Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

rica ederım tatlım bu sekılde duzene sokabılırsen kendını gayet guzel kılo verırsın tatlım pekı gunde kac lıtre su tuketıyosun canım bu da onemlı menulerını verırken su mıktarınıda eklersen ıyı olur canım ayrıca spor yapıyosan onuda eklersen sevınırım

mekik çekiyorum aklıma geldikçe günde 100 tane çekiyorum tahmini akşamları da 1 er saat yürüyüşe çıkıyorum dünden beri yemekten sonra çıkıcam yürüyüşe su fazla tüketmiyorum o biraz sorun ama dikkat edicemm bi 8 bardak içmem gerekli :)

mekik çekiyorum aklıma geldikçe günde 100 tane çekiyorum tahmini akşamları da 1 er saat yürüyüşe çıkıyorum dünden beri yemekten sonra çıkıcam yürüyüşe su fazla tüketmiyorum o biraz sorun ama dikkat edicemm bi 8 bardak içmem gerekli :)

mekık cekmen ve yuruyus yapman guzel tatlım su mıktarınıda gunluk 2 lıtre falan ıcersen kımse senı tutamaz cok kolay bır sekılde verırsın kıloları

hoşbuldukk:) adım büşra 19 yaşındayım.kütahyada öğrenciyim.istanbulluyum kilolalara gelincee bi kaç yıldır bu kiloda giidp geliyorum. çok hızlı kilo verebiliyorum ama bozunca da aynen geri alınıyo tabi ama bu sefer bozmucam burası baya motive edici geldi bana. Tam anlamıyla bugün başladım diyete sabahları ben çok bişey yiemiyorum sorunum gece yemek ve abur cubur onları da artık tamamen kesiyorum yeşilçay içmeye başladım günde 3 öğün ve de dereotu annemin tavsiyesiyle :) akşamları da 1 saat yürüyüşe cıkıcam bu akşamdan itibaren bakalım inş olucak bu sefer hedefe ulaşıcamm alkisalkisalkis
hoşgeldiiiiinnnnnn ,öğrenci iken en çok abur cuburla öğün geçiştirmek kilo aldırıyordu bana galiba senin de öyle, ama merak etme burda mutlaka motive olursun
merhaba benı aranıza kabul ettıgınız ıcın cok cokk cokkk tesekkur ederımm
benım dıyetım baslayalı 2 hafta oldu
31 mayıs pazartesı gunu 92.2 kg
07 hazıran pazartesı gunu 89 kg
11 hazıran yaniiiiiii bugunnnnn sadecee 5 gun olmasına ragmen 87.6

dıyetım cok cok guzel gıdıyor allahım bozmasın
benım durumum artık kararlılık vs ötesine geçti sumo gureççilerine benzedim
ve cokkk cokk yakın olmasa da öyle öldüm bittim demeden verip kurtulucam bu pis yağlardan
canımm avatardaki bebişin galibaa, hoşgeldin, sakın üzülme bebişin daha küçük merak etme gidiyor kilolar

selam hanımlar ben geldim...

Davet için çok teşekkür ederim...
Ben 1.65 boyundayım ve bu sabah itibariyle kilom 67,400 gr çıktı.
Dün itibariyle kendime dur demeye karar verdim ve buğün sıkı bir giriş yaptım gibi geliyorum.
Hemen şu ana kadar olan menümü paylaşayım.daha deneyimli olan arkadaşlar vardır hatam var mı bir bakarsanız çok sevinirim...

sen de hoşgeldin canımm kilon çeok fazal değil ,umarım çabuk verirsin hedefin kaç kilo olamk??

hoşbulduk..evet fazlasıyla öyle oluyo ve ikinci öğretimim geceleri de aynı şekilde abur cubur olunca baya bi kötü oluyo :tomato: ama 60 olucam bu sefer inşallah en çok yaptıgım diyetim 40 gün sürdü :KK43: çok çabuk kilo vemek istediğim için kötü oluyo işte bi de burayı denemek istedim ama gerçekten motive edici..zayıflama cetveli de çok iyi.. teşvik ediyohihoyyyt

sebnemcim püsküüt paylasim alanina birakmis

Etap etap bakınca farketmiyorum da bir yarışmacının durumunu en çok karne hazırlarken fark ediyorum..

Küçük dilimi yuttum ilkini hazırlarken.. ikincisinde yuracak bi'şey kalmadığından sadece yutkundum..

4. Takımın mezun olan üyeleri sevgili CaglayanCicek ve sevgili ceren06_35 in karnelerini ekliyorum şimdi.. Tebrikler..

Ancak 4. takımın 3. mezunu ile ilgili karne hazırlamadım. Kaptanımızdan gelen cevaba göre hazırlayacağım..

Sevgili kaptanımız sebnemselayfurkan bir konuyu hatırlatmak istiyorum.
Karar defterimizde yer alan kurala göre, mezun olma hakkı için hedefin %80 ini tutturmuş olmak gerekiyor.
Hedefleri bilmediğim için kontrol mekanizması olrak sorumluluğun sende olduğunu düşünüyorum.
Aşağıda bilgisini verdiğim üyenin toplam kilo kaybı oldukça düşük olduğu için karne hazırlanması gerekip gerekmediği konusunda senin onayına ihtiyacım var.

Semiha
Başlangıç : 60 Kilo
Şimdi : 56,9
Verilen Kilo : 3,1

Günaydın kızlar beni mezun mu ediyorsunuz ya :)))

neler oldu ben yokken şimdi geldim ancak geçen hafta raporluydum dr.1 hafta raporu uzattı evde dinlendim hep gerçi uyudum hep,hiç gezinemedim sürekli uyku yapıyor bu bebiş bana :))

Biri bana kısaca neler oldu anlattın olur mu hepinizi çok özledim

Günaydın herkese.
Haftasonum hiç ama hiç iyi değildi. Bu hafta kilo verirmiyim bilmem. akannehir
Gerçi sadece Cuma akşamı ve c.tesi cozuttum Pazar daha iyiydi ama bakıcaz.
Pazar yediklerim
Sabah
Yarım kk peynir, 3 zeytin, yarım domates, omlet

Ara
1 bardak nar suyu (hazır)

Öğlen yok çünkü kahvaltı çok geç oldu.

Akşam
Çipura fırında ve salata

Ara
kiraz ve elma

yenı arkadaslar hosgeldınız sakın bızım yerımızı aratmayın gozum ustunuzde kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

Ceren kız alemsin cadı seni a.s

su sondakı tabloda kendımı goremeyınce nasıl garıp oldum valla ben mezun olduguma cok uzuldum yaa:gitme:

Adın olmasada hep bizimlesin yerin burda daimi şeker olumunekankayizsmile

:KK3: bende yazimm artık bugünki menümü; sabah yeşilçay,2 ince dilim peynir bi yumurta yarım kepek ekmeği
ara..elma..dereotu
öğle..20 adet kiraz
bi de az sonra kiraz sapını kaynattım suyunu içicem:) 1 2 saate kadarda akşam yemeği için taze fasulyeyle bi kase yourt yicem.. ilk menümm fikirlerinizi yazarsanız sevinicem kaydirigubbakcemile2

Cerende söylemiş cnm bu beslenmeyle vermen mümkün ama hoppp diye geri alırsın sonrasında. Öğlen hiçbir şey yok nerdeyse.

Su çok az mutlaka 2 lt en az :kızgın:

Günaydın kızlar beni mezun mu ediyorsunuz ya :)))

neler oldu ben yokken şimdi geldim ancak geçen hafta raporluydum dr.1 hafta raporu uzattı evde dinlendim hep gerçi uyudum hep,hiç gezinemedim sürekli uyku yapıyor bu bebiş bana :))

Biri bana kısaca neler oldu anlattın olur mu hepinizi çok özledim

Günaydın bebekim. Minnoşuna da günaydın. Nasılsın bakalım.Minişko nasıl. Doktora gittin mi ne dedi. Anlat ayol.
Takımdan mezun olanlar ve sen hamiş olduğun için yeni arkadaşlar geldi. Şimdilik 3 yeni üyemiz var. Hamiş olduğun için mecbur mezun oluyorsun. Sakın diyet falan yapma sen. Bol bol ceviz fındık vs ye tamam mı.

biz çok iyiyiz teyzesi ama bu sabah biraz yaramazlık yapmaya başladı galiba başım dönüyor durmadan.Geçen haftada sürekli uyuduk :)))
azıcık iş yapıyorum evde 1 saat uyuyorum kalkıyorum yeniden uyuyorum.Dr.gittik sağlıklı bir bebişimiz varmış çok şükür kesemizide gördük bu cumartesi tekrardan kontrole gidicez şimdilik 6.haftalık olduk kalp atışını duyarız inş.Bol bol c vitamini al ve dinlen dedi stres ,terleme,yorulma,olmasın hele diyet kesinlikle yok bırakıyoruz artık ve ayda 1 kilo alıyoruz dedi :))
Ama ben ucunu kaçırmadım tabi bu hafta kaçamak yaptım mecburen çünkü eşim artık 2 canlısın diyerek kızdı bende ucundan azıcık yedim bazı şeylerden

Şimdi ben size soru soruyım güzel annişler
Bu bebiş çok yaramaz kasıklarıma ağrı giriyor özellikle sol böyle kesik kesik hafif yokluyor beni
Sonra neden bu kadar uyuyorum şimdi bile var sabahları daha 6 oldu mu ayaktayım ve çok çabuk yoruluyorum artık normal mi sizce bunlar

Çiçekim elbette normal. ılk zamanlar çok uyku yapar. Salak gibi gezersin etrafta. Kolay değil tüm hormonların altüst oluyor. Vücud da yeni duruma kolay uyum sağlamak için uyumanı istiyor.
Ne kdr çok dinlenirsen o kdr iyi şu anda canım. Kasıkta ağrı da normal zaten hamilelik belirtisi ama sen yine de doktoruna sor gittiğinde.
Sakın diyette olma Çiçek. Sen iyi beslenirsen bebeğinde iyi beslenecek. Elbette abur cubur vs yeme ama iyi beslen.

Çiçekim elbette normal. İlk zamanlar çok uyku yapar. Salak gibi gezersin etrafta. Kolay değil tüm hormonların altüst oluyor. Vücud da yeni duruma kolay uyum sağlamak için uyumanı istiyor.
Ne kdr çok dinlenirsen o kdr iyi şu anda canım. Kasıkta ağrı da normal zaten hamilelik belirtisi ama sen yine de doktoruna sor gittiğinde.
Sakın diyette olma Çiçek. Sen iyi beslenirsen bebeğinde iyi beslenecek. Elbette abur cubur vs yeme ama iyi beslen.

dr.bulantı ve kusma olmadığı için iyi dedi ama inş.hepte böyle deva meder diye ekledi.
drda öyle dedi canım diyet yok sağlıklı beslenicez dedi elimden geleni yapıcam iyi bir hamilelik geçirmek için.Kasık ağrısını bakıyorum netten yerleşme içinde diyorlar ama olmazsa arar sorarım ne yapıyım cebini verdi çünkü acil birşey olduğunda ara beni diye

Ben sabah bir anda daldım gittim ama takıma yeni gelen arkadaşlar olmuş hepiniz hoşgeldiniz ben hamiş olduğum için mezun olmuşum ama

:))) hep buralardayım gene

Dr.benimle başı belada olacak galiba böyle giderse çok merak ediyoruz herşeyi inş.sağlıklı atlatırız 9'da bir anca kavuşuruz bebişimize

günaydın kızlar nasılsınız..
haftasonu costum yine ama bu gün tekrar dikkatli yemeğe başladım.
annemler sabah hastaneye gitti bende evde hazırlık yapıom menümü yazıp kacıcam bu hafta pek takip edemicem anlicanız zaten izinliyim :)
sabah
4 dilim ekmek peynir domates
ara 1 kase kiraz
öğlen: menemen ayran salata
ara 1 kase kiraz
aksam fırında sebze 2 kasık bulgur pilavı salata yoğurt
ara 1 kase kiraz
3 litre su(burası cok sıcak)
çay falan yok yanıommm sırnaşık şey

Ben sabah bir anda daldım gittim ama takıma yeni gelen arkadaşlar olmuş hepiniz hoşgeldiniz ben hamiş olduğum için mezun olmuşum ama

:))) hep buralardayım gene

Dr.benimle başı belada olacak galiba böyle giderse çok merak ediyoruz herşeyi inş.sağlıklı atlatırız 9'da bir anca kavuşuruz bebişimize

çalayancım nasıl gidio hamilelik alısabildinmi anneliğe..
ne güzel yaa anne oluyorsun sırnaşık şey
umarım kolay bi hamilelik olur..kendine ve bebişe ço0k ii bak tatlım opuyorumnanaktan

Zevcan saol tatlım ya,alışamadım daha hissedemiyorum uyku ve hafif kasık ağrısı dışında canım çünkü.

Geçmiş olsun canım kardeşin rahatsızmış allah acil şifalar versin canım

X