Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

sen oyle kızçeni görme zaten:roflol::roflol: yenı geldım tatlım ee ne yaptın canımsempatiksalakcinni

Özürüm kızçem ya,,ne olsun işte özgeyle atıştık birazcık yağlı yağlı yedi tavuk kanatlarını bugün pizza yiyemedi ya :roflol:
İş yerindede faturaları mı kestim takılıyorum öyle,sen ne yaptın planını hazırlayabildin mi ?

Takım olarak bizlik bişiy yok evet ama dolaylı yoldan hepimizi ilgilendiriyor bence bu durum.

canım şahıs olarak ılgılendırıyorsa daha cok tartısma cıkar o zaman konu cok buyutulmus benım demek ıstedıgım o regl konusuna gelıuncede bızım takımda ben regl oldugum ıcın benı aynı yaz dıyenle karsılasmadım ben tatlım eger ben 4. takımdaysam benı 4. takım ılgılendırıyor buda benım sahsi gorusum herkesın dusuncesınede saygılıyım tatlımfisfisfis

Takım olarak bizlik bişiy yok evet ama dolaylı yoldan hepimizi ilgilendiriyor bence bu durum.

Canım takım kaptanımız gerekli açıklamayı oraya yapmış zaten.püskütte konuya el attı ve sorun çözüldü bence artık bu konu hakkında biz konuşmayalım kaptanımızdan gelecek yorumları ve fikirleri bekleyelim.sonuçta o kuralları bize açıklayıp fikirimizi alıp oylamaya sunacak.

Kafamı bozma akşama yerim bak pizzayı. Üstüne birde çuklatlı pasta yedim mi tamamdır. Ama sütle birlikte. Her öğünde süt ürünü olmalı unutma. :roflol:

Özürüm kızçem ya,,ne olsun işte özgeyle atıştık birazcık yağlı yağlı yedi tavuk kanatlarını bugün pizza yiyemedi ya :roflol:
İş yerindede faturaları mı kestim takılıyorum öyle,sen ne yaptın planını hazırlayabildin mi ?

hazırlıyodum yarım kaldı egıtıme gıttım geldım sımdı devam edıyorum tatlım benım

Kafamı bozma akşama yerim bak pizzayı. Üstüne birde çuklatlı pasta yedim mi tamamdır. Ama sütle birlikte. Her öğünde süt ürünü olmalı unutma. :roflol:

ahh keşke yesende bende seni cuma şurda bir takım takım gezdirip ben çok kötü bir kızım buhafta kilo kaybetmek yerine aldım diye gezdirsem :roflol::roflol::roflol:

hazırlıyodum yarım kaldı egıtıme gıttım geldım sımdı devam edıyorum tatlım benım

kızçem biz seni burda oyalıp işine mani olmayalım,özge zaten bu hafta yenileceği için şimdiden kendini böyle hazırlıyor çılgınlık yaparak :roflol:

görüşürüz tatlım ye ama tamam mı pilav ye,pasta ye haatta kola bile iç tamam mı canımbenim hedi yarın görüşürüzzz.............. :)))

hangınız kazanacaksınız cok merak edıyorum kızlar ben aynı yaptıgım dıyete devam edıyorum hızlandırıcı bısey yapmıorum yanı bu hafta bırıncılıgı sızden beklıyorum tatlıslarr:lepi:

Evet kızlar fikirlerinizi yazın bencede buraya, oylama sadece geri dönen üye için açılmış, siz ne diyorsunuz 10 kg. alımş gelmiş 10 a böl, 1 kg. , Peki vererek dönen?

bence diğer konular daha önemli en önemliside deneme süresi

neyse zamanla hepsi çözülür , sizin fikrinizi almadan takım kararı belirtmedim.

Evet kızlar fikirlerinizi yazın bencede buraya, oylama sadece geri dönen üye için açılmış, siz ne diyorsunuz 10 kg. alımş gelmiş 10 a böl, 1 kg. , Peki vererek dönen?

sebnemcım ben senın dusuncelerıne katılıyorumm ne karar verırsen onun arkasındayım tabı bu benım fıkrım :lepi:

hangınız kazanacaksınız cok merak edıyorum kızlar ben aynı yaptıgım dıyete devam edıyorum hızlandırıcı bısey yapmıorum yanı bu hafta bırıncılıgı sızden beklıyorum tatlıslarr:lepi:

benimde esktre yaptığım birşey yok tatlım,işte bu hafta spora ağırlık verdim sadece o kadar ama kendini es geçme sen daha kuvvetli rakipsin benim için motive kaynağım benim Şeniz

Deneme süresi bence 1 haftadan 2 haftaya hatta 3'e bile çıkarılsın.çünkü görüyorsun takımın halini kimse gelmiyor yazmıyor,bir kaç kişiyle bu takım yürümez motivasyon artsın diye yarışma düzenledik bak aramızda kaydirigubbakcemile5
Diğer konuya birşey demiyorum orada sen nedersen kabulum ama deneme süresi uzatılsın derim ben

benimde esktre yaptığım birşey yok tatlım,işte bu hafta spora ağırlık verdim sadece o kadar ama kendini es geçme sen daha kuvvetli rakipsin benim için motive kaynağım benim Şeniz

Deneme süresi bence 1 haftadan 2 haftaya hatta 3'e bile çıkarılsın.çünkü görüyorsun takımın halini kimse gelmiyor yazmıyor,bir kaç kişiyle bu takım yürümez motivasyon artsın diye yarışma düzenledik bak aramızda kaydirigubbakcemile5
Diğer konuya birşey demiyorum orada sen nedersen kabulum ama deneme süresi uzatılsın derim ben

deneme suresı bencede uzatılsın sebnemcım ozellıkle deneme suresınde kısının paylasımına bakılsın dıger konularda bende caglayanım gıbı arkandayımmmalkisalkisalkis

o zaman bendende korkunnnn caglayanımmm 1. benımmmmmmmmmmmmmmmkafamçokkarıştıdelikafaduldenlülülülülülü

lülülülülülülülülülülülülülülülülülü seni cadı seni sessiz durandan korkun demişler zaten hep laelaelaelaelae:roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şey ben oyle sessız sessız yaparım ısımııı ona gore fıstıklarr dıkkatli olunnkötükedihüsonaniknanik:dance:

Birde benim bir sıkıntım var takımda olan bazı arkadaşlar gelipte yorum yapmıyorlar ama diğer takımlarda yada başka yerlere paylaşımda bulunanlar var,bence buda hiç adil değil buraya gelip takımda neden bulunmuyorsun sohbet etmiyorsunda görünüp gidiyorsun bence bizim takıma bir disiplin olayı şart konuşulması gerek herşeyin

X