Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

çağlayanım ben toplam bölümünü zaten 2 kere kont.edip öyle koymuştum şimdi tekrar kontrol ettim bir hata görünmüyor siz iletirsiniz

çiğdemcim canım almamışsın ya olsun oda güzel,şişliğini atmak için canım bol bol su ve yeşil çay canım ben öyle atlattım o dönemi hiçte hissetmedim şişolduğumu :))

saol tatlım geçen ay regl günümde tartıya bi çıktım tam 2 kilo almış olarak gözüktüm korkuyodum bu ayda böyle olcak diye ama şükür ki morelim bozulmadı

ciğdem ben de seninle anıyım ben de regl oldum kaçamaklarımda oldu yerimde saydım bu hafta insallah haftaya dedim:)

olsun cnm ben almadığıma sevindim..bak bi hedef belirledm bu hafta 1.5 2 kilodan az vermek istemyrm sporumu arttırıp gerekirse akşam çok hafif geçircem ama vericem yeter 60lı rakamları görmek istiyorum artık :kızgın:

çigdem bilerek mi kaplumbaga koydum tickerına yavas gider ama sağlam gider kılolar diye di mi:)

aynen cnm görüldüğü gibi yavaş gidiyo hatta gidemiyo kaydirigubbakcemile3

arzucum baya bir sorunlu ve zorlu bir dönem geçirmişsin canım.bende böyle şeyler yaşamak istemediğim için,65 ile hamile kalsam yetecek bana :)) odereceyim yani şuna şükrediyorum tartı neredeyse 90 olarak tavan yapmak üzereydi ve ben hiç farketmiyordum bile iyiki dank etmiş yoksa şu anda elimde bir dondurma geziyor olurdum heralde.
sağlıklı bir hamilelik geçirmek istediğim için verebildiğim kadar kilo verip,o şekilde bebiş sahibi olmak istiyorum kızlar

Banucum doğru söylüyorsun daha bir çok şeyi bilmiyorum bile

katılıyorum bende bu yüzden kilo vermeye çalışıyorum 2 yıllık evliyim millet artık kısır gözüyle bakıyo :roflol: :roflol:
gitsin göbüşler gelsin bebişler :emir_bebek: :CüvCüv:

çağlayanım ben toplam bölümünü zaten 2 kere kont.edip öyle koymuştum şimdi tekrar kontrol ettim bir hata görünmüyor siz iletirsiniz

alla alla neden öyle dedi ki acaba not falanda düşmemişler ama ne yapıcaz şimdi offlıne gözüküyor üye.. bilmiyorumkismile

çağlayancım zalimide yaptı kontrolünü

oda hiç bir hata bulamadı

siz rahat olun birşey olursa ben görüşürüm tatlım

pzrts montiye başlıyorum

çağlayan bişi sorucam bu montide öğlen yağsız et salata diyorya sebze yemeğidemi yemen geekiyo yanında

hihoyyythihoyyythihoyyyt nihayet doğru yolu seçtin tatlım nihayet :lepi:

hayır canım gerekmiyor sana kalmış yemen ama biz şu anda baklagiller'e ve eti ayırdk artık yemiyoruz.
Öğlen nasıl olur biliyormusun.sebze yersin,yanına bir salata ve ayran ohhhh mis gibi sana bir monti

yada et yersin akşam öğünün sebze yemeği olur canımbayanssulusmile

hihoyyythihoyyythihoyyyt nihayet doğru yolu seçtin tatlım nihayet :lepi:

hayır canım gerekmiyor sana kalmış yemen ama biz şu anda baklagiller'e ve eti ayırdk artık yemiyoruz.
Öğlen nasıl olur biliyormusun.sebze yersin,yanına bir salata ve ayran ohhhh mis gibi sana bir monti

yada et yersin akşam öğünün sebze yemeği olur canımbayanssulusmile

bende monti gibi besleniyorum sanırım benziyo yani ama benm arada tatlı kaçamaklarım oluyo montide kesinlikle yasak tatlı yemek dimi çağlayancım

evet canım ama sen güzel besleniyorsun beğeniyorum ben senin listelerini,montide tek yalnış bütün verdiğin kiloları sana iade ediyor onun için çok sıkı yapmak gerekiyor ben bile zor alıştım kızlar ama sağlıklı besleniyorsunuz işte

evet canım ama sen güzel besleniyorsun beğeniyorum ben senin listelerini,montide tek yalnış bütün verdiğin kiloları sana iade ediyor onun için çok sıkı yapmak gerekiyor ben bile zor alıştım kızlar ama sağlıklı besleniyorsunuz işte

anlamadımya nasıl iade ediyor...iade edicekse neden yapıyoruz hayatımızın sonuna kadar dikkat edicez demektir bu öyle değilmi

anlamadımya nasıl iade ediyor...iade edicekse neden yapıyoruz hayatımızın sonuna kadar dikkat edicez demektir bu öyle değilmi

hemen hemen canım.1 aşama bitipte 2.aşamaya geçtiğin zaman arada kaçamakların var ama bunlarıda dengeli olarak yapacaksın kaçamaklarını :içelim:

hemen hemen canım.1 aşama bitipte 2.aşamaya geçtiğin zaman arada kaçamakların var ama bunlarıda dengeli olarak yapacaksın kaçamaklarını :içelim:

aslında bünye alışınca sağlıklı beslenmeye daha fazlasını istemiyo bu yönden güzel...neyse kızlar bende kaçar hafta sonu geldi yine eyvahedigeldismile irademe sahip olcam olmam lazım bayanssulusmile p.tesi görüşmek üzere hepiniz öpüldünüz opuyorumnanaktan

4. takımn fıstıklar 2. liginizi tebrik ederim ..olumunekankayizsmilealkisalkisalkis
gayet başarılıydınız tebrikler ....a.s.:nazar:..
haftayada 1. lk sizin olsun ...:1hug::Saruboceq:

hayır güzelim yasaklar sıkı şekilde sadece 1. aşamda oda birkaç aylık bir zaman 2. aşamada durum esniyor ..
zaten çogumuzun derdi bu deyilmi kilo vermek ama koruyamamak 2. aşamada buna engel işte ya deyilse al ver al ver sonu gelmiyor ...:nazar:

X