5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

slm kizlar ben bu diyeti baska sitede gorup gecen yil yapmistim 3 kilo vermistim ama orda konu sahibi bugun mesala meyve gunu elmayla baslayip elmayla bitecek diye yazmamisti bende kafama gore takilmistim 3 kilo vermistim simdi yeniden denemek istiyorum ama zor tek cesitle gunu kapatmak

canım sen verdiğin 3 kiloyu aldın mı geri???bir de kaç gün yapmıştın acaba boy ve kilonu da sorsam çok mu soru sormuş olurum olumunekankayizsmile

elma ve pirtakalmi yiyelim sadece doyarmiyiz onlarla ya?eyvahedigeldismile

acıktıkça ye canım onlardan..

ben de yarın için meyva salatası tasarladım.. iple çekiyorum meyva gününü. muz kalorili diyolar ama ben geçen sefer 3-4 tane yemiştimeyvahedigeldismile yine de 3 kilo vermiştim. demek yemesem daha çok vericektim bu sefer muz yok bakalım ne olacak..

bende meyve salatasi dusunuyorum ananasi iyi diyorlar diyette ne dusunuyorsunuz ananas olabilirmi?

bence elma portakal kivi üçlüsü süper kalorileri az bide tok da tutarguclubacismile muz kabızlık yapıo

ananasın yağ yakma özelliği varmış. normalde de öğün aralarında tüketilmesi gayet faydalı imiş kızlar..

bende bugün başladım hafta başı değil ama napiim artık bugünden itibaren kendime diet haftası ilan ediorum cokacimcoook

ya kızlar ben kendı kendımemı konuşuyorum.ya bu dietı 5 günde sonlandırmıyormusunuz?bende başlayacam yarın kısa süre olunca gözüm korkmuyor,ben kendı kendımmı motive ederım üzülmeyın

:roflol::roflol:anlamıyorum kendı kendıme konuşuyorum:gitme:kafamçokkarıştışaşa beş oldum sabahatan sayfayı okumaktansenağlama

jelibo 5 gun yapilip birakilmiyor canim bu diyet hedef kilona gelene kadar yapacaksin ve bir surede hedef kilona geldiginde korumak icin yapmamiz gerekecek sanirsameyvahedigeldismile

kızlar ben bugün et günümdeyim ama ben farklı bir uygulama yappıyorum..
eğer etkisi olursa foruma yazacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…