5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Cevap verin ya

Kızlar gerçek mi bu ya bende yarın başlayayım?
5 GÜNDE 5 KG verebilir miyim?
Kilom 65 / 50 kg olmak istiyorum ne kadar sürede düşerim 50 kiloya?

Son düzenleme:
Cevap verin ya

canım nerden bilebiliriz istediğin kiloya ne zaman düşeceğini? Csen de bizim gibi deneyip göreceksin. haftada 3 kilo veren de 2 kilo veren de 5 kilo veren de

incilideniz ablacım sen de bu diyeti yaparken yaşamış mıydın böyle bir durum?? CADIARZU

a.s.sudecim bu diyeti 30 yıl önce yapmıştım ve o zamanlar böyle bi şey yaşayıp, yaşayamadığımı hatıralayamıyorum.. malum artık hafızam da yaşlandı...eyvahedigeldismile ama ben gençken pek regl günlerini takip etmiyordum.:kedi: şimdi takip ediyorum..:kedi: malum menapoz kapıdaeyvahedigeldismile

ben eve geldimmi bozuyorum dieti,eltim otlu börek göndermiş,anında el ayak titremesi sardı,madde bağımlısı madde bulmuş gibi çılgınca yedim.oysaki sabahtan beri salatalık kemirerek mesuttum.deli olucam ben bu irade sorunuyla

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ee devam etcek misin bari kaydirigubbakcemile3 yoksa diyet bozanlar arasinda fislenmekmi istiyosun aklinialirimsmileaklinialirimsmile

canm ablam ya ben şu an hamile gibiyim senağlama ve hala olmuyorum 4-5 gün gecikti acaba diyetten mi hiç böyle gecikmeler yaşamadım ben kızlar başka bu durumu yaşayan var mı :çok üzgünüm: :1no2:

Sidelya .!.:
Cevap verin ya

canım nerden bilebiliriz istediğin kiloya ne zaman düşeceğini? Csen de bizim gibi deneyip göreceksin. haftada 3 kilo veren de 2 kilo veren de 5 kilo veren de

kaydirigubbakcemile5 aynen
denemekten bisey kaybetmezsin, biz hickimsenin sonucunu bilmeden baslamistik
sen yine listeye bakip kim ne kadar vermis ögrenebilirsin kaydirigubbakcemile5

canm ablam ya ben şu an hamile gibiyim senağlama ve hala olmuyorum 4-5 gün gecikti acaba diyetten mi hiç böyle gecikmeler yaşamadım ben kızlar başka bu durumu yaşayan var mı :çok üzgünüm: :1no2:

ya bu arada reglken bu diyete devam etcek miyiz??
benim cikolata krizim tutuyo devam edememki eyvahedigeldismile
zaten asabi oluyorum o dönemimde bide üstüne üstlük cikolatalarimida yiyemezsem iyice kudururum sempatiksalakcinni

bırakmak ta istemiyorum çünkü kilo verdim ve zorlanmıyorum yaparken benim tek derdim regl ve regl şişliği inş geçerr ya ilk defa 58 olacağımı hissetmiştim bırakmak zorunda kalırsam çokkkk üzüleceğim mafoldumben

a.s.benim de sorunum aynı... hep alt taraf daha kalın... şimdi aşağıda ALINTI bir yazıyı gönderiyorum.. ben ve bir arkadaşım deniyoruz.. henüz 1 hafta oldu ve fark ettiğimizi düşünüyoruz. istersen sende uygulayabilirsin...
ALTINDIR.
Şişman değilim ancak bölgesel problemlerim var. Ne kadar kilo versem de, kalçam büyük görünüyor. Spor yapmak da bu durumu pek değiştiremedi. Sporla birlikte uygulayabileceğim bir formül var mı? Emine S./ıstanbul
Eşit miktarda kuşburnu, rezene, sinameki, papatya, biberiye ve funda yaprağını karıştırıp çay gibi demleyin. Bu çaydan her sabah bir büyük bardak için. Kalçalarınızın eridiğini ve bu bölgedeki selülitlerinizin azaldığını fark edeceksiniz. Bu çayla birlikte bir adet ananas yemek, yağ yakımınızı hızlandıracaktır. SUNA DUMANKAYA'dan ALTINDIR..

opuyorumnanaktan

şekersiz türk kahvesi içebilir miyimmmmmm:kedi::sinifsinif::Saruboceq:
a.s. Kabızlık sorunu yaşamayacaksan yada kabızlık sorunu çözebilirsen içebilirsin...
opuyorumnanaktan

a.s. canım hoşgeldinkaydirigubbakcemile5 ben de beceremedim o diyeti... 7 gün kesintisiz ve kesin sonuç için 1 ay aynı şeyleri yemek bana göre de değil.. çok bıktırıcı..bu diyet bana daha cazip geliyor... 5 gün sonra 2 gün bayram yapmak çok hoooş..kaydirigubbakcemile2 eeehh 3 ileri 1 geri ama olsun... en fazla 1 ay daha diyet yaparım... opuyorumnanaopuyorumnanaktan

zaten asabi oluyorum o dönemimde bide üstüne üstlük cikolatalarimida yiyemezsem iyice kudururum sempatiksalakcinni

kız sen bilirsin ama senin fazla kilon da yokmuş boyun kaç??
bence vereceğin kilo miktarı az regliyken ara verip tekrar başlayabilirsin ama benim öyle bi lüksüm yok kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ee devam etcek misin bari kaydirigubbakcemile3 yoksa diyet bozanlar arasinda fislenmekmi istiyosun aklinialirimsmileaklinialirimsmile

yok ya bırakmıyorum,ben geçen hafta da arada böle cozutmuştum.dieti bırakmak hepten kaybetmek olur,zararın neresinden dönersen kardır.ben devam ediyorum yine,şimdi tavuklarımı haşlıyorum

kız sen bilirsin ama senin fazla kilon da yokmuş boyun kaç??
bence vereceğin kilo miktarı az regliyken ara verip tekrar başlayabilirsin ama benim öyle bi lüksüm yok kaydirigubbakcemile2

152 cnm ufacik tefecik bi kizim :kedi: kilo yakismiyo bana:)
ya bide kilom az ama sisman gösteriyo beni bu yüzden 43 ideal kilom :lepi:
öyle yapcam artik valla regliyken dayanabilcemi pek sanmiyorum sempatiksalakcinni
neden sende bi hafta ara verip sonra tekrar baslarsin nolcakki

yok ya bırakmıyorum,ben geçen hafta da arada böle cozutmuştum.dieti bırakmak hepten kaybetmek olur,zararın neresinden dönersen kardır.ben devam ediyorum yine,şimdi tavuklarımı haşlıyorum

bisey itiraf ediyim bende dün kacamak yaptim :kedi: bugünde kardesim ekmek yerken iki isirik aldim :kedi: ama devam etcez tabi guclubacismile birakmak yok lmaz:

teşekkür edrim inş sende verirsin.ya fena görünmüyo fiziğim ama kalçalar büyük o fazla dikat çekiyor ya 56cm bele92 kalça olunca acaip duruyora.sçok sevdiğim bi kotum vardı o da kalçamdan geçmiyor ya mirmirmirmirama beş gün sonra görücez artık:dance:

lmaz: ne yanii akannehir YAĞLAR MI KAZANACAAAK lmaz: inanamıyorum... zafer yağların değil BıZıM OLACAAAKKKK:lepi:

a.s. SEN DE METOBOLıZMANI KANDIRABıLıRSıNkaydirigubbakcemile3 şeker ilavesiz diyet reçel veya tatlandırıcı kulanılmış bitter çikolata ( ama üzerlerini dikkatli okuyup, kalori değerlerine bakıp almaya dikkat etmelisin)aklinialirimsmile

a.s.a.s. regl döneminde diyeti bırakmak gerekmiyor diye biliyorum... bi de regl düzensizliği için ibrahim saraçoğlu ASLANPENÇE'si öneriyor.. ınternetten bulabilirsin.. çok detaylı bir yazı kısaltıp sana gönderemedim..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…