki günlerde kaldığın yerden devam edersin olur biter yani tamam kaçamak yapmış olabilirsin ama kendini durdurmayı biliyorsun bu güzel bişey oturup bi paket de yiyebilirdin değil mi
ha bu arada kaç kgsın boyun nasıl canım olumunekankayizsmile

kilom 67 boyum 1.62 canim olumunekankayizsmile

kilom 67 boyum 1.62 canim olumunekankayizsmile

benim de 170 boy 66.7 de kilo vücut kütle indeksim iyi ama benim bütün kilolarım kalçada akannehir cidden ya üst kısmımı seviyorum ben mağazaya girdiğimde de hep gömlek kazak falan bakarım ama işşş kota veya pantolona geldi mi benim moral sıfırrrrrrrrr hiç yakışmıyor hiç bişi nasıl bi vücut yapısıdır anlamadım yağ hücreleri tek bi yere toplanmış senağlama hedefim 58-60 haydi hayırlısı bi mağazaya girdiğimde direk pantolonlara yaklaşabilecek miyim acaba boshayallersmile

ssdemetss .!.:
kızlar iş yerinde olduğum için 1 porsiyon köfte siparişi verdim.yanında köfteden başka bişey olmasın diyede sıkıbir tembih çektim.çok sıkı olmamışki albildiğine patates kızartması turşu rus salatası ve salata koymuşlar servis paketini açınca nasıl gözüm döndü anlatamam hemen köfteleri aldım pateslerin yanından.5 tane köfteyi yedim güzelce iki tanede pates attım ağzıma çok uatnıyorum çok...
hemen birbardak sıcaksu aldım içine biberiye ve yeşilçay attım onu içiyorum şimdi..1,5 ltlik su şişesininde yarısına geldim. bakalım ha gayret diyorum.
önümde 5 günden uzun bir yol olduğunu bilmek beni çok umutsuzluğa düşürüyor ama giyebileceğim kaprileri etekleri ve elbiseleri düşündükçe kendimi toparlıyorum biraz.
cnm olsun bozma, hepimiz az cok kacamak yaptik:)
sudenaz .!.:
sana bişi söyleyeyim mi canım ben de meyve gününü iple çekiyorum meyveye bayılıyorum diğer günler de meyve yememek için kendimi zor tutuyorum kaydirigubbakcemile3
aynen yaaa benimde gözüm sürekli muzda eyvahedigeldismile normalde evde durur öyle ama yasak olunca insanin cani feci istiyo
BucuS .!.:
sebze günüm bgn ama dayanamadım veeeeee çayın yanında yarım dilim kek yedim ve brz beyz leblebi.midemin suyunu alsın diye.şimdide sinir oldum kendime oooffffffffff.............
cnm olsun bozma devam et, az cok bizde kacamak yaptik :kedi: hatta ben bugün cikolata yedim :kedi:
zalimi .!.:
benim diyet kaçtı yaarın en baştan başlıcam
aaaa yinemi bozdun kaydirigubbakcemile3
senide yarin baslicaklar arasina aldim cnm:)

benim de 170 boy 66.7 de kilo vücut kütle indeksim iyi ama benim bütün kilolarım kalçada akannehir cidden ya üst kısmımı seviyorum ben mağazaya girdiğimde de hep gömlek kazak falan bakarım ama işşş kota veya pantolona geldi mi benim moral sıfırrrrrrrrr hiç yakışmıyor hiç bişi nasıl bi vücut yapısıdır anlamadım yağ hücreleri tek bi yere toplanmış senağlama hedefim 58-60 haydi hayırlısı bi mağazaya girdiğimde direk pantolonlara yaklaşabilecek miyim acaba boshayallersmile

bundan hic süphen olmasin kaydirigubbakcemile5 valla sendeki azime hayranim gecen hafta 5 kilo vermistin
bikac hafta devam edip istedigin kiloya ulasirsin kaydirigubbakcemile5
pes etmek yok :eek:lmaz:

ben orantiliyim oyle bir yere toplanmis bir fazlaligim yok sudenazcigim sadece goguslerim buyuk bedenime gore onada bir care yok zaten ameliyat masasina yatacak halim yok

bundan hic süphen olmasin kaydirigubbakcemile5 valla sendeki azime hayranim gecen hafta 5 kilo vermistin
bikac hafta devam edip istedigin kiloya ulasirsin kaydirigubbakcemile5
pes etmek yok :eek:lmaz:

verdiğin destek için çooooooooooook teşkkürler cnm seni sefiyom olumunekankayizsmile
ancak kendimi tanıyorsam kolay verip kolay alanlardanım o açıdan bırakmamam lazım bu diyeti fire versem de devam etmeliyim ayrıca ilk hafta 5 verdim bu hafta 2 versem bile dünyalar benim olacak tek istediğim bu hafta 2 kilocuk düşünsene 2 haftada 7 kilo yapar ve mükemmel olur kaydirigubbakcemile5

verdiğin destek için çooooooooooook teşkkürler cnm seni sefiyom olumunekankayizsmile
ancak kendimi tanıyorsam kolay verip kolay alanlardanım o açıdan bırakmamam lazım bu diyeti fire versem de devam etmeliyim ayrıca ilk hafta 5 verdim bu hafta 2 versem bile dünyalar benim olacak tek istediğim bu hafta 2 kilocuk düşünsene 2 haftada 7 kilo yapar ve mükemmel olur kaydirigubbakcemile5

opuyorumnanaktan bende seniii sefiooommm opuyorumnanaktan
veririsin yaa merak etme
aaaaahhhh ahhhh iki haftada 7 kilo versem dünyalar benim olurdu valllaaa

merhaba incilideniz benim merak ettigim siz bu diyeti yaptiginizda ergenlik donemindeydiniz, yas kucukken kilo vermek daha kolay olabiliyor, acaba simdi yaptiginizda 5gunde kac kilo verdiniz, eger simdide ise yariyorsa hemen baslayacagiz.

X