5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Selam Arkadaşlar...
Bugün 2. Günüm sebze yani.dün patatesi günümü çok hafif kaçamaklarla tamamladım (ki kaşık sarımsaklı yoğurt,ve yarım dilim kepek ekmeği)
bugün sebze günümde sabah 4 salatalık 4 domates 2 havuç, ve brokoliyi iri iri doğradım saklma kabına koyup iş yerime getirdim sabahtan beri önümde azar azar yiyorum.umarım akşamı kolay geçiririm.akşamada kabak yemeği yapcam sarımsaklı bol dere otlu yağsız ve salçasız umarım yiyebilirim.iki gündür 2-2,5 lt re arası su içtim bide 3 bardak yeşilçay içiyorum hergün.bugün ayrıca akşam sirke ve sandoraz sakızınada başlıycam.yarın et günümde ekmeksiz köfte yapıcam bolca ikide tavuk budu haşlıycam.bakalım artık ...
en çok yumurta günü beni strese sokuyor.iş yerinde kokar napcam bilmiyorum süt yoğurtla geçiştirmeye çalışcam.
ben diyete tam uyamadım ufak kaçamaklar yaptım umaım siz başara biliyorsunuzdur.

BUGUN YILMAYACAGIM KIZLAR ,BELKI DEDIGINIZ GIBI SON ANDA GIDER KILOLAR..SON 2 GUN KALMIS,HICTE SIKAYET DUYMUYORDUM YAPARKEN ACIKCASIguclubacismile TARTILDIGIMA PISMAN DEGILIM,CUNKU DEVAM EDIYORUM HIRSLA..opuyorumnanaktan AYRICA KIYMA ILE BASLAADIM TUM GUN ONU YIYECEGIM,SUPER OLDU WALLA,DÖNER YIYOMUSUM GIBI HISSETTIMsempatiksalakcinni

bende et günü tüm gün somon düşünüyorum ızgara yada fırına atarım baharatlı. hem yağ yakar hem omega 3 fln. balık oluyo dimi yaa

bende et günü tüm gün somon düşünüyorum ızgara yada fırına atarım baharatlı. hem yağ yakar hem omega 3 fln. balık oluyo dimi yaa

seni tok tutacagina inaniyorsan,tabiki de yiyebilirsin..yag ve tuz eklemedigin surece her hali oluyoo,tavuk yicektim bugun ama usendim,gelecek haftaya kalsin odaa...

arkadalar slm ya benim bi sıkıntım var reglim gecikti karnım çok şiş ama olamıyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda çok sıkıntı veriyor bu durum bilmiyorumkismile

AYY KIZLAR BI ZAYIFLASAM NE GUZEL OLUCAK,O KADAR COK ALMAK ISTEDIGIM ELBISE VARKII,DENIZ KENARINA DA LÖP LÖP YAGLARLA GITMEK ISTEMIYORUM...TIPIM COK ACAYIP YAA SIKILASMAM LAZIM GALIBAA,SMALL GIYIYORUM USTTEN ALTTA ISE 29 BEDEN KOTboshayallersmile

arkadalar slm ya benim bi sıkıntım var reglim gecikti karnım çok şiş ama olamıyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda çok sıkıntı veriyor bu durum bilmiyorumkismile

CANIM BEN PCOS HASTASIYIM VE NERDEYSE HER ZAMAN YASIYORUM.AMA BU AY SADECE 3 GÜN GECİKTİM REJİMDEN DİE DÜŞÜNDÜM BENDE TABİ HERKESTE FARKLI SOCUKLAR DOĞURA BİLİR UMARIM EN KISA ZAMNDA OLURSUN CÜNKÜ GERCEKTEN SIKINTI VEREN Bİ DURUM benneyaptımki

selam kızlar ya cicibici bende sen gibiyim sabah bir tartılayım dedim dün iki kilo vermiş görünürken bugün yüz gram vermiş görünüyo tartımdada bir bozukluk yok kızımı tarttım nasıl iş bu yahu bir fikri olan varmı:sinifsinif:

canım geçmiş olsun inş. en kısa sürede iyileşirsin ben de en geç yarın olurum inş yoksa karnım patlayacak ben de sıkıntıdan şakkıdı

bugün başlıyorum sabahtan beri aç karna egzersiz yapmıştım acıktımda.şimdi patatesler haşlanıyor.pazartesi günü konser var o güne kadar 44 olmam lazım şimdi 46.8senağlama

a.s. SELAM BU YAZIN ÇITIRLARI,
sorularınızı tek tek yanıtlamadan önce bu mesajı yazma gereği duydum...

1) GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM ETMEMıZ GEREĞıNı,
2) BAHARAT KULLANILABıLıNECEĞıNı

ilk sayfadaki yazıya ilave etmiş bulunuyorum..

TUZ HAKKINDA;

BENCE tuzun zayfılatma veya şişmanlatma özelliği yoktur. ama vücutta su dolayısıyla da YAĞ tutar ve %99 bayanın er geç maruz kalacağı SELÜLıT'in başlıca nedenidir.. ayrıca tuzun sağlığa zararlarını uzmanlar anlatıp duruyor. zaten yaşamımız boyunca tamemen kesmek imkansız gibi... kuruyemiş, peynir vs... yediğimiz pek çok gıdanın içinde mevcut. düşük tansiyon sorunumuz yok ise eğer bu alışkalıktan mümkün olduğunca kurtulmaya yada minumuma indirmek gerekiyor diye düşünüyorum.....

SALÇA;

abartmadan bir tatlı kaşığı kullanılırsa sanırım sonucu pek etkilemezbilmiyorumkismile ama diyetler sırasında hiç kullanmadım.. bilemiyorum...bilmiyorumkismile

incilideniz saol bilgilerin için ben sebze gününde güne neyla başlarsak onunla devam etme kuralına uyamadım bakalım bende bu şekilde kilo verebilecekmiyim eğer veremezsem haftaya kurallara uyarak devam ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…