5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s. sakıın aç kalıp, metobolizmanı kilitlemelmaz: bazen kilolar çok inatçıııı oluyor..:1ninca: ama azimle biz onu er yada geç yeneceğiz:lepi:

arkadaşlara.s. benimde bugün et günüm içim dışım et oldu ben kırmızı et tükettim dolabımda o vardı yarın meyve günü pepino diye bi meyve var belki duymuşsunuzdur şeker hastaları için iyiymiş nette baktım kilo içinde iyi diyo bakalım ondan deniycem bu meyve günümde de bide elma portakal greyfurt inş. bu haftada bi 2 kilo versem ne güzel olur

he valla bizde giyinsek tiril tiril ,hele beyazlari, cok cok nadir giydigim bi renk genlde koyu takiliyorum

bende simdi yedim ama zorla,dunden diyodum sebze gunum iyi gececek diye ,gecmiyo,ah yogurt olmus,olsa,birakmam tum yerim valla :)

yarin meyve gunu suan cok canim istiyo yiyemiyorum,zanneyorumki yarin guzel ,ama bilmiyorum :)

prensesim tartilma moralin bozulur,ben son gune kadar hic tartilmicam biliyosun ,bende kolay kolay kilo veremiyorum,bakalim bna supriz olcak verebilcemmi veremicemmi :)

kızlar günün birinde bu diyeti bırakırsam sebep : et günüdür suçlusu o ben değilim :gitme: hiç bi çeşitini yiyemiyorum artık yarın olsuuun mafoldumben
ha bu aarada haftaya et günü yerine meyve yapacam kendime göre yontcam bakalım sonuç ne olacak
şey diyebilirsiniz ee et günü yerine ne yapmayı düşünüyorsun ben de karar vermedim ama üst üste iki gün meyve günü cazip geliyor kaydirigubbakcemile2

et gününde tavuk göğsü yiyen arkadaşlar direk haşlayıp mı yiyorsunuz başka nasıl yapsam ki ölcem akannehir

a.s. aman naptıın sude... bilmiyorumkismile en başarılımız sensinkaydirigubbakcemile5 senin bize gıdaları önermen gerekmiyor mu:uhm:

sebze günüm bgn ama dayanamadım veeeeee çayın yanında yarım dilim kek yedim ve brz beyz leblebi.midemin suyunu alsın diye.şimdide sinir oldum kendime oooffffffffff.............

a.s.eeeeeee ne deyim ben şimdiklava:Çok üzgünüm çoook eeeeeeeeeeee yaza çıtır girme kararımıza ne oldufisfisfis neyse hiç bişey olmamış gibi kaldığın yerden devam etmelisineyvahedigeldismile

sempatim insallah veririz canim ya bende yemek yiyeyim incilideniz ablam haklisin metabolizmala oynamayayim

a.s.sakın sudeyasakkelime dikkat edersen diyette 2 gün proteine ayrılmışCADIARZU protein kasdan değil yağdan yakmaya yarıyor hem de selülit (şimdi yoksa bile mutlaka bir gün tanışılan bir kabusmafoldumben) oluşumana engel..zemuszemus
bu nedenle illa diyet dışına çıkacağım diyorsan süt,yoğurt veya yumurta gibi başka bir protein dene et günün de..:Saruboceq:

bence internetten protein zengini sebzeleri araştır. mesela ben yulaf protein açısından zengin diye biliyorum. 1 günü o çeşitlere ayırabilirsin canım a.s.

bence internetten protein zengini sebzeleri araştır. mesela ben yulaf protein açısından zengin diye biliyorum. 1 günü o çeşitlere ayırabilirsin canım a.s.

ya cidden tek problemim et benim haftanın diğer günleri iyiyim ben ama geçen çarşamba ağlayacaktım az kalsın bu çarşamba da öyle oldum en iyisi ben eve süt ve yoğurt depolayayım çarşamba günleri için cidden psikolojim mahvoldu vejetaryen de değildim ama şuanki belirtiler vejetaryenliğe doğru gidiyorm ben

ay ben et füme yemekten kusucam artık:bbo::bbo::bbo:

biraz ekmek çiğneyip tükürdüm en azından dilimdeki tadı gitsin diyebilmiyorumkismile

bir dilim cikolatadan birsey olurmu kizlar? canim tatli istiyor tatli cildirdim ben durdurun lutfen beni

ben daha yeni karnıbahar yiyorum.annem migrosta çalışıyor şimdi kebapların gözlemelerin yanından geliyorum ne zormuş yaa evdede var çikolata kurabiye falan öyle canım çekiyorki anlatamam ya

bir dilim cikolatadan birsey olurmu kizlar? canim tatli istiyor tatli cildirdim ben durdurun lutfen beni

ben daha yeni karnıbahar yiyorum.annem migrosta çalışıyor şimdi kebapların gözlemelerin yanından geliyorum ne zormuş yaa evdede var çikolata kurabiye falan öyle canım çekiyorki anlatamam ya

a.s.biraz sabır lütfen:Saruboceq: inanın gelecek hafta tatlı krizleri bitecek:lepi:

oh beeeeeeee dunya varmis bir tane biskrem attim agzimin tadi yerine geldiaklinialirimsmileama pisman olmicam:umursamaz:sebze yemekten dilimi hissetmiyordum artik oh iyi geldi valla moralim duzeldizemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…