Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

cuma günkü sonuçları okadar çok merak ediyorum ki şimdiden cok heycanlanıyorum delikafadulden yerimseniben

günaydin kizlar,ben döndüm yine kürkcü dükkanina

rüya gibi 3 gün gecirdim hersey mükemmeldi,persembe aksam 11 gibi evdeydim saat 2de yattim sabah 7 de kalktim önce üsküdara kuyumcuya ugradim biraz islerim vardi alyansimi filan degistgirdim sonra arkadasimla bulustuk ordan elbise almaya gittik,giy cikar derken aldim gönlüme göre birsey,sonra yanimizha baska bi arkadasimiz geldi birlikte cevahire gittik orda ilk önce kumpir yedik derken baska bir arkadasimiz daha geldi birlikte bowling oynamaya gittik,ondan sonra saat 8 gibiydi sanirim tam hatirlamiyom nisalara gectim ordada beraber cay ictik sohbet biraz derken saat 11 12 arasi ablamdaydim.sabah kalktik kahvalti filan annemlere gectik yeniden annemlerin evi kalabalikdi köyden filan gelenler oldu o oksam kinayi yaptik,kinada 1 dk durmadim yerimde tepinmekten pancar gibi oldum :) eve geldik yine 2 gibi yattik,sabah kalktim abimle birlikte gelin kuaförüne gittim ordan 2 de ciktik fotografciya gectik sonra dogru eve dügün saatini beklemeye derken o saatte geldi catti ,gelin arabasina oturdum bende hic beklemiyorke gittik gelini aldik evinden soonra salona taki horon derken dügünüde bitirdik :) vedalasdik disari ciktik abimler yemege gidecekti amcamin oglu ve hanimida gidiylardi benide cagirdilar hic hesapda yokken yemegede gittik,camlicaya ciktik birer gözleme yedik cay ictik,ondan sonra evli evine köyl´ü köüyne :) pazartesi oldu sabah kahvalti ortaligi topla filan ondan sonra görümcemle birklikte burda topladigim yardimlari yerine ulastirmaya gittik bayagida uzakti ama degdi ordan ümraniyeye gectim kenidme 2 etek 2 bluz aldim eve geldigimde saat 9 du gece 3 de uyudum sabah 5 de kalktim 6.30 havaalani .8 ucak 11 evdeydim varin halimi siz düsünün :) aksam 8 de yattim haha hala bacaklarim agriyor b aradda giderken 65 kiloydum eski kiloma dönmüsüm :)

yasomm hosgeldın tatlımm cok yorucu ama o kadarda harıka bır hafta gecırmıssın tatlım allah tekrar kavustursun seker abınede allah bır omur boyu mutluluk versın hayatım:lepi:

dolu dolu bi 3 gün geçirnişsin canım bunlar tatlı yorgunluklar keske her yorgunluğumuz böyle olsa yerimseniben tekrar eski kilonda olmanada cok sevindim :1hug:

turkıyenın havasınıda aldın bomba gıbısındır sımdı sen :hulya: eee menun nasılmıs bugun senınkafamçokkarıştı

haha ne menüsü kiz bu hfta anca kenidme gelebilirim ben yorgunluktan ölüyorum valla yalniz cok kötü sistim bugün biraz indi sanki reglide oldum bilemiyorum ama bu hafta ayni cikicam görünüyorum suan artida degilim ama bakalim lapa yapmak istiyom ödemi alsin diye ama gözümde kesmiyo

regl oldugundandır hayatım su pirinç lapası olayını mı yapacaksın tatlım akannehir

zemuszemus

zemuszemus

kaydirigubbakcemile5

olumunekankayizsmile

HERKES NERDE ... YOKSA BENDEN HABERSİZ SPORAMI KAÇTINIZ ?? klava: ohaoldumsmile

:çok üzgünüm: NEDEN NEDEN NEDEN KİMSE YOK :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

COK CANIM SIKILIYOO BENİ YANLIZ BIRAKTINIZZZZZZ

TAMAM YARIŞI SİZE VERİYORUM GERİ DÖNÜN HADİ ZATEN ÇAYIMA 2 ŞEKER ATMIŞIM klava: YYAAAA ÖYLE İŞTE HEP CAN SIKINTISINDAN BU TATLI EKLEME HALLERİM...

1 FİNCAN FORM VE YARIN LİTRE SUYUMU İÇTİM kaydirigubbakcemile2

lmaz:lmaz:
geldım geldım yaramazlık yapma sakınlmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…