45 gram hediye

Tamam 3 kişi adına takmışlarsa 45/3= 15
Adamlar nasıl mantık hesabı yaptılarsa 45×3 ile hesaplamaya çalışmışlar 🤣 Öyle böyle zaten konu sahibi arkadaşa söz söyleme hakkı bırakılmadığını bu yüzden çok da düşünüp kendi kendisini üzmemesini tavsiye ederim.

Adamlar nasıl mantık hesabı yaptılarsa 45×3 ile hesaplamaya çalışmışlar 🤣 Öyle böyle zaten konu sahibi arkadaşa söz söyleme hakkı bırakılmadığını bu yüzden çok da düşünüp kendi kendisini üzmemesini tavsiye ederim.
Valla sonradan gördüm 30 gr takmışlar :KK70: Hayırlı uğurlu olsun ne diyelim :)

Eşinizin durumu dışarıdan bakınca çok komik duruyor. Evi yok arabası yok 15 bin TL lik hediye takıyor.

Bu saatten sonra birşey sahibi olacağım diye isteklerinizden vazgeçip birikim yapmayın çünkü sizde bu koca varken birikimleriniz başkalarının ihtiyaçlarına gider.

Valla inanın artık çok gözüme gözükmüyor maddiyat benim üzüldüğüm kısım kadir kıymet bilinmiyor çok şey beklediğim de yok aslında bi araya gelindiğinde bi güler yüz bi hoş sohbet insan yerine koyulmadığım için maddiyata çok takılmış gibi duruyor olabilirim ama olayım o değil benim zaten düzeleceğini de sanmıyorum bu saatten sonra

Valla inanın artık çok gözüme gözükmüyor maddiyat benim üzüldüğüm kısım kadir kıymet bilinmiyor çok şey beklediğim de yok aslında bi araya gelindiğinde bi güler yüz bi hoş sohbet insan yerine koyulmadığım için maddiyata çok takılmış gibi duruyor olabilirim ama olayım o değil benim zaten düzeleceğini de sanmıyorum bu saatten sonra
Sizin kıymetinizi asıl bilmeyen kişi eşiniz kardeşleri değil ki.
Fikrinizi, çabanızı önemsemiyor, kardeşlerini sizden çok düşünüyor.
İnsan yerine konulmuyor ona rağmen o ortamlarda bulunmaya zorlanıyorsanız bunun asıl sorumlusu yine eşiniz.

X