Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

sankı sızede tatıl olsa ne olurduuuu :hulya: ıs falanda yoktur kesın demı canım eşimde gıttı işe bos bos oturuyorum dıyoo boyle olunca canım sıkılıyo kaydirigubbakcemile2

Dimi canım ya iş yokki bende öyle boş boş oturuyorum işte,eşime soruyorum bende bugün öğleden sonra erken çıkarmıyız diye olabilir diyor ohhh diyorum keşke öyle birşey yapsalarda dışardaki güzel havanın tadını çıkarsak

erken cıkında gıdın gezın valla bugunler zor bulunuyo calısanlar ıcın tatlım bende bıraz ıyı olursam cıkıcam eşimin calıştıgı sırketın yanında alısverıs merkezı var oraya gıdıcem o da ısten cıkınca gelsın valla ben sıkıldımkaydirigubbakcemile

ohhh mis gibi ev keyfi yapıyorsun bugün cerenim süpermiş...lülülülülülülülülülülülü
biz masabaşında zaman dolduruyoruz kötükedihüso

uzandım ıyı boyle canım ama sıkılıyorum bende bısey olmayınca sımdı bu bılgısayar olmasa sen olmasan kafayı yerdım evde yalnız basımaaa sositososito

uzandım ıyı boyle canım ama sıkılıyorum bende bısey olmayınca sımdı bu bılgısayar olmasa sen olmasan kafayı yerdım evde yalnız basımaaa sositososito

Bende eşime diyorum az önce yanıma geldi,gidelim diyorum bugün biryerlere sahile olur,alışveriş merkezi olur maksat diyorum sırf hani stres atıp eğlenmek,iştende geç çıkınca gezmeye vakit kalmıyor bir türlü,sonra yemek,bulaşık evi topla derken zaman uçup gidiyor.
Birşey itiraf ediyim bugünde sen olmasan burası çekilmezdi hayatım.kimse yok,dükkan boş,bir yeşil çayım birde sen varsın bugün :içelimlumunekankayizsmile

yesilcayımız zaten hep yanımızda canım cok vefalıdır kendısı esımden cok kendısını goruyorum opuyorumnanaktan karpuz dedınde canım ıstedı yarın menume koyayım karpuzumuda ıyı olur :roflol:

Evet bende market'te geçen kalmamış raf görevlisini çağırdım tırım tırım arattım,lipton limonluya başladım bitmiş oda nasıl biter ama geçen gün vardı diyorum adama adamda diyorki salı gelecek dün gittim gene gelmemiş aradım ama raf görevlisini bulamadım bir fırça çekecektim.doğadan aldım bende naneli limonlu oda güzel ama alıştığım tat değişince bende değişiyorum :1ninca:
Karpuz bana yasak 2.aşamaya kadar gı endeksi yüksek olunca geçen eşim yedi gözümün önünde içim gitti resmen birde güzel karpuz ama yiyemedim tabii ben :kedi:

kıyamam sana canım benımmm sende zamanın gelınce onun gozunun onunde ye ama ona vermekaydirigubbakcemile2bende dogadan nane lımonlu ıcıyorum canım lıptonu denemedım eger o daha guzelse ondan deneyebılırım tatlım canım benım esım aradı 20 dakıkaya kadar gelıyomus hazırlan dısarı cıkalım dedı benım hazırlanmam lazım ok tatlım yarın gorusuruz melegım optum senııkaydirigubbakcemile5

tamam tatlım görüşürüz.kendine iyi bak ,iyi eğlenceler öpüyorum kocaman.....opuyorumnanaktan
Liptonda güzel canım tavsiye ederim kaydirigubbakcemile2

Günaydın 4.takımın güzel ve çıtır olma yolunda hızla ilerleyen zarif bayanlar,
nasılsınız.dün hepicinizine tatildi ben bekledim buralarda sizlerin gelmesini boshayallersmile

Hemen dünkü menümü yazıyorum ve kaçıyorum.....

Kahvaltı Öncesi
1greyfurt,1portakal suyu

Kahvaltı
Aknaz peynirli tost,
(yanında yeşillik yiyecek kadar vaktim olmadı,müdürlerim erken geldi çünkü)

Öğle
Kuru fasulye,salata ve ayran

Ara
4 t.kayısı,1 avuç kiraz

Akşam

Ton balıklı salata,peynir.
bir kase Çilek

Su:3.0lt - 3 kupa yeşil çay
Spor : 10 dk bisiklet , 5dk aerobik hareketler
(çok yorgundum yapmaya üşendim açıkçası)

günaydın kızlar

kahvaltım
2 dilim k.ekmek kk kadar peynir,2 zyetin bir bardak şekersiz çay

ara yeşil çay

öğle tarhana çorbası salata

arada dışarda olacağım.berra nın doktor kontrolü var

akşam ızgara köfte az makarna salata

yeşil çay
2 lt su
100 mekik
100 stepper
100 bel çevirme

Günaydın canım,menün düne göre çok güzel tatlım afiyet olsun.
Berra rahatsız değil dimi,normal rutin kontrol'e gidiyorsunuz

çağlayanım geçen hafta rahatsız diye götrümüştüm doktora.tedavi süresi bitti.kontrole götürüyorum bugünde.
sağol canım bu arada ilgin için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…