Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Yaso bak güzelim Cumadan sonra yarıştayız. Ayağını denk al ona göre. Çünkü ben söz verdim kendime seni geçmek için ona göre.

Bende aynen senin gibi zor toparlanıorum, moralim bozuluyor yiyorum ama bu haftasonu kaçamağından sonra yemedim. Sırf Ceren sen birinci olacaksın Özge dediği için.
Sırf sen 1. olma diye Çok üzgünüm çoook

Bende aynen senin gibi zor toparlanıorum, moralim bozuluyor yiyorum ama bu haftasonu kaçamağından sonra yemedim. Sırf Ceren sen birinci olacaksın Özge dediği için.
Sırf sen 1. olma diye Çok üzgünüm çoook

haha be´nim bugün güme gitti ama bende yarin hic bisey olmamis gibi devam edicem baska zaman olsa bütün hfatam giderdi simdi bi günle kurtarcam..

ya saka bi yanada bende birazda gevseklik var suanki durumumdan memnun oldgum cin bide diyet yapip kilo verdigimi bilen herkes tamam artik yeter daha zayiflama diyolar sinir oluyorum aslinda ama bilinc altimada yerlesiyo galiba sonucta ben kenidmi biliyom zayiflamaksitiyosam demekki var biseyler

Yasom sen kendin için neyin iyi olduğunu herkesden iyi bilirsin.
Ama dersen senle yarışmaktan korktum kaçıyorum sorun deel yani

slm kızlar anca gelebildim bugün ben işler çok birikmiş bir haftada yaa yap yap bitiremedim bir türlü nasılsınız bakalım

ben iyiyim uykusuzluk dışında :))

kızlar ben geldimmm..
bakıyorumda burası yarış havasına iice girmiş..
ben hala giremedim ama üstelik kilo almısım hemde nasıl duysanız beni mahvedersiniz..
söylemicem kilomu döndüğümde yazıcam ancak..
cumadan sonra yarıştayızz..
ben yarın tekrar monti diyetime başlıom diyet yapmıom dediğim zaman kaybediom benliğimi nasıl yediğimi bile hatırlamıyorum yarın sabah monticiğime başlıcam belki cumaya kadar 1 kilo verebilirim ...

Çiçek merak ettik kuzum seni. ışler yoğun olsa da bi gir yaz sonra çıkarsın.

Zevcan tam sopalıksın kızım sen. Bundan sonra alma bari.

hoşgeldin canım kolay gelsin :1hug:
yorma kendini yavaş yavaş toparlanır nasılsa dön bize sırnaşık şey

ahh canım yaa keşke toparlansa burası daha haziran'a tek fatura kesilmemiş düşün nasıl yetişecek bilmiyorum artık :))

Sen nasılsın bakalım nasıl gidiyor monti

Çiçek merak ettik kuzum seni. İşler yoğun olsa da bi gir yaz sonra çıkarsın.

Zevcan tam sopalıksın kızım sen. Bundan sonra alma bari.

canım benim saol iyiyiz bugün biraz daha hafif hafif bulantılar başlıycak gibi bugün birde karnım ağrıyor ya şiş gibi karnım hergün yeni birşey çıkarıyoruz :))

Sen nasılsın hayatım kaçamak yok dimi menülerinize yorum yapamıyorum kusura bakmayın kızlar

ahh canım yaa keşke toparlansa burası daha haziran'a tek fatura kesilmemiş düşün nasıl yetişecek bilmiyorum artık :))

Sen nasılsın bakalım nasıl gidiyor monti

anlamam sizin işleri canım ama yaparsın sen yerimseniben

benm montiyi hiç sorma canım yaa annemlerdeyim bu hafta hep sevdiğim yemekler pişio dayanamadım hareketsiz kalıncaya kadar yedim düşün durumumu klava: yarın yemicem ama söz verdim kendime annemlerede dedim yemicem yapmayın yemek die bakalım basarabilicekmiyim canım hala yemek istiyo nasıl pasta kurabiye yiyesim var bi bilsen ama suyumu içiyorum basküldeki sonucu görünce cıldırıcaktım delikafadulden
haftalardır uğrastıklarım bu uğurda hastalanmam inanmıyorum kendime yaa :çok üzgünüm:

klava: ama sen gerçekten sopayı hakketmişsin özgem haklıymış canım demek ki.tamam annenlerdesin canın çekiyor olabilir anlıyorum ama az az yesen bile yeter sana.Ki sen kendin söylemişsin bu uğurda hastalandın aç kaldın yapma kendine bünyen iyice iflas edicek bu şekilde.Yemek yedikten sonra içtiğin suyun sana bir yararı yok ki tatlım su yediklerini eritmez klava:

Çiçek bulantılar hafiften başlar cnm bu haftalarda. Sabah kalkmadan tuzlu kraker yemek işe yarar.

Zevcan toparlan şeker biran önce. Eğer kendine güvenmiyorsan dönene kdr yapma diyet canım. Diyet yapıp bozmak daha moral bozuyor.

Siz beni ne kadan çok seviyorsunuz böyle geçmişe baktım beni merak etmişsiniz gene ayyy çok hoşuma gitti böyle sevilmek ne kadar güzel bir duygu Şeniz:1hug: sizleri çok seviyorum bende.Bundan sonra hergün girip size sağlık durumu bildiricem bu kadar merakta bırakmıycam sizleri söz veriyorum

o krakeri artık yanımdada taşıyorum canım hiç hoşuma gitmiyor ya onu yemek unutmuşum tadınıda çok yavan geliyor böyle yerken nasıl alışacağım hiç bilmiyorum

haklısınız ne deseniz haklısınız.. mafoldumben
yarın baslıyorum montiye öyle olunca yemeklerden yicem meyvede yicem sadece pasta börek ve pilav yiyemicem..
en azından cumaya kadar 1 kilo olsun gider diyorum vücudum ağırlığı olsun gitsin zaten sıcaktan dısarıda cıkamıom eve tıkıldım kaldım iice bunaldım az önce termometreyi günese koyduk 50 derece full lenmiş acaba güneş kaç derece :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…