5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben sabah füme et ile başladım güne. tadını da beğendim.. bütün gün gidip gelip yerim yerim artık..

Son düzenleme:

bendede gram eksilme yok beş gün sıkalım bi dişimizi öle bakalım

sabah sabah 3 köfte köfte dedğim kıyma ve baharat sadece
bi parçada tavuk yedim butun gün tavuk ve et yiyebilirim dimi

selam ben burda kendi kendime yazıyor gibiyim ama olsun...aslında yazdıklarıma yorum alsam belki daha çok motive olurum gibi ama neyse tabi hjerkes kendiyle meşgul öyle değil mi

Bugün 3. günüm et günüm yani. sabah iki adet küçük baget yedim kahvaltıda.şimdiye kadarda 2 bardak yeşil çay içtim.sabahta elma sirkesi ve sandolaz kullandım.öğlende ben köfte ymek mecburiyetindeyim malesef yiyebileceğim başka bişey yok.tavuğumda azdı işe getiremedim öyle olunca.Sabah ne ile başlarsan onunla devam kuralına uyamıyorum malesef .umarım sizler uyabiliyorsunuzdur.neyse bakalım 5. günün sonunda bu yaptığım şekilde kaç kilo vermiş olucam.89 ile başlamıştım.( bu arda 115 kilo ile doğum yaptım ben.doğumdan sonra 107 kilodaydım.sonra emzirme falan derken 98 kiloya düştüm.98 den 85 e akupunkturla düştüm .sonra öküz gibi yiyerek tekrar 89 oldum. şimdiki hedefim ağustos sonu itibariyle 65 kilo olmak.vermem gereken 24-25 kilo var yani öümdede yaklaşık 4,5 AY VAR.Umarım hedefime ulaşabilirim.

hepimize kolay gelsin...

bende 100 kg ile doğum yaptım 88 ile doğumdan çıktım ama sonra yine 92 oldum benimde 3. günüm 89,8 ile başlamıştım bu sabah 87,7 olmuşum, oğlum dokuz aylık oğlumu hala emziriyorum ama ek gıdalar da verdiğim için beni zorlamıyor. bende rejimi esneterek yapıyorum yani sabah kıyma yemiştim oğlen tavuk yiyeceğim , dün de sabah salata oğleden sonra ıspanak yemiştim yinede vermişim ama çok da zorlamıyacağım kendimi benim verilecek daha çooooook kilom var temmuza kadar diyetteyim nasıl olsa , inşallah ikimiz de 65 lere inebiliriz, herkese kolay gelsin bu arada

saol cnm sanada ve bende sabah aç karna 1/4ü su olacak şekilde elma sirkesi içiyorum zayıflattığını okumuştum bi yerde

Epcet seninde bugun sebze gunun demi?ne yedin kiz bir de bakayim benim canim birsey cekmiyor olecegim zanirsamsempatiksalakcinni

ya hanimlar nasil kilo verdiniz bir kac gunde ya bende niye gram oynamadi cildiracagim ya:gitme:

ya hanimlar nasil kilo verdiniz bir kac gunde ya bende niye gram oynamadi cildiracagim ya:gitme:

canım dun sabah tartıldım aynı kilodaydım şimdi belki 10 kere tartıldım 63 gösteriyorum acaba baskülmü bozuk dedim eşim tartıldı kilosu aynı baskülde bozukluk yok yani bende çok sasırdım yani öğünlerden sonra limonlu bitkisel cayım var ondan içiyorum elma sirekeside sanırım onun cok yararı oluo bana sporda yapmıyorm hantalım biraz dun yürüdm sadece biraz

insallah kizlar ya bende veririm 5 gunun sonunda insallah ben bugun sporda katacagim diyete bakalim sonuc ne olacak yarina

incilideniz ablacım çok teşekkürler

a.s.ben teşekkür ederim. yalnız olsam bu kadar rahat diyet yapamazdım...opuyorumnanaktan

a.s.herkese selamlar,
hepinizi kutluyorum... herkes birbirine çoook güzel destek oluyor... ve diyete daha önce başlayanlar da çok kavramışlar ve güzel önerileri var...
HEPıNıZı SEVıYORUM... ıYı Kı VARSINIZ... SAYENıZDE BENDE MOTıVE OLUYORUM HERKESı ÖPÜYORUMopuyorumnanaktan

chatlaxx özellikle senin çok emeğin geçiyor... çok güzel motive ediyorsunopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5 yolun açık olsuuuun...

sık kullanılanlara kaydet cnm sayfayı ben öyle yapıyorum.

tşkl cnm bende öyle yaptım çıkar yol bulamayınca.bu arada bende diet yapmak istiyorum aranıza katılmak onur verırı.boyum 167 kılom şuan 69 acılen vermem lazımkaydirigubbakcemile2

a.s. geçtiğimiz pazar aynen ben de öyle oldum.. raydan çıkmış gibi... eyvahedigeldismileama bu hafta iştahım baya bi dizginlendi... üstelik midem kesinlikle küçüldü...zemuszemus

itiraf ediyorum sempatiksalakcinnievde kısır vardı (hiç dayanamam)kafamçokkarıştı salatama 2-3 kaşık ekledim... ama yiyemedim..kaydirigubbakcemile2 salatan 2-3 çatal alıp, gerisini döktüm :lepi:ve artık midem guruldamıyor.. midemde kediler mide duvarımı tırmalamıyor...:dance: çoooooooook mutluyum...hihoyyyt
kızlar aziiiiiiimkaydirigubbakcemile5 kesinlikle 2.hafta hem iştah kalmıyor hem mide küçülüyor:lepi:

kızlar bu arada ben aylık iğne kulanıyorumkorunmak için buda ödem yapyorzorlanıyorum.sabahları ebrulu var onunla 45 dakikaya yakın plates yapıyorum 2kilo vermıştım bu iğne yüzünden gerı aldım. sizlerın tüm yazdıklarını okudum baştan tabı şaşa beş oldum valahı ne dıyım işte azmin zaferi

valla evde ıspanak var nasıl yiyeceğimi bilmiyorum sirkeli su içip şimdi duştan çıktım karnıbahar almayı düşünüyorum onu çok severimde

a.s.ıspanakları benmari usulu haşlayabilir ve baharatla (özellikle kimyon çok yakışıyor) terbiyeleyip, limonlayıp yiyebilirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…