Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

tesekkur ederım hayatım bu arada gozumden kacmıyooo kacamaklarr bıraz dıkkat lmaz:

bugün soruyordum bende kendime kaçamak yapıp klava:klava: kim yiycek diye,arzucum ne yaptın canım ya sen ,kaçamaksız nasıl olmuyor yaklaşık 10 gündür hiç kaçamak yapmadan hayatımı geçiriyorum sonuçlarda malum,et döner,yiyebilirsin serbest canım ama pidelerini neden yedin,yanında yoğurt biber,domates falan oluyor tatlım onları yeseydin bari,pidenin kalorisi bildiğim kadarıyla çok yüksek çünkü beyazun ve içine vs.bir sürü malzeme katılıyor,bak bugün haftaya kaçamaksız başladın say ve sakın başka şeylere yüklenme tamam mı kaydirigubbakcemile5

cERENCıM, ÇOK SEVıNDıRıCı BıR HABER, HAYIRLI OLSUN TATLIM. BAŞARILAR DıLERıM YENı GÖREVıNDE, POLONYA VE ıZMıRDE EXTRASI OLMUŞ.SENıN ıŞıNDE Mı MUHASEBE ÜZERıNEYDı?

ÇAĞLAYANCIM YORUCU BıR HAFTA SONU OLMUŞ SENıN ıÇıNDE, ONLARDA MI YALOVADALAR?

ARZUCUM TATLI ıLE BOZMANDAN ıYıDıR, ÖNEMLı OLNA KALDIĞIN YERDEN DEVAM ETMEK.

yok canım onlar bursadalar dün birde sınava gitti,halamın kızı okula onu götürdük yürüyerek ama bu son olsun dedim eşimede hiç bilmem bu kdar yorucu bir gün geçiriyim ben hayatımda ama eşimin ailesi ne yapıyım onlarlada vakit geçirmek zorundayım

tesekkur ederım hayatım benım ışım kurumsal danışmanlık uzerıne hayatım:lepi:

way way way supersın hayatımmmsempatiksalakcinni az kaldı az hayatımmm ıdealıne ulasacaksın:1hug:

İnş.canım çok istiiyorum bunu özelliklede görümceme ve halasına kanıtlamak istiyorum çünkü dün aşırı derecede imalara ve sözlere katlanmak zorunda kaldım.alsanaalsanasmile Ama genede yemedim birşey lülülülülülülülülülülülü

o imaları bende ıyı bılırım alaycı bı sekılde sen ıyısın nıye dıyet yapıyosun dıyenler benı gorunce morarmaya basladılar bıle zemuszemus sen nasıl kılo verdın ya dıye sormaya basladılar bıle :lepi: cok zevklı bısey hayatım senın ıstedıgın olacak bunun zevkını sende cıkaracaksın hayatım:jeyyar:

Çok istiyorum bunu,dün onlara kahvaltıya gittik işte ben hazırladım sofrayı,görümcem gelmemişti daha,börek yapmışlar ,bende kek ve parfe yapıp götürdüm işte,elimiz boş gitmeyelim diye,ama ben yapıyorum eşim istiyor ve seviyor,götürelim aşkım yap diyor,bende bana uymayanları yemedim aman allahım ne laf sokmalar,bende size gelince yemiycem bende diyeteyim ama bir börekten ne çıkar,şu reçelden yesen ne olur,ben yiyorum işte ama az,diyorum ki benim diyettim farklı yiyeyem idealime gelene kadar işte,Haftaya bizde gelince yemiycez falan akşam mangalda gene aynılar önüme kocaman bir sucuk koydu yağlı birşey ay dedim inat yapıyorsunuz artık kızdımda sonunda dedim eşime yemiycem zorlamasınlar artık falan anladılar kızdığımı sustular bir daha.ınsanlar neden kendilerini karşı tarafla kıyaslıyorlar onu anlamıyorum.Senin yaptığın rejim farklı benimki farklı ama ben sana yalnış gördüğümü eleştiriyorum hani yemesen daha iyi diyorum mesela bunlar tam aksi ye ye birşey olmaz 95 üstü kadın ama,maşallah hem yiyor hemde diyet yapıyorum diye geziyor ortalarda ya sinir oluyorum sinirrr:1ninca:

çoook uzun oldu çok dolmuşum canım kusura bakma :))

yok hayatım olurmu ole sey aynı seylerı bende yasıyorum hemde aynısı valla ben artık bahane uyduruyorum mıdem bulanıyor yıyemıyorum dıyorum bu seferde hamılesın dıye bı baslıyolar anlatamam hayır degılım daha dusunmuyoruz dıyorum yıne yok kesın hamıleswın dıyolar kafayı yıyorum

oda var sorma,onuda geçen hafta yaptılar,ne zaman anne oluyorsun,az yiyorsun ,bunların kokularımı seni rahatsız ediyor,artık geç kalıyorsunuz başlasanıza bir anca bekliyoruz bizde artık sizden haber yerin dibine giriyorum öyle dediklerinde,daha 11 ay olmuş bir durun dimi bize bırakın ne zaman olucak bebeğim ama yok illa bir eleştiri yapacaklar,kendimi kusurluymuşum gibi hissediyorum bazen öyle söylediklerinde:kedi:

sorma canım ya aynısı oluyooo kayınvalıdemın komsusu gecen gun benı gordu bana dıyokı tembelsın tembel kayınvalıdenın ellerı bos senden cocuk beklıyo yazık o kadına dedı nasıl moralım bozuldu sorma kayınvalıdeme anlattım yok kızım ben oyle bısey demedım ne acelesı var sen onlara bakma dedı sonra gıtmıs kadının evıne kadına bı guzel kızmıs kadında aradı sonra benı ozur dıledı sen benı yalnıs anladın dıyekafamçokkarıştı

:lepi: kayınvaliden seviyormuş demekki seni canım ne kadar güzel söylemiş kadına,alkisalkisalkis benim kayınvalidem yok ama başımda 5tane var kayınvalide eşim küçükken ölmüş,1 görümce,2 teyze,1hala ve çocuklarıyla beraber 5 tene ediyor,kafamçokkarıştı ve hepsinden ayrı bir ses ayrı birşey çıkıyor,hele görümcem bu aralar bana savaş konumunda geziyor resmen ortalarda :1ninca: halbuki çok istemişti evlenmemizi ama bende anlayamıyorum tavırlarını,keşke benimde senin gibi bir tek kayınvalidem olsada beni kollasa diğerlerine karşı :sinifsinif:

5 taneeee allah sabır versıın hayatımopuyorumnanaktan canım benımkıde asırı sevgı verıyo cok sevıyorum kendısını ama bızdede dısarıdan laf cok cekemeyen cok yanı mıllet gelınıyle gecınemıyo bızımde oyle olmamızı ıstıyolar sımdı cevredekıler ccocuk olayına takmıs vazıyette bızım gelınler hemen dogurdu senınkı karıyer pesınde deyıp duruyolar ama allahtan kayınvalıdem kulak asmıyo onlarakaydirigubbakcemile bendede gorumce var ama benden kucuk kardesım gıbı sevıyorum canım ama senınkılerde bıraz fazlaymıs be canım yanı teyze hala artık karısmasın yanı sende kendıne yenı hayat kurdun onlar 2.planda yanı onlar kendı cocuklarıyla ugrassınlar gorumce olayına gelıncede buyuk ıhtımalle senı kıskanıyor tatlım belkı senın sahıp olduklarına sahıp degıl cekemıyordur canımkaydirigubbakcemile3

inan bende onu seviyorum çünkü benden küçük 19 yaşında ve ilk tanıştığımızda onun da bana karşı sevgisi vardı,aramız çokta iyiydi,ben onun süpriz doğum günleri falan düzenledim nişanlandığımız zaman hediyeler alıyordum,sebepsiz yere,o zaman çok güzeldi herşey,biz ne zaman evlendik eşim ordan uzaklaştı bunun bana tavrı değişti,soğuklaştı,sanırım abisini ondan kopardığığımı düşünüyor bir nevi kıskanıyor galiba beni oda,o halalar ve teyzeler'e hiç girmiyorum zaten tatlım.Ama ben hiç olmazsa göremcemle aram bozulmasın bana tavrı değişmesin istiyorum çünkü seviyorum ve onunla beraber zaman geçirmek hoşuma gidiyor ama sanırım onun bana tavrı artık oda evlenince ele gidince anlayıp değişecek
Senin kayınvalidenle iyi olmanıza çok sevindim canm,allah aranızı bozmasın canım olumunekankayizsmilebenim annemde annesiz büyüdüğü için benim eşime hiç kıyamaz hep oğlum diye seslenir ve sever,ama gel görki görümcem birazda annesiz olduğu için bana bunları yapıyor sanırım ama bu yakınlarda sanırım artık bir abla gibi konuşmak onunla şart oldu çünkü tavırları artık çok rahatsız ediyor beni.

hımm anladım tatlım anne olmadıgında onun hırcınlıgı bence sen onunla konus tatlım belkıde kendını yalnız hıssettı canım herkes bırlıkte mutlu ben nıye yalnızım psıkolojısınde olabılır cANIM sen onunla konusmayı dene o da anlar yaptıklarını bu sekılde yalnız bırakmamaya calıs canım eger senbu kadar caba gostermene ragmen duzelmıorsa senlık bırsey yoktur kendı halıne bırak tatlım cunku kendı huzurunuda bozma dıkkatlı ol canım

selam kızlar epey bi yazmışsınız ancak okudum
sabah da elektrik kesikti öğleye kadar giremedim
hafta sonu kaçamak yapmadım sayılır ufak bir iki şey dışında
dün de bir güzel sporum yaptım

cerencim tebrik ederim
şebom tekrar geçmiş olsun
takımımızı da tebrik ederim inşallah 1. liğimiz olur bundan sonra
menülerimi yazıcam sonra
öpüldünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…