5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

canim benim tartim dijital ve bende kizimi tarttim :bbo:sonuc 100 gr vermis bulunuyorum:1no2:ama sende yILma benim gibi devam et bakalimm belki son anda far eder..ben 2 kg de raziyim..yuksekte gözum kalmadi artiqbenneyaptımki

MEYVE GUNU ICIN KENDIME PEK GUVENEMIYORUM..CUNKI YAPAMAM YATANA KADAR MEYVEYLE,YERLERINI DEISTIRCEM YUMURTAYLAA,YARIN YUMURTA GUNU OLSUN,SONRA MEYVE,YINEDE DENICEM O GUNUDE,BENDEKI KECI INADIsempatiksalakcinni

olumunekankayizsmile
MEYVE GUNU ICIN KENDIME PEK GUVENEMIYORUM..CUNKI YAPAMAM YATANA KADAR MEYVEYLE,YERLERINI DEISTIRCEM YUMURTAYLAA,YARIN YUMURTA GUNU OLSUN,SONRA MEYVE,YINEDE DENICEM O GUNUDE,BENDEKI KECI INADIsempatiksalakcinni

EMİNOL ARKADASM MEYVE GÜNÜ SEBZE GÜNÜNDEN GÜSEL GEÇİYO :icecream: CANIMDA NASIL DONDURMA İSTEDİ :çok üzgünüm:

az önce buraya çıtır çıtır mis kokulu simit getirdiler. ama heryer nasıl kokuyo anlatamam.. ölcem neredeyse.. dayanamadım gittim biraz ucundan kopardım çiğnedim çiğnedim tükürdüm. sonra da dişlerimi fırçaladım..eyvahedigeldismile

oyoyoyyy... bugün çooook zooorrr... ama az kaldı allahtan...

Epcet listeye ekledim cnm seni, benimde 43 olmam gerekiyo kaydirigubbakcemile3 ama benim boyum kisa o yüzden bence senin kilon boyuna göre gayet iyi:)
kizlarr hic acikmiyorum yaa masallah nazar degmesin:) ilk hafta cok zorlanmistim ama alistim galiba :sm_cool:

NE GÜSEL YAA ACIKMAMAK KESKE BENDE ÖLE OLABİLSEM :teselli: BU HAFTANIN GALİBİDE SEN OLURSUN BELKİMM :1hug: :teytey: :teytey: :teytey:

kızlar ya ben dün tartıldım 78 gösteriyor 1 günde 1,5 kiloyu o kadar dikkat etmeme rağmen nasıl aldım ben(( bu diyette acaba su mu kaybettik biz((

kizlar ben malesef biraktim diyeti

bugun doktora gittim, bikac sorun cikti, hap tedavisine basladigim icin diyeti yapamicam artik mafoldumben

a.s. sevgili çıtırlar ve çıtır adayları (bu ben oluyorum);

Yemek yemek çoğumuz için gerçekten keyiiif.... cokacimcoook ama bu topic'teyseniz yada diğer zayıflama topic'lerin de geziniyorsanız, yiyip yiyip kilo alamayan şanslı zayıf insanlardan değil, senağlama maalesef benim gibi her yediğini yağa dönüştürenlerdensiniz.. :gitme:mafoldumben

Şimdi
1) löp löp yağlarla gezmeyi göze alıp, yılın 365 günü yemek yeme keyfi
2) yada bir an önce yağlardan kurtulmak için yalnızca hafta da 5 gün mahrumiyet
bir seçim yapmamız gerekiyor...[/B]:uhm:

SEÇİMİNİZ YEMEK YEMEK İÇİN YAŞAMAKSA lezetten ödün vermeden, kilolu bir yaşamı kabulenmişsiniz.yazının bundan sonraki bölümünü okumanıza gerek kalmıyor. ..:gitme:

eğer seçiminiz sağlık için (ben bu katogorideyim), çıtır olmak için, kiloların sakladığı yağların altında kalan mevcut güzelliğinizi ortaya çıkarmak için zayıflamaksa;:teytey:

üzgünüm lezzetten HAFTADA 5 GÜN büyük ölçü de ödün vermemiz gerekiyor... ki ayrıca iştahıda bu şekilde dizginleyebiliriz....

üstelik sevdiğimiz lezzetleri haftada 2 gün serbest günler de de yiyebiliyoruz. (abaartmadan... sonra benim gibi 2 kg geri alırsınız)cokacimcoook

okuduğunuz hiçbir diyette tek tip beslenme diyetleri de dahil 2 GÜN SERBEST BESLENMEK var mı??? YOOOOOOOOK

MAALESEF EN HIZLI KİLO VERDİREN DİYETLER TEK TİP DİYETLER... ama bu diyetti ki gibi protein, karbonhidrat, vitaminin alındığı (5 ayrı güne bölünmüşse de) başka diyete ben rastalayamadım.. bu nedenle tek tip diyetlerin en sağlıklısı diye düşünüyorum.CADIARZU

5 GÜN BOYUNCA İSTEDİĞİMİZ KADAR, ( AMA TAVSİYE EDİLEN AZ AZ VE SIK SIK AÇLIĞIMIZI BASTIRACAK KADAR) yemek....

kesinlikle aç kalıp metobolizmayı kilitlemek yoklmaz:
çok yiyip mideyi büyültmek yoklmaz:

ŞİMDİ YUKARIDA Kİ AÇIKLAMARADAN ÇIKARILACAK ÖZET;

YAKINMADAN SABAH NE İLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM..........:lepi:

tansiyon sorunu yoksa tuz yerine baharat.:lepi:

muz, havuç, mısır kullanmak kilo verme miktarını olumsuz etkiler lmaz:... başka sebzeleri seçmek daha mantıklı..:lepi:

kuru meyva ve muzlmaz: kilo verme miktarını olumsuz etkiler...

KARAR SİZİN, YA YAĞLARLA YAŞACAKSINIZ YAAAAAAADA ÇITIIIIIR OLACAKSINIZ...

inciii ablaaa ben geldimmmm ben bu hollaywoodu beceremedım yha 4kılo verdıgımgıbı kaldımm senağlama cok aç kalıyorum ve dayanamııııyooorummm bende senın dıyetıne katılabılırmıyımmmmm bilmiyorumkismile

yaa sebze gününde ne yemeli incili abla yardım et ona göre hazırlanıyım

a.s.TATLIM DÜN ÇOK YOĞUNDUM ANCAK AZ ÖNCE GİRİŞ YAPABİLDİM.. bide oku oku ancak tamamlayabildim... senin yanıtını diğer arkadaşlar vermişler zaten.. bi sürü yemek tarifi okudum.. sana bi fikir vermiştir sanıyorum...opuyorumnanaktan

kızlsr bi poli yakınımız çatışma sırasında vurulmuş ve ölmüş
çok moralim bozukkk
ÇOK ÜZÜLDÜM.. BAŞINIZ SAĞOLSUN... ALLAH KALANLARA SABIR VERSİN..

hayır sebze gününde istediğin sebzeyi yiyorsun sonuçta hepsi sebze
ÜZGÜNÜM SABAH NE İLE BAŞLIYORSAK YATANA KADAR AYNI ÇEŞİT VEYA ÇEŞİTLERİ KULLANIYORUZ....:gitme:

a.s. CÜMLE PEK AÇIK OLMAMIŞ GALİBA... sabahtan itibaren CÜMLESİ sabah ne ile başlıyorsak onunla devam ediyoruz diye devam ediyor artık ilk sayfada.... 40 çeşit sebze yiyebilirsin... ama hepisini sabah hazırladığın tabağında bulundurmak kaydıyla... günün diğer saatlarında ilave edemiyoruz....vereliniortak

selam kızlar bugün benim et günüm sabah ayrım şimdi yarım haşlama tavuk but yedim beyaz etinden yiyemiyorum boğazıma duruyo sanki but olması durumu değiştirmez dimi :uhm:

a.s. derisini yemezsen olabilir canım...bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
Kızlar gerçek mi bu ya bende yarın başlayayım?
5 GÜNDE 5 KG verebilir miyim?
Kilom 65 / 50 kg olmak istiyorum ne kadar sürede düşerim 50 kiloya?

Son düzenleme:

a.s.kuru meyva ve muz harici tüm meyvaları kullanabiliyoruz... ama sabah kaç çeşitle başlıyorsak aynı ile devam.... gün içinde yeni meyva türü ekliyemiyoruz... DıKKAT edilmesi gereken kural bu...zemuszemus

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…