5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

chatlaxx beni listeden cikardin di mi canim? benim daha onceki mesajimi gorduysen eger neden birakmak zorunda kaldigimi yazmistim da...su sinavlarim gecsin 2-3 hafta sonra bi kere daha denicem canim mutlaka...bakalim o zaman ne olacak...

günaydınnnnnnn kızlar bu gün et günü kafamçokkarıştı
beni zorlayan şu gün sadece:KK43:(((
ama tabi sadece tavuk göğsü değil 2 yumurtta yiyip süt de içeceğim protein günü gibi yapacağım yani yoksa kusarım cumayı da öyle yapmıştım ben geçen hafta yani ben çarşamba ve cuma günlerini protein günü yapcam patates,sebze ve meyve günlerine sıfır kaçamakla uyuyorum hiç zorlanmıyorum işi karıştıran et ve yumurta günü akannehir

günaydınnnnnnnnnn kızlar.bende tam gaz devam ediyorum dün giremedim ne kadar ilerlemiş sayfalar . sude naz.diyete devam etmene çok seviniyorum özellikle seni takip ediyorum çünki bazı arkadaşlar giden su filan demişler kafam karıştı ama sen 5 kilo verdin hepsi su olamaz herhalde bakalım bu haftada verirsen bende tam gaz devam edicem istediğim kiloya düşene kadar hepinize kolayyy gelsin kızlarrrr

günaydınlar herkese
tebrikler yağmurluk:):):)
dünü kaçamaksız kapattım nasıl oldu bende şaştım ama üstelik kayınvalideme yemeğe davetliydik..ben elimde patateslerle gidince kadın astı suratını...sen zaten zayıfsın ne gerek var yede güçlen diyo bana :):):)yok deedim bu sefer ciddi ve kararlıyım...
bakalım bu güne :):):)
ilk salatamı yedim...

günaydın kızlar dün tansiyonum düştü
bende kızım büsküvilerinde yedim 5 tane 2 kaşıkda çorbasında içtim
memeden kesiyorum kızımı göğüslerim davul gibi oldu inşallah cumaya kadar iner

merhaba incilideniz sanırım 89 kiloyla bu diyete başladın şuan kaç kilosun benimde acil 15 kilo vermem gerekli ve hemen başlamak istiyorum

günaydın hatunlarrr
süperim göbeğim yavaş yavaş kaybolduğunu hissediyorum ama tartılmadım tabii :eek:lmaz: bende haşladım somon balığımı bide bi tane ton balığı aldım doymam diee bakalım nolcak süper ya yılmak yok:ecrin_bebek:

dun aksam elma sirkesini içtim yattım tabi gece karnımda bişiler oluodu sıcak sıcak hissettim tuvalate bile gitmedim şimdi tartıldım 2 kilo vermişim bu bbuyuk basarı benim için

slm kızlar bende yenı katılıyorum ama nasıl başlayacagım üstelık yenı üyeyımve bu sayfayı bulamıyorum

dun aksam elma sirkesini içtim yattım tabi gece karnımda bişiler oluodu sıcak sıcak hissettim tuvalate bile gitmedim şimdi tartıldım 2 kilo vermişim bu bbuyuk basarı benim için

tebrikler canım 4 kiloyla kapatırsın belkide 5 kilolayla kaydirigubbakcemile5

günaydın arkadaşalar akşam tartıldım 64.4 kiloyum ama benbir ay önce tartıldığım kiloyu yazdırmıştım 68 diye demekki ondan azmış..ne kadar verdiğimi tama olarak anlayamıycam ama bu bile benim için bir başarı kendimi iyi hissediyorum iki hafta dahah yapmaya devam edicem çok şükür..
şu diyeti öneren arkadaşa çok teşekkürler değilse hiç niyetim yoktu...

arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum.
boyum 1.60 ve 60 kiloyum.bi ara sağlıklı bir rejimle 54 e kadar inmiştim ama şu lanet olası boğazımı tutamadığım için tekrar 60a çıktım.
yarından itibaren bende başlıyorum.
5 gün sonunda buraya yazarım kilomu:)

kizlar ben sabah kalkamadim cok kotuydum bacaklarim tutmadi vallahi esimden tomarla azar isittim:eek:lmaz:ama yilmicam tartilayacagim dedim 1 gunde kilo verilmez biliyorum ama gram oynamamis ya ben kilo veremiyecekmiyim acep azcuk gazlayin beni anacigim:kedi:simdi sebzelerimi hasliyacagim.

X