Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

azıcık beklesin canım o zaman,hem birbirinizi daha iyi tanımış olursunuz bu zaman zarfında'da hazırlıklarınızıda yapmış olursunuz bir eksiğiniz kalmaz düğün için.Allah tamanına erdirsin canım tez zamanda bir ömür boyu mutlu olun :Saruboceq:

Seninde kandilin mübarek olsun tatlım hoşgeldin

Biz bugün iyiyiz teyzesi çok şükür bir aksilik çıkarmadığı daha annesine :)))

Seninde kandilin mübarek olsun tatlım hoşgeldin

Biz bugün iyiyiz teyzesi çok şükür bir aksilik çıkarmadığı daha annesine :)))

:)) sessız sakın bı bebk olcak sanırım annesııkaydirigubbakcemile5 senı hıc uzmeyecek bu fasulyecık

kızlar ben evde aerobık yapıyorum bılıyosunuz tavsıye edecegınız bı program varmı tatlışlarım artık degısık aerobık turlerı denemek ıstıyorum canlarım tavsıyesı olan varsa yazabılır mı acabaa

Bende öyle düşündüm canım anca biter zaten hazırlıklar...
Sabırlı olucak zor ama ikimizde beklicez...
Teşekkür ederim iyi dileklerin için hayırlısını diliyorum.

evet canım inş.akşamlarıda sorun çıkarmaz dün geceyi aç geçirdik gene :))

Nıvae body vardı dinamik sabahlar canım onu yapabilirsin bak ben yapıyordum çokta memnundum ama şimdi yapamıyorum maalesef (

evet canım inş.akşamlarıda sorun çıkarmaz dün geceyi aç geçirdik gene :))

Nıvae body vardı dinamik sabahlar canım onu yapabilirsin bak ben yapıyordum çokta memnundum ama şimdi yapamıyorum maalesef (

aç mı kaldın yıne tuhh ya keske bıseyler yıyebılseydın tatlımm

canım cdsını mı aldın yoksa ınternetten mı bulmustun ona gore aramayı yapayım bende cdsını aldıysan ogle tatılınde alayım hemenn

Seninde kandilik mübarek olsun canım...
Ve tabiyki 4. grup takımı üyelerindeki herkesin...
Ben leslie ile yürüyüşü öneriyorum.
Partlar yükseldikçe çok faydalı hareketler var içinde.
Kalori yakımı ve vucudu şekillendirmek için birebir.

Bende öyle düşündüm canım anca biter zaten hazırlıklar...
Sabırlı olucak zor ama ikimizde beklicez...
Teşekkür ederim iyi dileklerin için hayırlısını diliyorum.

Beklemek bazen sana beklemediğin süprizler getirir canım bak bana beklemediğim ay meleğim geldi bana sende öyle yap canım.Ama çokta kafana takma herşey için ikinizde olumlu düşünün.Eminim ikinizde çokmutlu bir aile olacaksınız.

Sen öğrencimisin canım yoksa çalışıyormusun.Öğrenciysen eğer nete girmek sorun olmuyormu senin için şu saatte

tesekkurler canımm senın dedıgın egzersızlerede bakacagım ama sanada caglayana sordugumu sorayım canım cd mı aldın yoksa ınternettenmı ındırılıyo tatlımm

Yiyemiyoruz ki canım uykuda yok öğle yatıyoruz baygın baygın yatakta çok komik ama halim yaa..yazık eşimde her an başımda bekliyor birşey istiyimde getirsin diye ama aç bi ilaç güne başladık :))

Canım akşam gazetesi ücretsiz vermişti onu o zaman almıştım ben.Eğer bulamazsan ben sana burdan kopyalar kargo yaparım olur mu

günaydin arkadaslar,kandiliniz mübarek olsun..

masallah sabah sabah ceneniz düsmüs gene hahaha

keyifler yerinde masallah oh Allah bozmasin ins..

ceren bende bi sürü spor videosu var hepsinide netten indirdim ama bi tanesi cok zevkli hem dans etmeyi ögretiyo hem spor bi tane cd side sirf spor yaklasik 2 saat sürüyo galiba tam emin degilim ismi carmen electra aerobik striptiz bi tane videosundada yatakda dans ediyo haha bi tasla iki kus kocanada sow yaparsin:roflol:

Son düzenleme:

oylemı canım o zaman daha kolay bulurum bızım ıs yerının caycı hanımın esı yaysat bayısınde calısıyo ona buldururum ben saorun degıl o zaman tatlım kacırdeıgımız seylerı hep getırıyolar bıze sen hıc zahmet etme tatlım bu arada dusuncen ıcın tesekkur ederım tatlım

bırazz nazz yapp kızımmm :)) yatarkenn bıseyler ısteeee calıstır enısteyıı :)) kolaymı baba olmakk:))

İnşallah ikimiz içinde hayırlısı olur canım.
Cevaplanmamış sorular var zaten.Kpss olusa sevdiğim il dışına çıkıcak o zaman belkide önümüzdeki yaz olur...Zamana bırakıyoruz artık...

Ben hem öğrenciyim hem çalışıyorum canım...
Dönem bitti zaten yaz okulu var ağustosta mersin ünüv okuyorum ben son yolım bilgisayar ve proğ alanında.Aynı zamanda özel sektörde finans departmanında görevliyim.O yüzdende tüm gün burdayım:)Rakamlarla boğuşmadığım zamanlar ayı yeni kapadık rahat bir dönem içindeyim...

saol canım senındee sabah sabah guldurdun benı allah ıyılıgını versın tatlımm ya su oryantal aerobık varmıs o varmı sende tatlımm

Anladım cnm kabızlık ve gazdandır muhtemelen. Yine doktoruna sor C.tesi.

Ben de kardeşim askere gitmeden evlenmiştim annem çok ama çok zorlanmıştı. HAzirandı evlendiğimde kardeşim Kasımda gitmişti.
Bekle cnm bence sende.

Hafta sonu benim içinde sorun yaratabiliyor ablacım.
Ama kararlı olucaz ve başarıcaz.
Bak çizelene nasılda azalmış dahada azalıcak inşallah.
Başarıcaz başka yolu yok...:1hug:

Kız var ya senin için kaçamak yapmıcam haftasonu. opuyorumnanaktan

hepınızın kandılı mubarek olsun kızlarrrr

ee nasılsınız bugunn

Cerencim hoşgeldin şekerim Seninde kandilin mübarek olsun.

Yaso hoşgeldin kuzum.

tesekkurler canımm senın dedıgın egzersızlerede bakacagım ama sanada caglayana sordugumu sorayım canım cd mı aldın yoksa ınternettenmı ındırılıyo tatlımm

Ben internetten indirdim canım...
Leslie ile yürüyüş 1,2,3 diye gidiyor...
HEr kademede hareket derejesi süre kalori yakımı artıyor.
Ben çok faydasını görmüştüm zamanında.
Şu ara geç gittiğim için pek yapamıyorum.
Ama hafta sonu bende indirsem fena olmaz.

ok canım hepınızın dedıklerını degerlendırecegım bıraz spor kolık oldugum ıcın daha cokk vıdeooo ıstıyorumm :)) bunlar bıtsın yıne basınızdayımm :))

saol canım senındee sabah sabah guldurdun benı allah ıyılıgını versın tatlımm ya su oryantal aerobık varmıs o varmı sende tatlımm

yok canim o yok bende leslinin bütün vieolari,slim in 6,carmen electra,callentis,nivea body,pilates,bide 10 günlük bir program var bi gün karin bi gün kalca calistiriyo,bu kadar videonun arasinda sen ne yapiyosan diye sorarsan koca bi HIC haha

saol canim

Her zaman tatlışım biz niçin burdayız inş.bulabilirsin çok güzel bir cd

ayyy yemek istese cnım yapıcamda istemiyorum ki canım birşey.tek aklımdan geçen şey dondurma oda bademciklerim geçmedi için izin vermiyor...

İkiniz içinde hayırlısı olsun canım benim iyi düşünüp doğru karar verin.
desene çok yorucu bir tempon var canım aman bende bir ayı kapattım yeni ayı açmasak çok iyi olacaktı ama yap yap bitmiyor bir türlü :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…