Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

hmm o daha önce msj yazmıştı takıma ama sonradan ses çıkmadı ama meyvenull var hem yer varmı ki takımda ayıp olmasın sonra arkadaşa

Özgem sen onu grupta sandın ondan unuttun galiba kız.....
Gel sene bir dondurma ısmarlıyım serin serin iyi gelir :)))

ya kızlar demeyin canım deli gibi tatlı istiyor kayısı yedim kesmedi tam yanımda pastane. Camdan görüyorum vitrinini. Offffffffffffffffffffffffffffffffffffff

siz yerseniz bende yerim kaydirigubbakcemile3
zaten elmalı sodada içmişim kopmus diyetim bide dondurma yiyeyim üstüne yeni cıkan gold dan istiyo canım cokacimcoook
ne güsel giderdi şimdi sırnaşık şey

zaten elmalı sodada içmişim kopmus diyetim bide dondurma yiyeyim üstüne yeni cıkan gold dan istiyo canım cokacimcoook
ne güsel giderdi şimdi sırnaşık şey sırnaşık şey

canım ismin ne acaba sana ona gore hıtap edelım meyve demek olmuyodaŞeniz

Gözümün önünden kazan dipleri, tavuk göğüsleri uçuyor.
Az önce de pasta geldi yine masama. Bizde hergün bi pasta olur. Hergün d.günü kutlanır bi personelin.

ya kızlar demeyin canım deli gibi tatlı istiyor kayısı yedim kesmedi tam yanımda pastane. Camdan görüyorum vitrinini. Offffffffffffffffffffffffffffffffffffff
ye ye ye ye cokacimcoook sakın yeme kız :eek:klava: kovalarım seni şakada bir yere kadar aaaaa
ne güsel giderdi şimdi sırnaşık şey
:eek:klava::eek:klava: kız ilk günden elime sopa aldırma cızzz sakın yeme alsanaalsanasmile

Gözümün önünden kazan dipleri, tavuk göğüsleri uçuyor.
Az önce de pasta geldi yine masama. Bizde hergün bi pasta olur. Hergün d.günü kutlanır bi personelin.

güvenlike ver tatlım güvenlike sakın yeme ne olur :eek:klava:

X