Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canim ben hep söylüyorum zaten tamam göbegim var biraz ama ben üst tarafimdan memnunum suan benim tek derdim basenlerim onlarda gidecek su callentisle ins allah askina bak ya var iste basenlerim :)

canim ben hep söylüyorum zaten tamam göbegim var biraz ama ben üst tarafimdan memnunum suan benim tek derdim basenlerim onlarda gidecek su callentisle ins allah askina bak ya var iste basenlerim :)

hasretim spor yap birazcık daha ağırlık ver o zaman düğüne gidene kadar onlarda sıkılaşır gitmesebile gözebatmaz hiç olmazsa

burdayım hayatım bı dosya vardıda onu hazırladım bıttı sımdı

kaydirigubbakcemile5

ne guzel vucudun varrrr basenlerınde ole kotu durmuyo bence sorun yapma canımkafamçokkarıştı

ne guzel vucudun varrrr basenlerınde ole kotu durmuyo bence sorun yapma canımkafamçokkarıştı

tesekür ederim canim,icimi rahatlatiyosunuz ama ben bi kere taktim kafaya eriycek o basenler :)

kizlar bu arada gördünzmü 9.takim bu hfat listeleri hazirlamadagii icin kural geregi kapatilmis

1 sene içinde bu kadar zayıfladıysan kolay kolay almassın canım,sadece artık yaşam biçimini değiştirmen gerekiyor ,:dance:inş.bende senin gibi zayıflarım bir an önce :Saruboceq:

zayiflarsin canim tabi sende bu azim olduktan sonra elinden bisey kurtulmaz hic merak etme,benden daha güzel bile zayiflarsin :)

hasretim spor yap birazcık daha ağırlık ver o zaman düğüne gidene kadar onlarda sıkılaşır gitmesebile gözebatmaz hiç olmazsa

kaydirigubbakcemile5
yapiyroum zaten canim callnetise basladim iste bakailm 10 satten sonra bi degisim olacakmi

tesekür ederim canim,icimi rahatlatiyosunuz ama ben bi kere taktim kafaya eriycek o basenler :)

kizlar bu arada gördünzmü 9.takim bu hfat listeleri hazirlamadagii icin kural geregi kapatilmis

alalala neden bıldırmemıslerkı acaba ılgınc Şeniz bende bu hafta bıreyselde 2. olmusum cok sasırdımhihoyyytnaniknanikbayanssulusmilezemuszemus

9.takımı geçen takip ettim ben canım.söylemişler liste hazır değil falan diye takım kaptanı aa unuttum yazıp geçmiş hiç olmassa başka biri yapsaydı sorumsuzluk yapmışlar kısaca

zayiflarsin canim tabi sende bu azim olduktan sonra elinden bisey kurtulmaz hic merak etme,benden daha güzel bile zayiflarsin :)

yapiyroum zaten canim callnetise basladim iste bakailm 10 satten sonra bi degisim olacakmi

inş. canım onu bende pc'ye indirdim ama evde pc olmayınca yapamıyorum bu hafta 2 saat yürüyüş ve 1 bisiklet diye kendime limit koydum inş.başarırım.

alalala neden bıldırmemıslerkı acaba ılgınc Şeniz bende bu hafta bıreyselde 2. olmusum cok sasırdımhihoyyytnaniknanikbayanssulusmilezemuszemus

evet tatlım bu hafta sen bireyselde dereceye inş.bu hafta tekrardan gruptan 1.çıkarırız Şeniz

canim bende pcden yapmiyorum zaten cd ye aktardim tvden yapiyorum pcden zor oluo yere yatinca göremiyon hareketleri :)

basarisin sen canim,sana güveniyoruz biz

callnetise ne nasıl yapılıyor arkadaslarbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

canim callnetis degisik bir spor türü hareketleri cok farkli esneme hareketleri gibi cdsi var türkce dublajli ebn netten indirdim eyer istersen özelden link atarim sana nerden indirdim diye burdan yazmak yasak

canim callnetis degisik bir spor türü hareketleri cok farkli esneme hareketleri gibi cdsi var türkce dublajli ebn netten indirdim eyer istersen özelden link atarim sana nerden indirdim diye burdan yazmak yasak

tamam hayatım ozelden atarsan cok mutlu edersın canım benıopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…