Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bebegım supersın tatlım kesın bu hafta bıreysellıkte bırıncı sensın zemuszemus bu verdıgın haberler benı cok mutlu edıyor tatlım benımolumunekankayizsmile

ben cıkıyorum canım ısım cıktı senınde ısın var sanırım tatlım optumopuyorumnanaktan

Canım benim ya,bak stres kaynaklıymış gecikme demekki olsun tatlım üzülme herşeyde bir hayır vardır,yeşil çay ve adaçayı ağrılara iyi geliyor canım,birde karnına sıcak su torbası koyabilsen aslında çok iyi olur ağrını hafifletir canım benim.Menünde çok güzel bu arada tatlım bu hafta sanırım süper kilo vereceksin sen,
Geçen hafta bireysellikte 3.oldu biliyorsun diymi,hesaplamalarda yalnışlık yapmışlar :hooray::lepi:

sıcak su torbamı hazırladım yesılcayda aldım tatlım geldımmmm eee sen ne yapıyosun canımmkaydirigubbakcemile5

günaydın kızlar

bugün canım birşey yemek istemiyor
çok keyifsizim.havalardan sanırım.

sabah 1 dilim ananas
kahvaltı sadece haşlanmış yumurta

ara elma

öğle ezogelin çorbası makarna

ara yeşil çay

akşam birşey yemeyi düşünmüyorum kısmet artık

cerencim gözünaydın.vardır herşeyde bir hayır.stresten gecikmiştir canım benim.

hayırdır hayatım agrın sızın falan yok demı cok keyıfsızsın gıbı gozukuyoo:1shok:

sıcak su torbamı hazırladım yesılcayda aldım tatlım geldımmmm eee sen ne yapıyosun canımmkaydirigubbakcemile5

tatil günü işte canım çok sessiz sanayi bugün oyalanıyorum öylece :))

semihacım liste gene bozulmuş tatlım hayırdır bir sorun mu var yoksa

bilmiyorumkismile

görünürde birşey yok kızlar ama
moral olarak bozuk hissediyorum kendimi....
keyfim yok nedense...

öyle deme tatlım onlar geleceği zamanı çok iyi biliyorlar şimdi nekdar istesekte gelmiyorlar işte :kedi:

cin gibi onlar demı tatlım bırazda bencıller hep kendı ıstedıklerı olsun opuyorumnanaktan ama umuyorum beklıyorum 5 ay sonra gelıcek sonrada benı bırakmayacak :lepi:

cin gibi onlar demı tatlım bırazda bencıller hep kendı ıstedıklerı olsun opuyorumnanaktan ama umuyorum beklıyorum 5 ay sonra gelıcek sonrada benı bırakmayacak :lepi:

evet tatlım bende bekliyorum gelsin artık çok ama çok istiyorum

bu arada çağlayanım çok güzel kilo vermişsin.tebrikler

saol canım kaçamaksız gidersem güzel vericem diye düşünüyorum bu hafta hayırlısı bakalım

Bugün topikte sanırım 3 kişi olacağız kızlar yok tatildeler,bize gene 19 mayıs falan hiç işlemiyor nedense :))

keşke tatlım sen peki evdemisin iştemisin cerenim

Bugün topikte sanırım 3 kişi olacağız kızlar yok tatildeler,bize gene 19 mayıs falan hiç işlemiyor nedense :))

sankı sızede tatıl olsa ne olurduuuu :hulya: ıs falanda yoktur kesın demı canım eşimde gıttı işe bos bos oturuyorum dıyoo boyle olunca canım sıkılıyo kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…