45 gram hediye

25bin tl hediye mi olur yaa, şok oldum. Ailesi eşinize yaptıysa o oğullarına da yaparlar, size düşmez ki

Ki bize hiç bir şey gelmiyor onlar tarafından ben bu değersizlik kısmına da sünir oluyorum ama yine diyorum bi 10 gram takalım
O zaman şöyle de naparsan yap,benden bu saatten sonra birikim destek bekleme,yer içer gezerim.
Belki gözü korkar ciddiyetini anlar olayın,
10 gram bilezik yerine 2 ata falan alın göz dorldurur...

25bin tl hediye mi olur yaa, şok oldum. Ailesi eşinize yaptıysa o oğullarına da yaparlar, size düşmez ki
Zaten abisine 25.000 dusuyorsa ailesine 100.000 dusmesi gerek su mantikla.Yani nereden bakarsaniz mantikli degil.
15-20 Gr haydi dusunulur de bu nedir yani :)

Burada önemli nokta aile kendi adına ayrı kardeş adına da ayrı bir 45 gramlık altın mı taktı? Eğer öyleyse eş haklı, değilse bir 15-20 gramlık bilezik yeter.
HAyır toplamdan 45 gram 3 kişi adına o da aslında mehirdi düğünde boş gözükmesinler diye benden siteyip geri taktılar :)

Baska kardesi var mi ? Onun icinde sahip oldugunuz evi ustune yapmasin sonra :)
Sakasi bir yana bizde sizin gibi dusunuyoruz,asiri abarti.

Ay ailenin akıllısı yani eşin. Her ailede oluyor böylesi. Bu kadar fazla takarsak onları mahcup ederiz falan diye ikna etmeye çalış.
AİLEnin en akıllısı hatta . 30 ar gram taktığı kardeşlerinden yarım ve çeyrek geldi üstüne manevi olarak beni insan yerine koydukları yok vs vs

X