Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canım benım hersey sızın sayenızde sızlerı cok sevıyorum ben yıne hergun buradayım tam gaz sıze enerjımı vermeye devam edecegım canım kaptanım benım hersey gonlunce olsunnnopuyorumnanaktan
Ceren hoşgeldin kuzum. Süper vermişsin maşallah maşallah. bu kdr kısa sürede bu şekilde sağlıklı kilo verdin kutluyorum valla. Azim örneğisin.

bitanem canım arkadasım sanada hersey ıcın cok tesekkur ederım motıve kaynagım benımopuyorumnanaktan

yenı arkadaslar hosgeldınız sakın bızım yerımızı aratmayın gozum ustunuzde kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

çağlayanım mezun olmamda en buyuk etkı senın bılıyosun degılmı canım benım benı cok guzel motıve ettın gerek kızarak gerek uyararak benı cok saglıklı duzenlı bır beslenme programına soktun.ii ki bu takıma gelmışim ii ki hepınızle tanısmısım emeklerın ıcın tesekkur ederım tatlım sana.bundan sonrakı hayatında bebısınle sana cok cok huzurlu mutlu saglıklı yıllar dılerım sızlerı sewyorum...

Bağırsakları çalıştırma özelliği olan çay, yağları yakmada da etkili. Sadece bu çayı içerek, emzirerek ve yoga yaparak üç hafta içinde 11 kilo verdiğini söyleyen güzel yıldız Jolie, çayın nasıl hazırlandığını da anlattı.

ışte sarmısaklı çayın tarifi:

-Küçük bir taze zencefili soyun ve 2 fincan suyla kaynatın.
-6 dakika kaynadıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarmısak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ekleyin ve iyice karıştırın.
-Çayın soğumasını bekledikten sonra süzün ve soğuk için.

ben bunu denicem sanırım taktım sarımsak çayına. bi hafta sonra da duruma göre söylerim size de kaydirigubbakcemile2

angela merhaba canım ben ceren adını ogrenebılırmıyım bırde bu cay kokmazmı nasıl içeceksin merak ettim

canım ara ogunlerın cok fazla olmus ayrıca ıctıgın su mıktarınıda yazarsan ıyı olur bunun yanında ımkanın varsa mutlaka sporunu yap TAVSİYE EDİYORUM

canım guzel menu bıtanem benımm

angela merhaba canım ben ceren adını ogrenebılırmıyım bırde bu cay kokmazmı nasıl içeceksin merak ettim

hımm içinde bal filan var belki yardımcı olur içmeye denicem bende ama o kadar kilo verdiriyosa kokusuna da dayanılır sanırım bu arada adım büşra kaydirigubbakcemile2

su sondakı tabloda kendımı goremeyınce nasıl garıp oldum valla ben mezun olduguma cok uzuldum yaa:gitme:

iyiyim canim bu aksam dügün var oraya gitcez birazdan yemekli olcak ins cok kacirmam :)

dıkkat edersın sen tatlım ben guvenıyorum sana bızde misafirliğe gidiyoruz akşama gıttıgımız arkadasımızda yemekte baya ısrarcı bakalım ben ne yapıcam cok zorlanıcam bu aksam cokk dıkkat etmem lazım benımde en azından bu ayı atlatırsam bu sekılde bır daha sıkıntım olmaz

evet canim seninde daha dikkatli olman lazim kisa sürede cok kilo verdin cabuk geri alman olasiligi var 1 2 ay kilonu korudunmu sonrasinda biseycik olmaz ins,,

benimde aslinda yiyebilecegim seyler olucak ama iste gec satte dagitiyolar yemegi 8 gibi basliyo dagilmaya o biraz kelek ama bakicaz artik

kaydirigubbakcemile3 olsun bısey olmaz fazla kacırmamaya dıkkat edersın canım benım

bende yazimm artık bugünki menümü; sabah yeşilçay,2 ince dilim peynir bi yumurta yarım kepek ekmeği
ara..elma..dereotu
öğle..20 adet kiraz
bi de az sonra kiraz sapını kaynattım suyunu içicem:) 1 2 saate kadarda akşam yemeği için taze fasulyeyle bi kase yourt yicem.. ilk menümm fikirlerinizi yazarsanız sevinicem kaydirigubbakcemile2

canım öğünler önemlidir öğle yemegını 20 adet kırazla gecıstırmen cok saglıksız ogle yemegı yemen lazım canım yoksa aksam yemegınde yemeklere cok yuklenırsın bız burada genellıkle ogunlerı atlamıyoruz senın ogle yemegın bıraz ara gıbı olmus canım

evet haklısın ara şeklinde oldu ama ben genelde sabahla öğle yemeğini bir arada yiorum geç kalktığım için o biraz uyku düzeniyle alakalı oluyo yani ondan bişey yemek istemiyorum genelde ama düzenli yemem lazım evet dikkat edicem. teşekkürleropuyorumnanaktan

rica ederım tatlım bu sekılde duzene sokabılırsen kendını gayet guzel kılo verırsın tatlım pekı gunde kac lıtre su tuketıyosun canım bu da onemlı menulerını verırken su mıktarınıda eklersen ıyı olur canım ayrıca spor yapıyosan onuda eklersen sevınırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…