Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

slm sizlar masallah döktürmüssünüz yine..

cerencim resimlerini gördüm masllah canim cok güzel olmussun boyda var tabi oh..

caglayana cok gecmis olsun yarin hayirli haberlerini aliriz ins

meyvenullcüm senide isyerinde üzmüsler galiba,SIKMA canini canim hakkinda hayilrisi olsun ins..

özgecim senide gördüm canim ama 70 le 67.8 arasindaki farka inanamadim elbise cok güzel durmus üstünde canim..

sebnemcim senin adinada cok seviniyorum canim,ins bu azimle devam edersin..

kizlar unuttugum varsa kusura baksamsin evde yoktum bugün birazdan esim gelecek acele yaziyorum,,

gel gelelim bana ya kizlar ben bi türlü toparlanamiyom ya üff sabah basliyom ögleden saonra sapitiyom bi an önce toparlanmam lazim verecegime yukari dogru gidiyyom bu hafta yarisin soonuncusu benim galiba :KK43:((

kizlar,bende yarindan itibaren montiye dönüyorum yalniz benim bugday ekmegi sorunum var bulamiyorum kepek ekmegi yada cavdar ekmegi yiycem yerine cok sorun olmaz umarim..

birde monit topiginde okumustum sanirim hani meyveyi 15 dk önce yiyodukya ama cilekde bu kural gecerli degilmis yani cilegi istedigimiz zaman yiyebiliyomusuz,yalnismiyim?

Çiçek belki girmiştir de test sonucunu yazmıştır diye girdim ama girmemiş. Artık yarını beklicez :)

Yasom orda sanırım 73 gibiydim şeker ya. Tam emin değilim. 67 olduğum resimde yan duruyorum birde onun etkisi yok deel :KK70:
Kepek ekmeği sorun olmaz. Ben her ihtimale karşı ya yarım saat önce yada 2 saat sonra meyve yiyorum.

günaydın kızlar nasılsınız bu gün ben hala regli olmadım ve tartıda fazla cıkıom sinir oluyorum 2 kilo fazla cıkıyorum zayıflayamıcam heralde bu hafta :sinifsinif:
bu günkü menüm
sabah 1 yumurtadan omlet bol yeşillik domates peynir 5 zeytin
öğlen taze fasulye 4 köfte ayran salata
aksam meyve:kiraz çilek elma kayısı
2 litre su
2fincan yeşil çay
2 fincan çay
1 form çayı
130 mekik
20 dk bacak egzersizi
yarım saat yürüyüş

Dün neler yedim ekleyeyim hemen.
Sabah
1 kk peynir, 1 domates, 4 zeytin, 5 dal maydonoz, 2 dilim salatalık, 1 buğday ekmek

Öğlen
Tavuk döner, salata ve yoğurt

Ara 9 erik

Akşam
Patlıcan salatası beyaz peyirli

Ara
250 gr kiraz, 5 erik

2.5 lt su, 1 fincan yeşil çay, 2 bardak çay, 1 fincan çay

75 ip atlama

günaydın kızlar nasılsınız bu gün ben hala regli olmadım ve tartıda fazla cıkıom sinir oluyorum 2 kilo fazla cıkıyorum zayıflayamıcam heralde bu hafta :sinifsinif:
bu günkü menüm
sabah 1 yumurtadan omlet bol yeşillik domates peynir 5 zeytin
öğlen taze fasulye 4 köfte ayran salata
aksam meyve:kiraz çilek elma kayısı
2 litre su
2fincan yeşil çay
2 fincan çay
1 form çayı
130 mekik
20 dk bacak egzersizi
yarım saat yürüyüş

Zevcan üzme kendini. Reglin bitince baya bi eksik çıkacaksın cnm emin ol. Sakın bozma diyeti ve devam et.
Mönün güzel köfteler ekmeksiz yeniyor biliyorsundur ama hatırlatayım dedim. kaydirigubbakcemile5

Dün neler yedim ekleyeyim hemen.
Sabah
1 kk peynir, 1 domates, 4 zeytin, 5 dal maydonoz, 2 dilim salatalık, 1 buğday ekmek

Öğlen
Tavuk döner, salata ve yoğurt

Ara 9 erik

Akşam
Patlıcan salatası beyaz peyirli

Ara
250 gr kiraz, 5 erik

2.5 lt su, 1 fincan yeşil çay, 2 bardak çay, 1 fincan çay

75 ip atlama

Zevcan üzme kendini. Reglin bitince baya bi eksik çıkacaksın cnm emin ol. Sakın bozma diyeti ve devam et.
Mönün güzel köfteler ekmeksiz yeniyor biliyorsundur ama hatırlatayım dedim. kaydirigubbakcemile5

canım menü güzel sporu biraz daha arttırabilirsin. kaydirigubbakcemile2
diyeti bozmak yok sabah kalkıyorum 50 mekik çekip 10 dk bacak egzersizimi yapıyorum sonra kahvaltı falan ama ne bilim regli de olsaydımda kilom azalsaydı :sinifsinif: .köfteler ekmeksiz :lepi:

Zevcan süpersin bebem. Dediğim gibi merak etme belki de 2-3 kilo gidecek canım.
Sporu arttırmak istiyorum ama bakalım. Havalar ısınsa belki ama şu an zor.
Berbat bir hava var ıstanbulda kızlar. Gök delindi sanki öyle yağmur yağıyor.
simsiyah bir hava hakim.

Zevcan süpersin bebem. Dediğim gibi merak etme belki de 2-3 kilo gidecek canım.
Sporu arttırmak istiyorum ama bakalım. Havalar ısınsa belki ama şu an zor.
Berbat bir hava var İstanbulda kızlar. Gök delindi sanki öyle yağmur yağıyor.
simsiyah bir hava hakim.

hmm biliyorum canım ist havayı annemlerde izmitte benm anlatıyorlar hava kötü sürekli die yaz geldi ama daha güneş gelemedi inş cumaya kadar acıır ben geliom :teytey:

kızlar montignac diyetini netten şöylebi araştırayım dedim de örnek menüde diyet margarin var :sm_confused:
margarin yiyebiliyormuyuz :uhm:

Perşembe günü güneşli gibi gösteriyor ama bakalım.
Haftasonu güzel olsa bari.

Netteki örnek mönüler çok hatalı aman aldanma. Margarin yasak her şekilde.

günaydın kızlar
bende çağlayanı merak etmeye başladım.acaba yaptımı test?

iremcim bnde sporu artırmak istiyorum fakat havalar benim kolumu kanadımı kırıyor sank...canım kıpırdamak istemiyor ki...

bugün öğleden sonra kayınvalideme gideceim.menüm belli değil.yarın yazarm

Sizleri çok seviyorum ben ya,beni düşündüğünüz ve iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.Şu anda hala dökülüyorum zor yazıyorum hatta.çok kırgınlık var üzerimde ama artık sizide merakta bırakamazdım.Hepinizin gerçekten çok iyi samimi kişilersiniz iyiki bu takıma gelmişim.
Hmmm yalnız eşim kimseye söylemedi annem,siz,ben ve eşim biliyoruz o kadarcık sizde yabancı sayılmazsınız zaten dimi :))

Sizleri çok seviyorum ben ya,beni düşündüğünüz ve iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.Şu anda hala dökülüyorum zor yazıyorum hatta.çok kırgınlık var üzerimde ama artık sizide merakta bırakamazdım.Hepinizin gerçekten çok iyi samimi kişilersiniz iyiki bu takıma gelmişim.
Hmmm yalnız eşim kimseye söylemedi annem,siz,ben ve eşim biliyoruz o kadarcık sizde yabancı sayılmazsınız zaten dimi :))

CANIM COK MUTLU OLDUM
hayırlı olsun en kısa zamanda toparlanırsın umarım bebişe ii bak opuyorumnanaktan

X