5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kizlar yaa ya gercekten hiicc veremezsemmsenağlama oturup aglarim heraldee,ama 2 kilo giderse haftaya devamm..bi de su veren arkadaslar gerisim geri aliyo yaaa kafam karistibenneyaptımki

kizlar yaa ya gercekten hiicc veremezsemmsenağlama oturup aglarim heraldee,ama 2 kilo giderse haftaya devamm..bi de su veren arkadaslar gerisim geri aliyo yaaa kafam karistibenneyaptımki

cnm kilo alip almaman birazda sana bagli
hem bu bikac hafta yapinca insanin midesi kücülüyo
dogal olarakta bos günlerde pek fazla kilo almiyo yerimseniben

cnm ne kusuru, ben severek düzenliyorum listeyi:)
tabikide olur cnm tartilmak zorunda degilsin, ama bi sorun var sen sali günü baslamistin, simdi ben seni bugün baslayanlar arasinami aliyim yoksa sali baslayanlar arasindami kalmak istiyosun??
eger bugün baslayanlar arasina alirsam verdigin kiloyu silmek durumunda kalcam:/
tmm cnm cok sagol:)
cnm inan bana en dogrusuda bu zaten:)
cnm basiniz sagolsun:KK43::KK43:
kaydirigubbakcemile3valla cnm peynirle doyarim diyosan tabikide olur cünkü yumurta yerine süt ürünleri serbestti
bakalim ben nasil gecircem yumurta gününü, bu hafta yapmamistim:) ekmekle bi güzel yemistim:)

pazzartes başladım ama önemli değil tatlım uğraşma istersen önemli oln kilo vermek verdiğim kiloyu yazarsın inş haftayaaa

tesekkurler chatlaxxxigim

ben tiroid hastasiyim kizlar tuza cok ihtiyacim var patomun uzerine acik ektim cok az tuz tadi bilem gelmedi umarim etkilemez cunku tuzsuz ben yapamamki:kedi:

patatesimi yedim ben bi öğle bide şimdi mandalina kadar hiç bişede katmadım içine.hem sabah hemde akşam egzersiz yaptm terden sırılsıklam oldum ama 100 gr bile gitmemişmafoldumbenbu hafta vermem lazım 2.8 kilo ya veremezsemmmmmeyvahedigeldismilehiç bişe yemesem verir miyim acaba bu hafta evdeyim hep uyurum.yada su içmediğimden mi gitmiyo kilolar.sabah tartılsam deişmiş olur mu acaba

kızlar ben bugün diyeti bozdum demiştim yaa,fena halde devamını getirdim.yarından itibaren devam etmem salaklık mı olur sizce?çok moralim bozuk şuan.bu arada yarın aryobiğim var bi saat,o beni baya bir hırpalıyo,bu gecenin günahını ödemiş olurmuyum?ay biri moral versin bana

bence devam et şimdi bozarsan haftaya yıne sil baştan daha zor olur . son birkaç saati yaşanmamış say ve devam et arkadaşım.

bu arada ben ilk kez aryobik yapıyorum (türkçe yazılışını bilmediğimden saçma bişey çıktı).felaket yorucu ve kas çalıştırıcı bişey.evde tek başına yapmak için acayip sıkıcı olur ama grupla süper oluyo,tavsiye ederim.ben ancak haftada iki gün yapabilicem,iki gün de tenisim var.özellikle bekar ya da çocuksuz arkadaşlara tavsiye,vakit olsa hergün yapsam

bu arada ben ilk kez aryobik yapıyorum (türkçe yazılışını bilmediğimden saçma bişey çıktı).felaket yorucu ve kas çalıştırıcı bişey.evde tek başına yapmak için acayip sıkıcı olur ama grupla süper oluyo,tavsiye ederim.ben ancak haftada iki gün yapabilicem,iki gün de tenisim var.özellikle bekar ya da çocuksuz arkadaşlara tavsiye,vakit olsa hergün yapsam

sadece zayıf deil mükemmel bi vücudun olacak deseneyerimseniben

selam kızlar ben de geçen hafta yapmıştım diyeti eşim bu hafta izin vermediği için yapamadım ama haftaya devam edicem...özlemilker canım sanırım ben de su verdim ya da hafta sonu çok abarttığımdan verdiğim 2.8 kilonun 2 sini geri aldım..ama benim misafirim vardı ne kadar dikkat etmek istesem de edemedim abarttım yani belki ondan olabilir..neyse haftaya deneyecem ve hafta sonu da gerçekten dikkat edecem..bakalım nolcak??

bişey sorsam ben yemek yapmayı bilmiyorumda yarın sebze günü evdede ıspanak var onu sadece haşlayıp mı yicem

X