5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ıspanağı haşlayıp zeytinyagı+limon+sarımsak ile terbiyeleyince gzl oluyor.ama yagsız nsl olur bilemem.

ama ben abartmadım canım ya neden böyle oldu((

yarin sebze gunum icin ,brokoli ve karnibahari hasladim okula goturcem, birazda salata aksama kadar onlari yicem su ve cayla birlikte, ah bide yogurt olsa ne vardi ne guzel giderdi ,brokoli ve karnibaharla

bugun oatates gunum cok guzel gecti ,ama bikac kacamak yaptim onuda yazim ,kayinvalidemin misafiri vardi yaprak sarmis oyle bi koktuki mis gibi, bikac yaprak sarma yedim

az oncede sebzeleri haslarken pismis pismemis gibi birazcikta ondan aldim
yarin sebze gunum guzel gececek eminim ,patates iyi gecmedi

bir hafta boyunca hic tartilmicam ,once zirt bird :) tartilirdim aldimmi verdimmi diye, bakalim bir hafta sonunda ne kadar vercez supriz olcak bana

sebze gününe bir yemek önerisi; parmagınız boyunda olan küçük taze bezelyeleri kabuklarıyla birlikte ((bütün olarak) düdüklüde haşlayın.sonra ucundan tutup 2 dişiniz arasında sıyırarak yiyin.kabuğun etli kısmınıda yiyecegiz.afyet olsun.bnmkiler haşlanıyor şimdikaydirigubbakcemile2

BEN YARIN YUMURTA ILE SONLANDIRMAYI DUSUNUYORDUM MEYVEYI YAPAMAZDIM ZATEN..SÖYLE BIR DUSUNUYORUM DA 3 GUN VERMEDIM SON GUN MU VERICEMM SANKI???NASILDA GUZEL GIDIYORDUM,KACAMAKSIZ,SIKAYETSIZ:1no2:AMA BIR GUN DAHA GECIRMENIN ANLAMI YOK DIYE DUSUNUYORUM...SIZ DEVAM EDIN KIZLAR,BENDEN BASKA HERKES VERDI,BENIM METOBOLIZMA SIFIR!!BOSUNA ZAMAN HARCAMAYAYIM 8 KILOM VAR VERMEM GEREKEN.HEPINIZE BASARILARa.s.

ya cnm diyetisyene gitsen bide keşke tahlille metabolizmana bakıyor ve diyet listesini de bki ne göre de bakıyor karar veriyor ve veriyorsun o znm

cnm yanlis hatirlamiyosam sen günleri degistirmistin dimi??
belkide günleri degistiridgin icin verememissindir
cnm karistirdiysam seni kusura bakma aklimda öyle kalmis

ya cnm diyetisyene gitsen bide keşke tahlille metabolizmana bakıyor ve diyet listesini de bki ne göre de bakıyor karar veriyor ve veriyorsun o znm

yegenim gecen ay gitmisti tiroid i olan kisilerin metobolizmasi calismaz demis diyetisyen.100 kilo olsan 1 gr bile veremessin demis ne kadar diyet uygulasanda..sonuc olarak bol bol spor önermiss.hareket ederek verirsin demis ancak..benimde eksigim egzersizler zaten bisikletimi suruyorum evde ama 15 dk sonra yorulup birakiyorum.bugunden sonra daha da hareketli olmaya caliscam..11 kilomuda dogum sonrasi kalanlar yani,bir hap kullanarak verdim sonra o da yaramadi(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…