Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

gunaydın
kızlar bugun ku menumu yazıyorum.

sandoloz+sirkeli su

sabah:
-2 dilim kepek ekmeği
-1 adet salatalık
-4 adet zeytin
-küçük parça peynir
-şekersiz çay

ara : yeşilçay

öğle:
-ızgara köfte
-salata
-ayran

ara : yeşilçay+kuru kayısı 3 adet

akşam:
-1 dilim kepek ekmeği
-ıspanak yemeği
-yoğurt

yatmadan önce :1 adet greyfurt

gün içinde 2,5 lıtre su içiyorum.
70 adet mekık+aerobık yapıyorumopuyorumnanaktan

Günaydın 4.takımın güzel ve çıtır olma yolunda hızla ilerleyen zarif bayanlar,
nasılsınız.dün hepicinizine tatildi ben bekledim buralarda sizlerin gelmesini boshayallersmile

Hemen dünkü menümü yazıyorum ve kaçıyorum.....

Kahvaltı Öncesi
1greyfurt,1portakal suyu

Kahvaltı
Aknaz peynirli tost,
(yanında yeşillik yiyecek kadar vaktim olmadı,müdürlerim erken geldi çünkü)

Öğle
Kuru fasulye,salata ve ayran

Ara
4 t.kayısı,1 avuç kiraz

Akşam

Ton balıklı salata,peynir.
bir kase Çilek

Su:3.0lt - 3 kupa yeşil çay
Spor : 10 dk bisiklet , 5dk aerobik hareketler
(çok yorgundum yapmaya üşendim açıkçası)

harıkasın yıne tatlım su bısıklet ısıne bayılıyorum senın kaydirigubbakcemile2 bısıkletın baya bır faydası olmustur degılmı canımsositososito

günaydin kizlar, ben ucmus durumdayim yatip kalkip gittigim günün hayalindeyim ucaktan iniyorum valizimi alip annemle babama dogru yürüyorum ve anacigima kocaman sariliyorum off köpek gibi özledim resmen..

bu arada facede hesabinz varmi sizin varsa özelden msj atinda ekliyim sizide :)

günaydın kızlar

kahvaltım
2 dilim k.ekmek kk kadar peynir,2 zyetin bir bardak şekersiz çay

ara yeşil çay

öğle tarhana çorbası salata

arada dışarda olacağım.berra nın doktor kontrolü var

akşam ızgara köfte az makarna salata

yeşil çay
2 lt su
100 mekik
100 stepper
100 bel çevirme

menu guzel hayatım sporla desteklemende harıka olmusskaydirigubbakcemile2 canım berracımada gecmıs olsun kocaman optum onu:lepi:

günaydin kizlar, ben ucmus durumdayim yatip kalkip gittigim günün hayalindeyim ucaktan iniyorum valizimi alip annemle babama dogru yürüyorum ve anacigima kocaman sariliyorum off köpek gibi özledim resmen..

kıyamam sana bende aılemden uzaktayım senı cok ıyı anlıyorum tatlım zemuszemus bır an once kavusursun ınsallah tatlımkaydirigubbakcemile ben face kullanmıyorum tatlımsempatiksalakcinni

kıyamam sana bende aılemden uzaktayım senı cok ıyı anlıyorum tatlım zemuszemus bır an once kavusursun ınsallah tatlımkaydirigubbakcemile ben face kullanmıyorum tatlımsempatiksalakcinni

tesekür ederim canim,tam 2 sene oldu ya,bide su volkan cikti basima ödüm kopuyo bisey olcak diye,senide Allah kavustursun canim

gunaydın kızlar nasılsınız

bu sabah 101,7 yi gordum tartıda super sevindim
13:30 da da diyetisyen kontrolum var bakalım ne kadar yag vermişim gelince yazarım size

yalnız kaçamak yapmadan duramıyorum
dun aksam meyve ve sutumu yemedim dondurma yedim yerine

kaçamaksız bir gun olmuyor nasıl bas edeceğim bilemiyorum

ama dun sporumu da yaptım bugun de 1 saat yuruyeceğim

gelince yazarım size opuyrum hepinizi

Günaydın tatlım nasılsın,özledim valla hepinizi topik çok boş kaldı sizler yokken....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

İyiyim hayatım ama çok üşüyorum hava çok soğuk sen nasılsın.

Günaydın canım.
İşallah sağ salim kavuşursun ailene.
Ne zordur kimbilir hasretlik ya.

Kızçeler sizleri burada görmek ne kadar güzel,topikte çiçekler açtı :)))

cerenim menün çok güzel canım afiyet olsun,dün nasıl geçti ben akşama kadar işteydim boş boş oturdum durdum :KK43:((
yasemin bende face kullanmıyorum canım şirkette'de yasak canım...
applearzu kilo vermene sevindim canım hadi bakalım diyetisyen dönüşünde sonuçları bekliyoruz artık

Kızçeler sizleri burada görmek ne kadar güzel,topikte çiçekler açtı :)))

cerenim menün çok güzel canım afiyet olsun,dün nasıl geçti ben akşama kadar işteydim boş boş oturdum durdum :KK43:((
yasemin bende face kullanmıyorum canım şirkette'de yasak canım...
applearzu kilo vermene sevindim canım hadi bakalım diyetisyen dönüşünde sonuçları bekliyoruz artık

saol canım dun gezdık bıraz ıste canım 44 beden gıyen ben 40 beden pantolon aldım cok sevındım:lepi:

gunaydın kızlar nasılsınız

bu sabah 101,7 yi gordum tartıda super sevindim
13:30 da da diyetisyen kontrolum var bakalım ne kadar yag vermişim gelince yazarım size

yalnız kaçamak yapmadan duramıyorum
dun aksam meyve ve sutumu yemedim dondurma yedim yerine

kaçamaksız bir gun olmuyor nasıl bas edeceğim bilemiyorum

ama dun sporumu da yaptım bugun de 1 saat yuruyeceğim

gelince yazarım size opuyrum hepinizi

kılo vermene sevındım tatlımkaydirigubbakcemile3

saol canım dun gezdık bıraz ıste canım 44 beden gıyen ben 40 beden pantolon aldım cok sevındım:lepi:

süper tatlım kaydirigubbakcemile5 demekki spor ve rejim baya güzel gelişmelere sebep oldu tatlım...2 beden incelmiş olmuş süper bir haber bu ehh sana artık mezuniyet yakışır tatlım,:lepi::lepi:

süper tatlım kaydirigubbakcemile5 demekki spor ve rejim baya güzel gelişmelere sebep oldu tatlım...2 beden incelmiş olmuş süper bir haber bu ehh sana artık mezuniyet yakışır tatlım,:lepi::lepi:

38 bı gorsem baska bısey ıstemem canım kaydirigubbakcemile5 sende dun nobet tuttun herhalde canım ısyerınde keske erken btseymıs ısın bı tatıl yaptırmadılar sızesempatiksalakcinni

8 kiloyu rahatlıkla verirsin canım.
Benim daha 15 kilo vermen gerekecek hemde haziran sonu temmuz başına kadar yani ne kaldı şurda zaman offf çok stres'e girdim bu hafta ben,tatile gideceğiz diyordum ya canım belli oldu işte,
Muhtemelen haziran sonunda yada temmuz başında gidiyoruz,izinlere göre ayarlayıp 1 haftalığına gideceğiz,ama eşimin arkadaşlarının hepsi dal gibi ben bu şekilde nasıl gidicem hiç bilmiyorum,dün akşam eşimede söyledim,ben seni olduğun gibi seviyorum bu halinle bile güzelsin diyor ama,düşün bodrum gibi bir yerde 70 kionun üzerinde nasıl geziyim ki :kedi:

baya olmus senın canım benım volkandanda korkma hıcbırsey olmaz allahın ıznıylezemuszemus

İyiyim hayatım ama çok üşüyorum hava çok soğuk sen nasılsın.

Günaydın canım.
İşallah sağ salim kavuşursun ailene.
Ne zordur kimbilir hasretlik ya.

saolsun canlarim ya bugünde bi acayip duygusala baglamis durumdayim aglayip duruyorum hayirlisila bitseydi su 7 gün :KK43:

X